Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 620 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 620 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł40 m² 17 975 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Właśnie wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym usytuowane na ósmym piętrze w piętnastopiętrowym bloku przy ul. Żelaznej i Grzybowskiej. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

1 499 060 zł48 m² 31 152,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Pięknie żyj na Pięknej! Oferujemy na sprzedaż 20 luksusowych apartamentów przy ul. Pięknej. Już sama lokalizacja tworzy prestiżowy i międzynarodowy klimat. Przy ulicy Pięknej znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubaszki

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł41 m² 83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz luksusowy apartament na nowym, prestiżowym osiedlu Green Mokotów przy ulicy Lubaszki 10. Idealne dla singla lub pary. Mile widziane osoby niepalące. Umowa najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł60 m² 11 664,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na warszawskim Targówku, z balkonem o ekspozycji południowej. Bezpośrednio od developera bez prowizji Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

620 000 zł68 m² 9 131,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 3-pokojowe. Lokal znajduje na parterze się w 4-piętrowym bloku na osiedlu Wojskowym w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego. To cicha i spokojna okolica otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,20 m2 w budynku z 1960 r. zlokalizowane na Woli ul. Żytnia znajdujące się na 2 piętrze z 3 (brak windy). Metro Młynów 150 m. Skm 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł60 m² 8 970,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,2m2, usytuowane na trzecim piętrze, 10-piętrowego bloku z 1975 roku zlokalizowane na Warszawskim Bródnie przy ul. Wacława Tokarza. Blok ma 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielnią dużą kuchnią z oknem , usytuowane na drugim piętrze kamienicy w oficynie w Al. Ujazdowskich w pobliżu pl. Trzech Krzyży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

5 400 zł49 m² 110,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Do wynajęcia funkcjonalny, dwupokojowy apartament o powierzchni 49m2 wykończony w wysokim standardzie, znajdujący się na ostatnim- 6 piętrze- strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dygata

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł53 m² 19 909 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Żoliborz Artystyczny unikatowy projekt, którego inspiracją była niepowtarzalna historia dzielnicy oraz jej znanych mieszkańców. Stali się oni patronami miejscowych placów i ulic. Nadrzędną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Praga Południe / ul. Biskupia / 3 pokoje / 100 mkw / balkon/ garaż / komórka. Mieszkanie znajduje się wśród zabudowy jednorodzinnej w budynku czteropiętrowym na pierwszym piętrze. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

770 000 zł75 m² 10 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania nowocześnie wykończone, 3 pokojowe mieszkanie w Józefosławiu. Zamknięte, chronione osiedle! Mieszkanie o powierzchni 74,69m2 usytuowane na I piętrze dwu-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł66 m² 10 197,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne, ciche i ustawne 4 pokojowe mieszkanie, na 2 piętrze (brak windy) w 4 piętrowym bloku z 1972 roku tuż przy parku, na ulicy Konstancińskiej, na Sadybie (mokotów) Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł54 m² 11 009,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Klimatyczne i zadbane mieszkanie z ogródkiem dla osób ceniących spokój na kameralnym osiedlu. Budynek mieszkalny otoczony zielenią tuż przy Kanele Królewskim, gdzie można jeździć na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł37 m² 12 992,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Atrakcyjne mieszkanie na Starych Bielanach. Ustawny pokój dzienny z balkonem, sypialnia, kuchnia widna, łazienka z wanną. Lokal w stanie dobrym, wysoki (2,9), widny, cichy z oknami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł29 m² 15 689,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty tel. Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,6 m2 na Ursynowie niedaleko Metra Natolin. Podstawowe informacje: jasne mieszkanie w świetnie skomunikowanym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

457 910 zł32 m² 14 265,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkcjonalna kawalerka w prestiżowej kamienicy i o doskonałej lokalizacji. Brzmi jak coś, czego poszukujesz? W takim razie poszukujesz naszej nieruchomości na Mińskiej 9! Kawalerka mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł117 m² 85,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament zlokalizowany przy ulicy Polnej. Całkowita powierzchnia 117 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią (w pełni wyposażoną: lodówka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 069 500 zł57 m² 18 825,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez pcc! deweloper Jeden z największych deweloperów na świecie. Działają w Europie i Ameryce Północnej (mają swoje biuro m.in. w Empire State Building). Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalbmierska

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł37 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atrakcyjna oferta! Dwa pokoje! Balkon, metro! Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z cegły na Starych Bielanach przy ul. Skalbmierskiej. Salon 21m2 z wyjściem na balkon 2 m2 o, ciemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł75 m² 11 586,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2, zlokalizowane na Bemowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w budynku z 2005 roku z windą i miejscem parkingowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

