Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

556 000 zł48 m² 11 559,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Bemowie przy ul. Dywizjonu 303 w bliskiej lecz nieinwazyjnej odległości do przystanku tramwajowego z którego w kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 088 000 zł80 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie z widokiem na centrum. Blisko galerii mokotów. Szybki termin odbioru widna kuchnia Czteropokojowy apartament położony w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Bażantarni

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł67 m² 11 210,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,9 m2 zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku z 2000 roku, usytuowanym w dzielnicy Ursynów. W promieniu 800 m dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł68 m² 27 777,80 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łucka city / prosta tower - 27 piętro bliska wola / śródmieście / ul. Łucka 15 mieszkanie 2 pokojowe 68,40 m2 + garaż + komórka lokatorska. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 68,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fontany

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł36 m² 13 098,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opis: do sprzedania odremontowane, doskonale skomunikowane z uwagi na dwie stacje metra, 1 pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1960 roku z balkonem gotowe do wprowadzenia się i idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Apartamentowa

Warszawa,mazowieckie

347 000 zł32 m² 10 843,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Jednopokojowe mieszkanie w Ursusie, o pow. 32 m2 usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2001 r. Mieszkanie mieści się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł43 m² 11 175,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie w sercu warszawskiego Wrzeciona. Mieszkanie aktualnie z jednym pokojem, kuchnią, łazienką, toaletą i balkonem z pełnymi możliwościami do przearanżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł44 m² 12 988,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 44,5m2 położone w nowo powstającej inwestycji na pograniczu Woli i Bemowo, jedynie 10min od ch wola park. Samo mieszkanie to przytulne dwa pokoje salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

416 000 zł26 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 26 m znajduje się w idealnym położeniu komunikacyjnym na Żoliborzu. Lokal najbardziej pasuje singlowi, jak również pod inwestycję , na wynajem. Mieszkanie: - prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł96 m² 10 432,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 95,76m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z windą (winda do 6 piętra, z 6 na 7 schody) zlokalizowane na warszawskim Mokotowie na ulicy Kwiatowej. Winda po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

5 400 zł55 m² 98,18 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w zlokalizowane w samym centrum Warszawy, trzy minuty spacerem od stacji Metro Ratusz Arsenał i przepięknej warszawskiej "starówki" english description below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Radom,mazowieckie

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję do sprzedania atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na osiedlu Nad Potokiem przy ul. Olsztyńskiej. Nieruchomość znajduję na czwartym piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł68 m² 138,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do najmu luksusowego apartamentu w samym Centrum Warszawy. To 3 pokojowe mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze apartamentowca z 2021 roku przy ul. Siennej. Proponowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

I speak English. Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie po generalnym odświeżeniu przy ul. Mokotowskiej. Tą nieruchomość charakteryzuje świetna lokalizacja (okolice Placu Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł117 m² 19 658,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Apartament 117m2 + 70m2 tarasu w apartamentowcu na Mokotowie. Mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną w którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł55 m² 47,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, ładnie wykończone i wyposażone mieszkanie , na nowo wybudowanym strzeżonym osiedlu Klonowa Aleja. Mieszkanie jest bardzo przestronne, składa z dużego pokoju połączonego z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł38 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości ładna willa prezentuje. Lux ofrta. Rewelacyjnie położone 2 - pokojowe mieszkanie 37,80 m2 w samym sercu pięknego ursynowa. - całkowita cisza I spokój - jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł30 m² 88,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Mieszkanie 29,5m2 zlokalizowane na II piętrze : * Przestronny pokój * Aneks kuchenny * Łazienka * Duży korytarz Mieszkanie znajduje się w budynku wyposażonym w monitoring oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

911 100 zł57 m² 16 094,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru! Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z oddzieloną kuchnią już może być Twoje. - salon 17 mkw - sypialnia 11 mkw - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł56 m² 9 909,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż Wyremontowane, w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie w cichej,spokojnej i zielonej częsci warszawy(białołeka) Mieszkanie znajduje na wysokim parterze Opis Mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł52 m² 11 462 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1.piętrze w 4.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2017 roku przy ulicy Głębockiej 115. Mieszkanie o powierzchni 52m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Radom,mazowieckie

