Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje Świetna lokalizacja- saska Kępa. Ogrodzony, kameralny budynek. Piwnica ok. 10 mkw. Opis nieruchomośći Do wynajęcia przytulna, zadbana kawalerka na Saskiej Kępie, na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

8 015 050 zł178 m² 44 902,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż: 3 pokojowy apartament o powierzchni 178,5 m2 zlokalizowany na 42 piętrze w budynku segmentu Premium - Złota 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł36 m² 12 198 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** gotowe mieszkanie! *** 0 % prowizji od kupującego *** *** Bez podatku pcc *** cena 510 tys. Sprzedam bezpośrednio nowe i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52.24 m2 w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie położone w samym sercu Sadów Żoliborskich. Lokal na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z lat 70-tych. Mieszkanie składa się z: 3 niezależnych pokoi , widnej oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

829 000 zł100 m² 8 323,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością przedstawiam Państwu eleganckie i zadbane mieszkanie w segmencie, znajdujące się w Józefosławie przy ul. Julianowska. Mieszkanie o powierzchni 99.6 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł63 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Dwustronne słoneczne mieszkanie z loggia, w pełni wyposażone. Lokal znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - przy Ul. Śródziemnomorskiej na Warszawskim Mokotowie. Lokalizacja 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł52 m² 71,36 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english version below*** Wola | ul. Sowińskiego | 2 pokoje | balkon | garaż | pow. 51,85m2 Do wynajmęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku. Przestronne i bardzo wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

384 950 zł28 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł64 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Super oferta! Trzypokojowe mieszkanie na Żoliborzu z widokiem na Park Żołnierzy Żywiciela. Przestronność i funkcjonalność pomieszczeń umożliwia zaaranżowanie i dopasowanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Białobrzegi,mazowieckie

281 600 zł44 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią, balkon typu loggia i piwnicą. Mieszkanie na trzecim piętrze. Do mieszkania można się wprowadzić od ręki w zależności od oczekiwanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

2 329 500 zł129 m² 18 041,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Czy zależy Ci na czasie? Chcesz urządzić swój apartament po swojemu? Od razu w nim zamieszkać? Mieszkanie 4- pokojowe o powierzchni ok. 129 m2 czeka na Ciebie! Inwestycja ukończona, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owocowy Sad

Piaseczno,mazowieckie

829 000 zł83 m² 9 987,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie o wysokim standardzie, które idealnie sprawdzi się jako miejsce na długie lata. Cisza oraz dobra komunikacja to tylko początek zalet tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

576 200 zł38 m² 15 060,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do prezentacji pięknej kawalerki, 38,26 m2 na pradze Południe w nowej inwestycji skanska: udogodnienia: plac zabaw, tereny zielone w częściach wspólnych, na terenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 498,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu z końca 2019 roku przy ul. Lazurowej 89. Zamieszkaj na pięknym osiedlu w pobliżu nowo powstającej stacji M2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł46 m² 10 413 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 + 9 m2 dodatkowa przestrzeń (niezależny korytarz który można zaadaptować np. na kuchnię) i wysokości 2,5 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

586 000 zł63 m² 9 335,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży piękne 3 pokoje w warszawskim Ursusie przy ul Posąg 7 panien. Dobrze skoumunikowana część Warszawy. Udogodnienia: na osiedlu, do dyspozycji mieszkańców znajdą się boisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husa

Warszawa,mazowieckie

717 508 zł78 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam państwa do prezentacji pięknego, dużego, przestronnego mieszkania 78 metrów w nowej inwestycji husa park. W naszej ofercie piękne mieszkania w zielonej okolicy, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kępa Tarchomińska

Warszawa,mazowieckie

661 640 zł56 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie dwupokojowe położone w doskonałej lokalizacji Tarchomina (jest możliwość przerobienia na 3 pokoje). Wykończone pod siebie z najwyższą starannością. Duża, komfortowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Merliniego

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł119 m² 20 168,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy o powierzchni 119,73 m2 plus loggia 16,77 m2 wraz z 2 miejscami postojowymi (na poziomie -1) płatne po 60.000 zł za jedno stanowisko, stan deweloperski. Obecna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł57 m² 13 859,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Dwustronne, odnowione, bardzo słoneczne mieszkanie ze wspaniałym widokiem na południową panoramę miasta. Mieszkanie bardzo widne z ekspozycją okien na wschód i południe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Gdzie: mokotów, sadyba, ul. Konstancińska Dla kogo: 1-3 osób ceniących bliskość infrastruktury miejskiej zieloną okolicę W kilku słowach: mieszkanie o powierzchni 38 mkw, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tykocińska

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł40 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Unikat na Targówku, 2 pokoje, 50 m od Stacji Metra targówek Mieszkaniowy, 10 min do centrum Na mieszkanie na parterze o powierzchni 39 m2 składają się: - pokój dzienny (ok. 15 m2), - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

679 293 zł49 m² 13 745,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piękne 2 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji w inwestycja: pasłęcka 14. Udogodnienia: w pobliżu inwstycji znajdują się tereny zielone, lokale usługowe, placówki edukacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł72 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz świetnie skomunikowanego mieszkania, znajdującego się jednocześnie w otulinie pięknej zieleni, która pozwoli Ci odpocząć od gwaru miasta, ta oferta jest dla Ciebie. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

447 269 zł34 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Inwestycja to połączenie nowoczesności oraz uroku zabytkowej kamiennicy. Zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

456 000 zł39 m² 11 692,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przestronna kawalerka na Bemowie. Pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, duża łazienka z wc, przedpokój z szafą wnękową. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł56 m² 10 815,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie- ochota, rakowiec ul. Adolfa Pawińskiego. Budynek 4-piętrowy, ocieplony, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł61 m² 11 910,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle szybko stanie się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

544 000 zł50 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Praga Południe - Wiatraczna! lokal zadbany, niewymagający odświeżenia mieści się na 4 piętrze, w bloku przy ul. Majdańskiej 16. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

499 016 zł38 m² 13 296 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

6786zł/m2 3 pokojowe mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Kopernika o powierzchni 56m2. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

3 480 zł47 m² 74,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Available from January 2023 modern, spacious 47m2 , 2 rooms apartment , Śródziemnomorska Street , Mokotów , Warsaw. Fully furnished , 2-rooms apartment, fully furnished bathroom (bathtub with glass.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oś Królewska

Warszawa,mazowieckie

1 085 000 zł66 m² 16 372,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie, wykończone w minimalistycznym stylu w Miasteczku Wilanów Lokalizacja: budynek optymalnie usytuowany. Nie widać ani nie słychać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stegny

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł280 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:nie

Luksusowy,wyjątkowy apartament z unikalnym ,bezpośrednim wejściem z windy .Układ pomieszczeń tworzy jakby 2 oddzielne częsci apartamentu .Przy rodzinie może mieszkać np.gosposia ,mając do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł28 m² 13 492 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartaginy

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł56 m² 10 587,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, loggią, łazienką i oddzielnym wc. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 12-piętrowego budynku na Stegnach. Budynek.