Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 2. piętrze przy ul. 1 sierpnia 41 na warszawskich Włochach. Lokal w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł40,10 m² 13 940,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe, kompaktowe, jasne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni 40,1 m , mieszczące się na 4 piętrze sześciopiętrowego bloku z windą w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

744 975 zł27,09 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie aktualnie wynajęte. Idealne dla osób ceniących życie w centrum miasta, z balkonem i pięknym widokiem na plac Trzech Krzyży. Nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/ 80 mkw Z balkonem I garażem na muranowie. Rozkładowe położone na 1 piętrze apartamentowca; sa lon 24 m2 jest połączony barkiem z widnym aneksem kuchennym 9,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament premium | Pierwszy najem | Harmonia Mokotów Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z widokiem na zieleń, w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Idealne dla osoby lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 800 zł49,33 m² 15 301,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,33 m , położone w Warszawie Ursus, w kameralnym, niskim budynku na terenie ogrodzonego i monitorowanego bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jana Kasprowicza w Pruszkowie, położone w niezwykle cichej części miasta. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 90 m przy Polach Mokotowskich Na wynajem przestronny, jasny apartament o powierzchni 90 m , położony w prestiżowej części Mokotowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Pola.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł80,62 m² 11 535,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Sedlaka centrum/planty. Mieszkanie znajduje się w ogrodzonym bloku z 2008 roku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł131,02 m² 21 370,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sytej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł65 m² 19 538,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł30,90 m² 18 770,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kameralna kawalerka z dużym ogrodem | zamknięte osiedle | blisko Puszczy Kampinoskiej Jeżeli szukasz spokoju, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł48,60 m² 18 497,94 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,55 m , położone na 2. piętrze na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, w Warszawie-Bemowie. Nieruchomość znajduje się w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł15 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:12

 

Umeblowane:tak

Tel.   . Okazja. Mieszkania, pokoje dwuosobowe wyposażone z aneksem i łazienką do wynajęcia dla firmy i jej pracowników na krótko i długoterminowy wynajem. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

218 700 zł39,77 m² 5 499,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,77m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55,41 m² 10 557,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł80,40 m² 19 278,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Luksusowy 3-pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji Wilanów Zawady ulica Bruzdowa. Wyjątkowy apartament o powierzchni 80,4 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł57 m² 10 859,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Targówek - Bródno ul. Żuromińska autobus: 400 m | tramwaje: 2 przystanki autobusem | metro Kondratowicza 750 m (10 min pieszo) | w promieniu 100-300 m Liceum, przedszkole, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 3 pokoje | 68 m2 I 5200 zł | ul. Postępu 12b | Warszawa Przedmiotem najmu jest 3 pokojowe przestronne, umeblowane mieszkanie składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł43,20 m² 26 620,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe mieszkanie na Żoliborzu Artystycznym - przepiękny widok na zieleń i centrum miasta - idealne połączenie komfortu, zieleni i doskonałej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, przestronne mieszkanie w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Lokal składa się z 3 bardzo ustawnych pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki z toaletą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem przy Jana Kazimierza 47a (bliska Wola). Nieruchomość: powierzchnia 26,5 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 629 zł50,78 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne M3 z loggią na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 489 672 zł119,92 m² 29 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Apartamenty te to oaza, wymarzone miejsce na chwilę wytchnienia od pulsującego życiem miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem, lokal o powierzchni użytkowej 110 m2, lokal mieści się w czterolokalowym budynku wolnostojącym, z przynależnymi 2 miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł43 m² 18 604,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m z oddzielną kuchnią, położone na 4. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 000 zł46,73 m² 18 531 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 450 zł61,70 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe - stylowe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,7 m z balkonem, położone na I piętrze prestiżowej kamienicy Willa Dekerta przy ul. Dekerta w Żyrardowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł30,81 m² 32 456,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe studio z aneksem sypialnianym z widokiem na pkin- mieszkanie w Prestiżowej 19. Dzielnicy Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł62,60 m² 223,64 zł/m²

 

Piętro:19/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 194 zł141,50 m² 21 909,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 5 pokojowy apartament o powierzchni 142 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów. Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł57,50 m² 17 843,48 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Grodzisk Mazowiecki | apartament dwupoziomowy | 4 pokoje | taras 50 m2 | garaż Dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, z dużym prywatnym tarasem i wyraźnym podziałem na strefę.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł65 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy apartament na sprzedaż przy ul. Kazimierza Wielkiego Prezentowany lokal to apartament z dwoma sypialniami, pokojem z aneksem kuchennym oraz łazienką i wc. Powierzchnia tego.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł25 m² 31 560 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wspaniała Kawalerka 25m2 przy Arkadii W pełni gotowe do zamieszkania lub najmu studio 25m2 wraz z tarasem 8m2. Kawalerka jest ulokowana w doskonałej lokalizacji z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł37 m² 19 459,46 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone na 9. piętrze w 15-piętrowym budynku przy ul. Śliska 3, w ścisłym centrum Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe 2 pokoje po remoncie | 48,5 m | Ząbki, ul. Gajowa | miejsce postojowe Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 48,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie Z widokiem na łazienki królewskie Parking na dziedzińcu | Bezpośrednie sąsiedztwo Łazienek Królewskich | Cisza | Zieleń | Doskonała komunikacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35,50 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przytulne i zadbane mieszkanie o pow.35,5 m2, położone na czwartym piętrze niskiego bloku w sercu Radomia. Opis mieszkania: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł19 m² 23 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa kawalerka inwestycyjna w sercu Warszawy - kamienica z lat 50., doskonała lokalizacja przy ul. Żelaznej 18, tuż przy rogu Chmielnej, z potencjałem roi na poziomie 8-11%.