Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 594 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Leo-Home zaprasza do zapoznania się z propozycją zakupu przestronnego i zadbanego mieszkania w świetnej lokalizacji Płocka. To idealna propozycja dla rodzin, par,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40,29 m² 6 428,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z dwóch odrębnych pokoi, kuchni oraz dużej łazienki. Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26 m² 14 038,46 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży kameralna, świetnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 26 m2, zlokalizowana w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej, umeblowanej i wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mam na sprzedaż w atrakcyjnej cenie, bardzo ciepłe i przytulne mieszkanie 55,41 m2 na drugim piętrze w bloku z cegły, przy ul. Dywizjonu 303. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł49 m² 17 346,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które daje ogromne możliwości aranżacyjne? Ta oferta to idealne połączenie komfortu życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dzień dobry! dziękuje za współpracę pośrednikom. W maju 2026 roku podejmę próbę samodzielnej sprzedaży bez prowizji. Proszę nie dzwonić Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł35,20 m² 15 482,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Bardzo ciche, przytulne mieszkanie 35,2 m2 znajduje się na I piętrze w IV piętrowym budynku z 2000 r. Znajduje się on przy ul. Czynszowej na Pradze-Północ. Po drugiej stronie ulicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia bezpośrednio od Dewelopera przestronne dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w miejscowości Marki w granicy Warszawy. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe z widokiem na Zalew Zegrzyński, dwa balkony- zegrze Południowe! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł129,60 m² 10 794,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

1 399 000 zł | sprzedaż | 129,6 m2 | mieszkanie dwupoziomowe | józefosław | garaż | przytulny ogród Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem 70 m2, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

3 330 000 zł185 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia przestronny piękny apartament w Warszawie dzielnicy Ursynów w bardzo bliskiej odległości od stacji Metra Kabaty oraz Lasu Kabackiego. Wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł49,05 m² 19 959,23 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż! Duże 2 pokoje z pięknym widokiem na zieleń! 2 pokoje | oddzielna kuchnia | duży balkon | komórka lok. Oferujemy 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 49,05 m2 położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Skierniewickiej 14 na Woli. Komunikacja Doskonała lokalizacja, 500 m do stacji metra Płocka (skąd w 5 min dojedziemy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł41,55 m² 25 487,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwa pokoje w nowej inwestycji przy ul. Kolejowej na Woli. Uwaga: ani podatku pcc! Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym (24,96m2). sypialni (11,96m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, od zaraz: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Lanciego 10D na Ursynowie. Lokalizacja I komunikacja: to adres, który łączy ciszę z szybkim dostępem do centrum miasta. Metro: tylko 8-10.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł46,80 m² 20 491,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,78 m , na którą składają się: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Stan prawny: pełna własność Czynsz administracyjny: około.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł38 m² 14 973,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Konstancińskiej 7b na Mokotowie (sadyba). Lokal znajduje się na 7 piętrze z 10 w bloku z 1970 roku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,49 m² 11 665,94 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Josepha Conrada 4 na Bielanach. Lokal znajduje się na 6 piętrze z windą. Budynek został wybudowany w 1976 roku. Z lokalem związane jest prawo.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,60 m² 13 288,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. (Przejezdna 12) | Warszawa (białołęka) Lokalizacja Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,6m , położone na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł49 m² 20 406,12 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie na Mokotowie przy ul. Czerskiej o pow. 49 m2, 3-pokojowe (pierwotnie jako 2-pokojowe), w pełni wykończone i wyposażone; na układ funkcjonalny składa się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł47,50 m² 21 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

To mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 3. piętrze w bloku z 1967 roku przy ul. Karmelickiej na osiedlu Muranów w Warszawie. Budynek wyposażony jest w windę i domofon.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł64 m² 19 531,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Propozycja dla osób, które szukają komfortu oraz spokojnego miejsca do życia. Lokal znajduje się przy ul. Kłobuckiej, w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Położony jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł31,88 m² 21 329,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Słoneczna kawalerka z balkonem przy ul. Sokratesa to propozycja dla osób, które cenią jasne wnętrza i nowoczesne budownictwo. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł79,14 m² 19 585,54 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, dwustronnego mieszkania z loggią o powierzchni 8,16 m2, położonego na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu wow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

956 850 zł56,05 m² 17 071,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe 3 pokoje z balkonem 18 M2 Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z bardzo logicznym układem o pow. 56,05 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nowego 7-piętrowego budynku, powstającego na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł33,90 m² 94,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralne, przytulne mieszkanie w stylu loftowym na warszawskich Bielanach na Marymoncie, w przedwojennej 3 piętrowej kamienicy. U zbiegu ulic Marymonckiej i Podczaszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania dla dwojga, gdzie od razu poczujesz się jak w domu? Wynajmę umeblowane, słoneczne 50m, na strzeżonym osiedlu niedaleko Stadionu Narodowego. W 10 min dojdziesz pieszo do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł77 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowoczesne i funkcjonalnie zaprojektowane, 3-pokojowe mieszkanie z dodatkową przestrzenią na poddaszu, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 680 zł46,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł42,50 m² 19 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, świeżo wykończone oraz wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,43 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Praga Piano. Lokal jest gotowy do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 787 zł74,24 m² 9 883,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: marki, ul. Wiśniowa Kameralne osiedle cherry z dziesięcioma lokalami mieszkalnymi w budynkach dwulokalowych - 1 budynek wolnostojący oraz 2 w zabudowie bliźniaczej. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł68,52 m² 16 783,42 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne oraz w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,52m2 z balkonem 8,06m2. Lokal składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,60 m² 14 633,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane przy ul. Zielone Zacisze 1 na warszawskim Targówku. Lokal położony jest na parterze, pięciopiętrowego budynku z 2007 roku. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł55,63 m² 15 998,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym, przy ulicy Niskiej 23, na warszawskiej Woli / pogranicze Śródmieścia. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,30 m² 11 780,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament w Wyszkowie Na blisko 50 m2 składa się: - przestronny jasny salon z aneksem kuchennym - 1 pokój dziecięcy - 1 pokój/sypialnia - 1 łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Gotowe do zamieszkania po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w Wyszkowie Na 64 m2 składa się: - nowoczesna kuchnia - przestronny jasny salon - 1 pokój - 1 pokój/sypialnia - 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł76 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe mieszkanie w sercu Wyszkowa Dwupoziomowy układ i przestronność mieszkania nadają mu wyjątkowy charakter. Na 76 m2 składa się: pierwszy poziom - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł91,50 m² 9 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie 91,5 m2 - 4 pokojowe, i piętro (blok 4 piętrowy), piwnica 9,2 m2, garaż blaszany na terenie podwórka bloku. Teren zielony ogrodzony, monitoring, miejsca parkingowe przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł68,27 m² 12 743,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Są mieszkania w porządku i są takie, w których od pierwszego kroku czujesz, że tu chce się żyć. To ogłoszenie dotyczy właśnie tego drugiego. Jeśli szukasz miejsca, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł26,88 m² 16 555,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

K&s partners ma przyjemność zaprezentować kawalerkę zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Husa Park na warszawskiej Białołęce. Nowoczesne budownictwo z 2021 roku, kameralna zabudowa oraz.