Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł33 m² 11 551,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. 33,33 m2, znajdującego się w budynku z 1966 roku, przy ul. Zagójskiej w Warszawie. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

505 000 zł52 m² 9 712 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! harmonogram płatności 10/90 (10% płatne przy podpisaniu umowy przedwstępnej, 90% na zakończenie inwestycji w 2024 roku). Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! harmonogram płatności 10/90 (10% płatne przy podpisaniu umowy przedwstępnej, 90% na zakończenie inwestycji w 2024 roku). Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. 2pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł52 m² 9 796 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania, na Tarchominie - Nowodwory mieszkanie w stanie deweloperskim (m.in. parapety, grzejniki, gładź na ścianie, zak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

342 900 zł37 m² 9 268 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 30 000zł! Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

286 000 zł26 m² 11 172 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja cenowa ograniczona ilościowo! rabat 25 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

464 700 zł52 m² 8 877 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 40 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

280 000 zł25 m² 11 146 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 25 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

342 900 zł37 m² 9 336 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł37 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Bemowie przy ul. Wyki. Lokal o powierzchni 37 mkw. mieści się na 8. piętrze bloku z windą i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Piaseczno,mazowieckie

630 000 zł75 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie znajdujące się przy ul. Strusiej 1a w Piasecznie. Dwupoziomowa nieruchomość o wielkości 75 m2 znajduję się na dwóch ostatnich piętrach 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł31 m² 13 387,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Opis: do sprzedania studio, mieszkanie jednopokojowe i balkonem francuskim w budynku z 1977 roku. Piętro 9/10, odnowione klatki, nowa winda, ładny widok. W skład lokalu wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł101 m² 69,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne, wyremontowane mieszkanie w samym centrum. Standard Prezentowane mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy przy ulicy Mokotowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

841 500 zł76 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w bardzo dobrej i spokojnej dzielnicy Legionowa Piaski ul. Zegrzyńska. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Siedlce,mazowieckie

359 000 zł54 m² 6 675,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w centrum przy ulicy Konarskiego w Siedlcach Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia Meble wliczone w cenę Teren ogrodzony z dostępnymi miejscami postojowymi pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł36 m² 14 325,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,30 m2, po generalnym remoncie zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w bloku z dwiema windami. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

2 109 000 zł111 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Własność gruntu! W tej inwestycji posiadamy kilka ofert! Zapraszam przez 7 dni w tygodniu.Szanowni Państwo z największą przyjemnością pragnę polecić Państwu, piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł56 m² 16 131,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Promocja czasowa do końca roku - nowa cena 900 000 zł! Ta nieruchomość to prawdziwa perła na rynku nieruchomości! Funkcjonalne, jednostronne mieszkanie dwupokojowe w Śródmieściu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł38 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości ładna willa prezentuje rewelacyjnie położone 2 - pokojowe mieszkanie 37,80 m2 w samym sercu pięknego ursynowa. - całkowita cisza I spokój - jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł38 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości ładna willa prezentuje lux ofera cena do negocjacji. Rewelacyjnie położone 2 - pokojowe mieszkanie 37,80 m2 w samym sercu pięknego ursynowa. - całkowita cisza I spokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz nowoczesnego mieszkania z ogródkiem w dobrej lokalizacji. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. - świetna lokalizacja - nowoczesne wnętrze - spokojna okolica Skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem tuż przy Metrze Brodno, przystanków tramwajowych i autobusowych, a przy tym cisza i spokój nawet przy otwartych oknach! Możliwość zakupu na kredyt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie składa się z salonu, aneksu kuchennego łazienki z wanną, przedpokoju, sypialni i balkonu. Okna wychodzą na połnocny - zachód. 2 piętro. Standard dobry. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone w cichej okolicy. Lokal znajduje się nieopodal Parku Szczęśliwickiego, przy ul. Białobrzeskiej ma warszawskiej Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

413 000 zł38 m² 10 783,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przytulne oraz ciche 2 pokoje z balkonem w niskim budynku otoczone piękną zielenią. Adres dokładny: ul. Baleya (ochota-Rakowiec). Największe atuty tej nieruchomości to: -Lokalizacja: jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drogomilska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż jasne, przestronne i dobrze usytuowane 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Drogomilskiej. Atuty nieruchomości: - lokalizacja - Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł56 m² 11 212,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Prezentowane mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny, rzadko spotykany rozkład na Stegnach! Na powierzchnię 56,1 m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym i zabudowaną loggią, - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

345 000 zł62 m² 5 594,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie pokojowe o powierzchni 61,67 m2 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł113 m² 15 872,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, zabytkowej kamienicy blisko centrum miasta, w otoczeniu zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł44 m² 6 150,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Odstąpię partycypację mieszkania w tbs ul. Pełczyńskiego - nie jest to własnościowe mieszkanie. Mieszkanie na 2 piętrze w małym bloku, w dobrym stanie, zadbane, zamieszkane przez osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojerska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł32 m² 69,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio Z balkonem na nowym mieście. w atrakcyjnym miejscu; ul. Świętojerska - Freta. Pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon francuski, garderoba, łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gościeradowska

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł25 m² 13 560 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 24.9m2 znajdująca się w okolicy Metra na Targówku przy ulicy Gościeradowskiej 13. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, - pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na ostatnim 4 pietrze z 2 tarasami i 2 miejscami garazowymi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł109 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny 3 pokojowy Apartament z 3 tarasami, balkonem i miejscem w garażu na Mokotowie. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha.