Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł59 m² 8 316,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Skorzystaj z wyjątkowej szansy w Nowym Roku! :) Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,80 m2 zlokalizowane na parterze przy ul. Askenazego 7. Nieruchomość ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokoryczki

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł76 m² 12 436,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić Państwu apartament na Pradze Południe przy ul. Kokoryczki 5a , mieszczącą się w inwestycji Nowa Grochowska. Praga Południe to prężnie rozwijająca się cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł28 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Klimatyczna kawalerka po kapitalnym remoncie o powierzchni 28 m2 usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowana przy ul. Jana Pawła II w Warszawie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gibalskiego

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł41 m² 11 824,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Gibalskiego Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 41,44 m2, którą składa się z: - 2 pokoje - kuchnia zamknięta, widna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 41 m2, II piętro, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Usytuowane na osiedlu Dębowy Park, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

623 000 zł48 m² 12 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego mieszkania na Pradze Południe. Z przystanku Walewska autobusem 158 dojazd do Nowego Światu (przy Palmie) 10 min. 350 metrów od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

1 135 000 zł69 m² 16 449,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 68,85 m2 zlokalizowane w jednej z topowych lokalizacji- ul. Andersa. Drodzy Państwo, przebywam na urlopie do 15.01.2023. W celu umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*English below* / *український нижній* Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. W pełni wyposażone, dobrze skomunikowane. Mieszkanie ma 39 m2 i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Montwiłłowska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł64 m² 10 943,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować państwu bardzo widne i ciche, wyposażone w klimatyzację, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2. Lokal wraz z dwoma miejscami w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł63 m² 73,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 mkw, zlokalizowane przy ulicy Górczewskiej na Bemowie. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze bloku mieszkalnego z 2008 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Legionowo,mazowieckie

755 000 zł66 m² 11 439,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, mieszkania wykończonego w bardzo dobrym standardzie z balkonem oraz dużym tarasem przy ulicy Mickiewicza w Legionowie. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

397 553 zł43 m² 9 248 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Warszawa, białołęka, kąty Grodziskie W kilkanaście minut można przenieść się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

5 300 zł55 m² 96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche 2 pokoje mieszkanie w przedwojennej kamienicy, w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej, pomiędzy ulicą Wilczą i Piękną, tuż obok teatru Polonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siekierkowska

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Nieruchomość o powierzchni 50 m2, zlokalizowana przy ul. Siekierkowskiej (mokotów). Budownictwo z 2018 r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

495 765 zł35 m² 14 177 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Ogromną zaletą tego rejonu są powstające stacje metra planowana stacja Chrzanów znajdzie się zaledwie 200 metrów od M Bemowo i umożliwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł46 m² 11 977,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam mieszkanie do sprzedaży, znajdujące się w bezpośredniej okolicy centrum handlowego Best Mall na Sadybie. Ta spokojna część Mokotowa zapewnia dostęp do licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł47 m² 21 037 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy luksusowy i doskonale zlokalizowany apartament na Woli (odolany) przy ul. Gumińskiej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 47 m2, są to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł21 m² 16 908,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mokotów ulica Belwederska. Zabytkowa frontowa kamienica z lat 30tych. Piękna obszerna i szeroka klatka schodowa z zachowanymi oryginalnymi elementami wykończenia. Oryginalne posadzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł66 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2 lub 3- pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie u zbiegu al. Niepodległości i ul. Ligockiej. Przedwojenna kamienica w stylu modernistycznym autorstwa Lucjana Korngolda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestrzenne, jasne, dwustronne, z trzema oddzielnymi/niezależnymi pokojami oraz oddzielną, widną kuchnio-jadalnią o powierzchni 68 m2, umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Siedlce,mazowieckie

445 000 zł65 m² 6 804,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Jeśli szukasz gotowego, świetnie rozplanowanego mieszkania - to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