489 000 zł69 m² 7 086,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Eleganckie, komfortowe mieszkanie na os Michałów. Składa się z 3 sypialni, salonu ,funkcjonalna łazienka i wc. w lokalu został przeprowadzony gruntowny remont 2 lata temu. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł79 m² 16 539,40 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w Centrum ul. Słomińskiego! Dla kogo? Jest to bardzo dobra propozycja: - dla rodziny z dziećmi - na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

762 000 zł68 m² 11 205,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 68m2 - 3 pokoje - 200m od stacji Metra chrzanów Przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Pruszków,mazowieckie

260 000 zł27 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: pruszków / Centrum / al. Niepodległości / 27 m2 / Kawalerka 1 pokój /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

453 750 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zamiejskiej na Targówku 400m od Stacji Metra Trocka. Narożne mieszkanie ze sporym balkonem z widokiem na stronę zachodnią. Przed oknami kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowodwory

Warszawa,mazowieckie

847 000 zł96 m² 8 822,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupoziomowe 96m2 + 50m2 tarasu Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kusocińskiego

Radom,mazowieckie

170 000 zł23 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu do sprzedaży kawalerkę przy ul. Kusocińskiego o powierzchni 23,28 m2 na osiedlu XV-Lecie. -drugie piętro- -balkon- -parking Z dostępem wyłacznie dla mieszkańców bloku-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwale

Warszawa,mazowieckie

3 799 zł30 m² 126,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Urocze, gustownie urządzone na starówce, przy Kolumnie Zygmunta! - Zabytkowa Kamienica - Podwale / Krakowskie Przedmieście na wynajem elegancko urządzony mini-apartament o pow. ok. 30 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł34 m² 19 855,10 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania piękne kawalerka o powierzchni 33,8m2 Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 13-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -pokoju połączonego z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

1 902 005 zł123 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >stan deweloperski >mieszkanie o powierzchni 122,71 m2 >jasne >komfortowe >mieszkanie jest dobrze doświetlone >wysokie okna >z aneksem kuchennym >włoskie Tarasy to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł36 m² 9 890,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie o powierzchni 36,5m2, 1 pokojowe z oddzielną widną kuchnią, balkonem i komórką lokatorską. Usytuowane jest na Białołęce, przy ul. Skarbka z Gór na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł28 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy świetnie zlokalizowaną kawalerkę w centrum Warszawy ( ul. Bagno ) o powierzchni 28m2. Główne zalety; - na inwestycję - szybki i bezproblemowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyścigowa

Radom,mazowieckie

490 000 zł70 m² 7 016,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzy pokoje w stanie deweloperskim. Mieszkanie w optymalnym rozkładzie oraz metrażu 69,84m. Trzypiętrowy budynek z 2022 roku, na nowym, zamkniętym osiedlu przy ulicy Wyścigowej. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naukowa

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł47 m² 8 414,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nietypowe 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się w suterenie. Mieszkanie spełnia wszelkie warunki do zameldowanie i pełni funkcje pełnoprawnego mieszkania. Mieszkanie przeszło remont wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł60 m² 73,83 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na 3. piętrze w budynku z 2020 roku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Komputerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł82 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament położony na terenie prestiżowego osiedla na Powiślu. Doskonała lokalizacja pozwala na dojazd w kilka minut do ścisłego centrum miasta , obfituje w liczne parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grochów

Warszawa,mazowieckie

6 350 000 zł510 m² 12 445,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:23

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż k amienica ( 15 mieszkań) w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 458,34 m2 (pow. całkowitej 510,22 m2) zlokalizowana na działce o powierzchni 450 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł68 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe duże i wysokie mieszkanie, z osobną widną kuchnią, położone w kameralnym przedwojennym budynku spokojnego zamkniętego osiedla, na warszawskim Solcu, świetnie skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawęczyńska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł30 m² 94,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja - ul. Kawęczyńska Piękne mieszkanie w znakomitej lokalizacji po generalnym remoncie Do wynajęcia śliczne mieszkanie o powierzchni 29,50m2 , dwa oddzielne pokoje Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł71 m² 10 267,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Pragnę zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.