269 000 zł49 m² 5 523,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje w optymalnym rozkładzie. W odnowionym bloku czteropiętrowym, przy ulicy Żeromskiego, u zbiegu z ulicą Czachowskiego. Nieopodal ścisłe centrum miasta, tylko 350m do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romańska

Warszawa,mazowieckie

2 230 zł43 m² 51,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dobrej lokalizacji - 500 m od stacji metra Księcia Janusza. Powierzchnia mieszkania wynosi 43,11 m kw. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi o podobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

933 000 zł58 m² 15 995,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Co powiesz na oszczędność niemal 100 tysięcy na start? Tyle właśnie zyskasz, dzięki zakupie wyjątkowego 3-pokojowego apartamentu położonego w centrum Warszawy przy bajecznym Parku Skaryszewskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

690 000 zł94 m² 7 334,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Już oddana do użytku inwestycja sprawdzonego dewelopera. Jej największe zalety: - kameralna inwestycja składająca się tylko z 6 segmentów/apartamentów, - spokojna i bezpieczna okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chłopickiego

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł23 m² 12 025,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka 23,2 m z balkonem o szerokości pokoju. Teren ogrodzony z zielenią oraz miejscem na grilla i miejscem do zaparkowania. 3-piętorwy budynek z domofonem, monitoring. 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł33 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 32,90 m2, zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. Mieszkanie w stanie do remontu oraz własnej aranżacji. Jak na swój metraż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Marki,mazowieckie

1 083 696 zł101 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Bez pcc! Możliwy system płatności 20/80! Projekt zlokalizowany jest na pograniczu Marek i Targówka w pobliżu centrum handlowego M1 Marki oraz ikea Targówek. Sam standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł59 m² 11 508,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 59m2 + 10m2 balkonu położone w nowo powstającej inwestycji na pograniczu Woli i Bemowo, jedynie 10min od ch wola park. Odbiór W tym roku Samo mieszkanie to przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł47 m² 13 324,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 47,28 m, 2 pokojowe, oddzielna kuchnia, balkon, duża piwnica. W mieszkaniu położony jest dębowy parkiet ( lakierowany ) Kapitalny remont mieszkania łącznie z wymiana okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kruszyńska

Warszawa,mazowieckie

1 889 000 zł108 m² 17 413,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Villa Modrzewie - Nowy Wymiar Luksusu. Rozsmakuj się w luksusie. Cenisz sobie przestrzeń, komfort i wygodę? Chcesz korzystać z nieograniczonych możliwości, jakie daje stolica? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł57 m² 11 668,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe w stanie developerskim gotowe do wprowadzenia o powierzchni 57,42 m2 na warszawskim Targówku przy metrze Zapraszam na spotkanie, podczas którego przedstawię apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

2 880 336 zł157 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję bardzo atrakcyjny, oddany już do użytku, 156 metrowy apartament. Brak dodatkowych opłat - brak prowizji dla biura, brak podatku pcc. Apartament już został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł57 m² 11 175,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w spokojnej części Białołęki Mieszkanie położone jest na osiedlu przy ulicy Kartograficznej w Warszawie, w pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł39 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 39 m2 znajdujące się na warszawskim Starym Żoliborzu - 5 minut piechotą do Placu Grunwaldzkiego oraz 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Jadwisin,mazowieckie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje w Jadwisinie, o pow. ok. 53 m2, usytuowane na parterze w 1 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie do odświeżenia i własnej aranżacji. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 669 365 zł110 m² 24 324,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rozkład Apartament o powierzchni blisko 109 m2 znajduje się na drugim piętrze. Przestrzeń pozwala na zaplanowanie salonu oraz kuchni ze strefą jadalnianą, trzech sypialni, dwóch łazienek. Loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł37 m² 19 459,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - Mokotów Służewiec ul. Cybernetyki 7, osiedle Mozaika Mokotów. Gotowe do zamieszkania. Możliwość długoterminowego wynajęcia miejsca garażowego pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł100 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy do sprzedaży wyjątkowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 100 m2 położony w najbardziej prestiżowej części Starego Mokotowa w okolicy ul. Narbutta i Opoczyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrej lokalizacji o powierzchni 56m2 z pięknym widokiem na Rakowiec usytuowane na 12-tym piętrze / nie ostatnie/ w budynku przy Banacha w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Radom,mazowieckie

270 000 zł45 m² 5 947,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe na osiedlu Planty. Rozkładowe, dwustronne, w stanie do zamieszkania. Położone na trzecim piętrze bloku z cegły. Budynek zarządzany przez wspólnotę, odnowiony i monitorowany,.