278 000 zł31 m² 8 996,76 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Z nami kupisz bezpiecznie. Klasyczne jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnią, idealne dla pary lub na inwestycję. Układ salonu pozwala za wygospodarowanie zamkniętej sypialni, obecnie miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł37 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie w budynku z cegły. Mieszkanie bardzo ciche i dobrze doświetlone. Świetna lokalizacja - sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kościół w zasięgu spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł71 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pragniesz zamieszkać w nowoczesnym, cichym 3-pokojowym mieszkaniu na kameralnym osiedlu 3 minuty pieszo od stacji metra? Cenisz bliskość natury, dlatego szukasz spokojnego miejsca, skąd będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o aktualnie najczęściej poszukiwanym metrażu i układzie pomieszczeń w świetnie skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topiel

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł48 m² 15 558 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Powiśle, okolice ul. Tamka, zajęcza, centrum Nauki Kopernik. Ciche, ustawne trzy pokoje. Mieszkanie przytulne, zadbane w niewielkim kilkunastomieszkaniowym budynku. Media miejskie, budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymalitów

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł52 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia nieumeblowane dwupokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku na kameralnym, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

581 000 zł39 m² 14 935,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie po generalnym remoncie na Mokotowie przy ul. Modzelewskiego. Lokal na 2 piętrze w budynku 6 piętrowym z windą. Budynek z 1963 roku, materiał: cegła ceramiczna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł33 m² 19 697 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż absolutnie wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w najpopularniejszym domu wedla - zabytkowej, przedwojennej kamienicy, zbudowanej z inicjatywy i na życzenie magnata czekolady-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł39 m² 11 256 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 Udogodnienia: na osiedlu, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

2 190 000 zł110 m² 19 954,40 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Polecam 4 pokojowy apartament w stanie deweloperskim w okolicy metra Daszyńskiego. Mieszkanie o powierzchni 109,75 m2 z balkonem 9 m2 do własnej aranżacji. Możliwość przywrócenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł43 m² 12 791 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania duże, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2.piętrze w 8. piętrowym budynku z windą z 2004 roku mieszczące się przy ulicy Kondratowicza 18. Od wyjścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł38 m² 52,77 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu, z 2001 roku. Mieszkanie jest ciche, okna wychodzą na lokalną uliczkę i sąsiedni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

455 000 zł56 m² 8 110,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Dzień dobry, przedstawiam bardzo ładne, zadbane i ciche mieszkanie 3 pokojowe na Al. 3 maja w Legionowie. Piętro 6 z 10 w bloku z windą z wielkiej płyty z 1977roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klarysewska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł65 m² 11 809,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie w bloku bez windy na Mokotowie przy ul. Klarysewskiej 57a. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 65,20m2, która składa się z: - widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł60 m² 9 075,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Z nowym rokiem czas zadbać o siebie i swoją przyszłość :) Mieszkanie w cichej, kameralnej okolicy a jednocześnie w świetnej lokalizacji Do Metra na piechotę i do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł46 m² 11 231,10 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Chciałbym zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m . Mieszkanie na 14 piętrze 17-piętrowego bloku z pięknym widokiem na panoramę Warszawy, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fontany

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł36 m² 13 098,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opis: do sprzedania odremontowane, doskonale skomunikowane z uwagi na metro, 1 pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1960 roku z balkonem gotowe do wprowadzenia się i idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł37 m² 70,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żoliborz, ul. Elbląska, 2 osobne pokoje z oddzielną kuchnią, 36,7 m2, balkon, piwnica. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, w pełni wyposażone. Klucze w biurze Link do filmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł60 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie położone w centrum Pragi-Północ przy ul. Targowej, zaledwie 500 m od stacji metra Dworzec Wileński. Opis mieszkania: usytuowane na 6 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

543 000 zł39 m² 13 923 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie na przeciwko Hali Mirowskiej, wszędzie blisko :) Idealne pod wynajem, ale i do zamieszkania. Salon z balkonem/loggią, sypialnia, kuchnia w aneksie. Stan do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij