Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 598 ogłoszeń

1 300 000 zł89,80 m² 14 476,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie w niezwykle cichej i zielonej części Warszawskich Bielan, gotowe do zamieszkania od zaraz, zlokalizowane pod adresem.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł28 m² 105,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, świeżo po remoncie, budynek położony u wrót parku im. Szymańskiego, w świetnej lokalizacji komunikacyjnej. Piękny widok z okna na park, spokojni sąsiedzi. Rejon świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37,15 m² 78,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia elegancka kawalerka w świetnej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń: - salon/sypialnia o pow. 20m z wygodnym narożnikiem, szafą i telewizorem, - kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł30 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 30 m2 z tarasem(ogródkiem) 20m2, usytuowaną na terenie zamkniętego osiedla wybudowanego w 2017 roku. Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł51 m² 20 960,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 - pokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu blisko Placu Wilsona przy ul. Krasińskiego. Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 50,47 m , usytuowane na III piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł37 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37 m - Warszawa, ochota (rakowiec) Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 282 zł32,17 m² 16 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47 m² 16 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Apartament z Duszą i Nowoczesnym Komfortem Ul. Kolady Wyjątkowa Lokalizacja i Cicha Oaza Odkryj idealne połączenie prestiżowej lokalizacji i codziennego spokoju! Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł68 m² 19 044,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

| polecam mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, w centrum miasta. Topowa lokalizacja! Idealne na kancelarię notarialną, biuro prawne, ale również do aranżacji do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 053 zł32 m² 18 157,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26,90 m² 74,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 26,9 m zlokalizowane przy ul. Przy Agorze 5a w Warszawie to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort i dogodną lokalizację. Jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł52 m² 21 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku. Rok budowy: 1981 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł136,01 m² 143,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście/ ceniony warszawski adres - ulica Parkowa, 136 m2, 3 pokoje, 2 balkony, 1 szerokie miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Wyjątkowy, designerski apartament tuż przy Łazienkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł48 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania mieszkanie 50 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1957 roku. Mieszkanie umiejscowione na Saskiej Kępie. Budynek z cegły na zamkniętym osiedlu z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 415 000 zł115 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uroczy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 115 m 2 usytuowany na 3 kondygnacji 4 piętrowego kameralnego, zupełnie nowego budynku. Ten luksusowy apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o pow. 130 m , zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej w prestiżowej dzielnicy Wola. Lokalizacja Zlokalizowany w sercu Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia stylowy apartament 105 M przy parku szczęśliwickim | 3 pokoje | wysoki standard | 2 miejsca parkingowe Przestronny, trzypokojowy apartament o powierzchni 105 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46,54 m² 13 966,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46 m | Marki - Osiedle Promienna III | wysoki standard | duży balkon | garaż I komórka lokatorska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,50 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:14/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty: agnieszka Grotek   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości 3-pokojowe, narożne mieszkanie z panoramicznym widokiem na centrum miasta Podstawowe informacje: mam.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł57,45 m² 19 669,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bielany, ul. Fortowa, 3 pokoje, 57m2, duży balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka. Bardzo funkcjonalne mieszkanie z wysokimi sufitami i dobrym doświetleniem. Zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł60 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł44 m² 89,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| idealne mieszkanie dla osób poszukujących domu na lata. Nowe i w pełni umeblowane. Wokół znajduje się kilka parków, co sprawia, że jest to najbardziej zielone miejsce w Warszawie. Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane, trzy pokoje + salon połączony z aneksem kuchennym. Dwie łazienki jedna z wanną druga z natryskiem. Balkon. Miejsce w garażu. Cena najmu 5450 pln.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pięknie wykończony, trzypokojowy apartament w jednej z najbardziej zielonych części Mokotowa, w pobliżu parku Pole Mokotowskie, położony na ostatnim piętrze! Duże okna - od podłogi do.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł46,46 m² 7 640,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To jest mieszkanie, w którym od razu po wejściu czuć rodzinne ciepło, niewielkie, lecz bardzo ustawne. Miejsce niewymagające dodatkowych nakładów finansowych na remonty. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł68,40 m² 26 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 635 000 zł68,17 m² 23 984,16 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Z możliwością przerobienia na mieszkanie W najlepszej części śródmieścia Doskonała lokalizacja | Jasne i przestronne wnętrza | Widok na zieleń | Metro tuż obok | Prestiżowy.