Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 620 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 620 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/ budynek: ścisłe centrum miasta z wszystkimi jego atrakcjami: kina, kawiarnie, liczne sklepy, rozrywki. W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura: liczne sklepy , kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

350 000 zł40 m² 8 860,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,5m2, usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszania składa się: - 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

New 2 rooms apartment with separated kitchen, żurawia Street, city center Warsaw. Apartment after general renovation, fully furnished and equipped. ( washing machine, dishwasher, microwave, vacuum, plates,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeziny

Warszawa,mazowieckie

649 999 zł55 m² 11 818 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Warszawa Białołęka, ul. Brzeziny 34a | Inwestycja: brzeziny Residence | 54,25m2 | 3 pokoje | I piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | południowo-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

628 800 zł79 m² 7 989,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwupoziomowe i bardzo słoneczne mieszkanie, idealne dla rodziny, znajdujące się w doskonałej lokalizacji w Piasecznie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł50 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na zieleń przy Fortach Bema. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku na strzeżonym osiedlu z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

694 654 zł79 m² 8 802 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne o powierzchni 78,92 m2 w nowo powstałej inwestycji, w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ulicy Marywilskiej. Inwestycja tworzy niezależną część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł77 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nieruchomość w idealnej lokalizacji- tuż przy stacji metra Natolin. Całkowicie umeblowane i wyposażone. Idealne dla rodziny z dziećmi, jak również pary. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł58 m² 12 665 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy 2-pokojowy apartament do własnej aranżacji z tarasem 14 m2 na Zawadach - English description below - ani podatku pcc! Nowe kameralne osiedle, niska zabudowa, prestiżowa okolica. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

542 358 zł44 m² 12 318 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł105 m² 8 372,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Oferta na wyłączność. Polecam atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie położone na Białołęce w odległości 100 m Parku Ireny Jarockiej. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

531 241 zł45 m² 11 766 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzeniai! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Langego

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł26 m² 15 175,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością chciałbym Państwu przedstawić mieszkanie w świetnej lokalizacji , przy Galerii Mokotów. W okolicy znajduje się liczna ilość lokali gastronomicznych oraz usługowych, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

336 000 zł25 m² 13 280,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka o powierzchni 25.30m2 usytuowana na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy ulicy Marymonckiej. Lokal składa się z : 1 pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł69 m² 62,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kabaty do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2 z oddzielną kuchnią. Mieszkanie umeblowane, dwustronne z ekspozycją okien wschód - zachód. Z pokoju dziennego wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

391 387 zł37 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

632 000 zł70 m² 9 002,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie z 2008 roku. Mieszkanie ustawne i wygodne. Orientacja okien na południe i północ. Od południa jest salon z otwartą kuchnią oraz balkon. Po środku toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Targówku. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: oddzielna kuchnia z oknem - 5,55m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

473 601 zł50 m² 9 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł66 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokal mieszkalny - oznacza usytuowany na I (pierwszym) piętrze - tj. II (drugiej) kondygnacji Budynku lokal mieszkalny, oznaczony wstępnie nr 1b36, o projektowanej powierzchni użytkowej 65,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

334 500 zł26 m² 12 865 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zasadowa

Warszawa,mazowieckie

634 500 zł76 m² 8 393,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowy kameralny budynek. Mieszkanie w stanie developerskim, własne niezależne wejście - 5,78m2 - można trzymać rower, wózek lub zabudować jako garderobę. Piętro - klatka schodowa , holl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

2 800 zł55 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 55 m mieszczące się na parterze w bloku mieszkalnym przy ul. Powstańców 45 w Ząbkach. Mieszkanie składa się z: - salonu (17,8 m ) - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

459 000 zł48 m² 9 483,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Jeśli szukasz mieszkania do wprowadzenia to właśnie oferta jest dla Ciebie.A może na wynajem? Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 263 600 zł72 m² 17 469,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Na sprzedaż unikatowe, trzypokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji na warszawskiej Woli, w bliskiej odległości do centrum. Termin oddania: do IV kwartału 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

444 000 zł26 m² 17 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kawalerka o powierzchni 26 m2 usytuowana na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowana przy ul Niskiej. Budynek z cegły, bez windy. Na powierzchnię mieszkania składa sie: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obwodowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 334 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży duże, ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,7m2 na 2 piętrze w niskim 2 piętrowym kameralnym bloku ( 2017r ) z windą na warszawskim Targówku przy ul. Obwodowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Legionowo,mazowieckie

355 000 zł42 m² 8 392,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Oś. Piaski - idealne dla pary lub singla. Największym atutem oferty niewątpliwie jest to, że nieruchomość znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

1 950 zł18 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie z antresolą, trzecie piętro kamienicy z 1936 roku, w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. *Grochów, świetny punkt komunikacyjny, zaledwie 190 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł16 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł37 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Mokotowie Ciche, winda Ekspozycja południowo-zachodnia Mieszkanie składa się z: salonu (17,5 m2) aneksu kuchennego (4m2) sypialni (6 m2) otwartego przedpokoju (6 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł53 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 2 / 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Mieszkanie składa się z: - przedpokoju z pojemną szafą - przestronnego salonu z dużym balkonem, oraz oknami na płd-zach, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wiosenna

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie na Pradze Północ, w cichej, zielonej i spokojnej okolicy. *Świetnie skomunikowane, w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe. *W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie wykończone z użyciem materiałów wysokiej jakości. Salon z dużą kuchnią i wyjściem na loggię, ustawna sypialnia, łazienka z wanną, osobne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,8 m2 na Warszawskich Bielanach, przy ulicy Pabla Nerudy. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ciche, słoneczne mieszkanie z 2 niezależnymi pokojami, garderobą i balkonem, tuż przy stacji metro Stokłosy. *Możliwość wyposażenia własnymi meblami bądź doposażenia przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

938 000 zł85 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu natolina obok lasu kabackiego. . Rewelacyjnie położone 4 pokojowe mieszkanie O powierzchni 85,2 m2 mieszkanie znajduje się.