Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł49 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością oferuje Państwu mieszkanie na Pradze-Północ z pięknym widokiem z okna. Budynek: mieszkanie znajduje się w budynku z lat 70-tych na 9-piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębicka

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł37 m² 70,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania dla singla lub pary, z balkonem, z doskonałą komunikacją - mam ofertę dla Ciebie! Wynajmę 2 pokoje na bliskim Bemowie, blisko Wola Park. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł64 m² 15 732,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej okolicy gwarantującej wysoki komfort codziennego życia. Budynku apartamentowy o podwyższonym standardzie wybudowany w 2015 r. przez dewelopera Longbridge.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

3 399 zł57 m² 59,63 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ładne duże 2 pok. mieszkanie 57m2 z oddzielnymi pokojami i oddzielną widną kuchnią. Położone w dobrej klasy apartamentowcu, ukryty przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kożuchowska

Warszawa,mazowieckie

583 000 zł57 m² 10 309,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wawer słynie ze świeżego powietrza i z malowniczych lasów okalających dzielnicę. Otwocka linia kolejowa i skm łączą Międzylesie z centrum Warszawy, umożliwiając szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł58 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ul. Baleya. Spokojna, cicha okolica, niski blok w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł38 m² 16 506,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry Posiadam do sprzedaży piękne, 2-pokojowe mieszkanie, położone przy samym metrze, w samym sercu Sadów Żoliborskich. Mieszkanie Jest po generalnym remoncie, wykonanym w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniwoja

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie przy cichej uliczce, wśród zieleni, przy metrze Wierzbno. Mieszkanie składa się z pokoju z zabudowaną loggią, otwartej w pełni wyposażonej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł77 m² 12 324,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam stylowo urządzone, bardzo jasne czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Young City przy ulicy Szeligowskiej. Przy każdym bloku zaprojektowano plac zabaw, a przez środek osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł63 m² 10 601,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2m2 znajdujące się na Bemowie (bemowo Lotnisko) Pomieszczenia : - pokój dzienny 20,3 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

366 000 zł21 m² 17 264 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Okazja! Pełna własność z księgą wieczystą Jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod wynajem Apartament znajduje się u zbiegu ulic Ordona, kasprzaka i Al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł52 m² 12 576,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie do remontu dla rodziny z dziećmi lub pary. W bloku znajduję się nowa duża winda; do przystanku tramwajowego jedynie 260 metrów, którym bez problemu dojedziemy do stacji metra onz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

587 000 zł83 m² 7 080,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w pod Warszawskich Markach. Mieszkanie w stanie deweloperskim oddane do użytku. Udogodnienia: plac zabaw, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł34 m² 126,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wynalazek na Mokotowie, o powierzchni 34 mkw, znajdujące się w biznesowej części Mokotowa, mieszczące się na 5 (z 6) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż ładne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Śródmieściu ( Muranów ) w 10-piętrowym bloku z 2 nowymi windami przy ul. Niskiej 3a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

2 790 000 zł150 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

The estate warsaw prezentuje 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja W okolicy trafią Państwo na modne restauracje i kawiarnie. Park Skaryszewski znajduje się zaledwie 10 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł18 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się u zbiegu dróg Szulborska i Józefa Sowińskiego na Woli, 4-piętro z ekspozycją Południową. Mieszkanie idealne na inwestycje oraz dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł68 m² 11 669,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,47m2, usytuowane na ostatnim 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Biąłołęce przy ul. Głębockiej. Ta lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł51 m² 13 259,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny, funkcjonalny i Luksusowy apartament z dużym tarasem 26m2 oraz sporym balkonem 9m2 W wysokim standardzie. Aktualnie Mieszkanie jest w połowie wykończone(najtrudniejsze prace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeździecka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł96 m² 12 476,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

**feel free to call me in English as well. **mieszkanie sprzedaję bezpośrednio, proszę agencje o niekontaktowanie się. Sprzedam bezpośrednio 4-pokojowe, jasne mieszkanie na bliskim Bemowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śmiała

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł66 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3-pokojowe rozkładowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią na parterze 3 piętrowego budynku z cegły z 1953 roku. Do wszystkich pomieszczeń wejście z przedpokoju. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

936 028 zł68 m² 13 767,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jeżeli cenisz sobie spokój, to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,99 mkw. w kameralnej inwestycji z loggią jest dla Ciebie! Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł40 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować duże przestronne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Warszawskim Tarchominie. 40 metrowe bardzo widne mieszkanie z wyraźnie oddzieloną strefą dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Słodowcu na sprzedaż. Ciche i jasne mieszkanie dwustronne (płn-płd) o powierzchni ~43m2 - sypialnia od strony północnej (z widokiem na park) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł51 m² 12 254,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość, jaką jest mieszkanie o powierzchni 51 m2 na warszawskim Bemowie W skład lokalu wchodzą: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł58 m² 13 728,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż I Ursynów I Lanciego 14 I Dwa pokoje I Parter I Ochrona Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem, bardzo jasne, bardzo wysokie, zapewniające komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Pradze Południe Świetna lokalizacja, 2 przystanki od Ronda wiatraczna, w skład mieszkania wchodzi : salon z kuchnia, przedpokój z szafami, biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowa

Otwock,mazowieckie

495 000 zł50 m² 9 939,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie Mieszkanie położone na drugim piętrze o powierzchni 49,8 m2, na które składają się: - salon (21 m2), z wyjściem na balkon o powierzchni 4 m2; zachodnia ekspozycja okien, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śmiała

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł66 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji na Żoliborzu, przy świeżo wyremontowanej ul. Śmiałej. Składa się z salonu dwóch, ustawnych sypialni, łazienki wyposażonej w wannę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

644 000 zł65 m² 9 863,69 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie 65 m2 w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Podstawowe informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim, dostępne I kwartał 2023. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł85 m² 16 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Kameralna i cicha okolica, wyremontowana kamienica, widok z balkonu na zadbane podwórko, oryginalny wykusz oraz zachwycająca przestrzeń. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

549 900 zł46 m² 11 954,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie 46m2, na -warszawskim-Bemowie- wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone. W całości wykończone pod okiem projektanta! idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

320 000 zł58 m² 5 495 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w spokojnej i kameralnej okolicy. Mieszkanie znajduje się w miejscowości Linin, w odległości 7 km od Góry Kalwarii. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

534 000 zł34 m² 15 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z ogrodem/ tarasem ,położone na parterze idealne dla osób starszych lub rodziny z małym dzieckiem ,brak progów od wejścia do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Radom,mazowieckie

275 000 zł47 m² 5 839,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bardzo przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na osiedlu Nad Potokiem, przy ulicy Olsztyńskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Żyrardów,mazowieckie

287 000 zł38 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu (z możliwością założenia księgi wieczystej) mieszczącego się w Żyrardowie, ul Legionów Polskich. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł104 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu energooszczędne mieszkanie z tarasem w inwestycji Eko Lake, zlokalizowanej w podwarszawskich Markach przy ul. Glinieckiej. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł60 m² 8 341,71 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne, widne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 z dużo i wygodną 5 - metrową loggią. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł38 m² 14 533,30 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli które idealnie sprawdzi się jako lokata kapitału, inwestycja pod wynajem. Na mieszkanie 37,5 m2 składają; - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo słoneczne dwupokojowe mieszkanie. Nieruchomość skierowana jest w stronę południowo zachodnią, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka w samym sercu Warszawy, przy rondzie onz. Warunki najmu: maksymalnie 6 miesięcy. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, części kuchennej oraz łazienki. Zostanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij