Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turkusowa

Radzymin,mazowieckie

569 000 zł130 m² 4 376,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci 2% pcc. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie bezczynszowe w Radzyminie o powierzchni 130m2. Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł86 m² 19 186,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Poczuj tętno życia w samym sercu warszawskiego Mokotowa! Wspaniała lokalizacja! Wszystko o czym zamarzysz w spacerowej odległości! Restauracje, kawiarnie, parki na wyciągnięcie ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dragonów

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł48 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 mkw zlokalizowane przy ul. Dragonów 4. Mieszkanie mieści się w budynku na pierwszym pietrze z czterech. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł57 m² 10 907,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej i równocześnie spokojnej okolicy na Mokotowie. Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

993 462 zł72 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pośrednikom dziękuję za współpracę - proszę nie dzwonić. Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu. Teren jest bardzo zadbany i ładnie zagospodarowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł62 m² 14 032,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży jasne, ciche i przestronne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze czteropiętrowego bloku z 1979 r. na Ursynowie. Mieszkanie o pow. 62 m2 składa się z *pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł48 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Atrakcyjny i klimatyczny Muranów (śródmieście) - ciche i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie wspaniale zlokalizowane przy metrze Ratusz Arsenał. Mieszkanie idealne na start, dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,76 mkw, doskonale zlokalizowane tuż przy stacji metra Natolin , w 15-piętrowym budynku apartamentowo-handlowym Galeria Ursynów. 3. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Muranów , rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3. piętrze w 17- piętrowym apartamentowcu z 2008 roku. Na powierzchni 55 m2 znajduje się z przestronny pokój dzienny 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademijna

Jabłonna,mazowieckie

389 000 zł38 m² 10 164,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,27m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Jabłonnie przy ul. Akademijnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałacowa

Marki,mazowieckie

475 000 zł47 m² 10 106,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Spełnij swoje marzenia - super lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,57m2 przy ul. Pałacowej w Markach. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrzesińska

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł32 m² 106,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na Pradze Północ. Położone jest na siódmym, ostatnim piętrze z widokiem na rzekę i centrum Warszawy. Składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do najmu przestronnego lokalu na Warszawskiej Białołęce. To 3 pokojowe mieszkanie usytuowane jest na osiedlu Derby. Okolica jest bezpieczna, pełna małej infrastruktury: place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł47 m² 18 532,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, szybko znajdziemy mieszkanie dopasowane do państwa potrzeb. Kupując z nami zyskujesz bezpieczeństwo i pewność. Zabezpieczamy transakcje! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brukselska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł45 m² 14 617,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie ma 45,15 m2 i wymaga przeprowadzenia w nim drobnych prac odświeżeniowych, dzięki czemu nowy właściciel będzie mógł nadać mu preferowany przez siebie styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł35 m² 16 734,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż świetne mieszkanie po generalnym remoncie. 2 pokojowe mieszkanie przy Placu Hallera. Gdzie: szymanowskiego 8 (nowa Praga, plac Hallera, metro Dworzec Wileński) Metraż: 34,60 m2 Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł54 m² 11 869,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie położone w korzystnej lokalizacji na warszawskiej Woli (ul. Pustola 22). W skład nieruchomości (dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł78 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia apartament O pow 78 M2 znajduje się na 1p kamienicy przy pl Zbawiciela, w dzielnicy parków, ambasad i popularnych restauracji Składa się z 3 ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polki

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz czegoś małego, a zarazem chcesz przedłużyć salon ogródkiem - właśnie znalazłeś ofertę dla siebie! Idealne pierwsze mieszkanie, wykończone ze smakiem i polotem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Płyćwiańska

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł158 m² 79,11 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na Mokotowie = rozkład = Apartament usytuowany jest na parterze w sześciopiętrowym budynku z 2001 roku. Powierzchnia mieszkania - 140m2 i składa się z kuchni +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka na Woli, położona tuż przy lesie na Kole a zarazem blisko ul. Obozowej. *Do mieszkania przynależy duża piwnica, a w budynku jest wygodna suszarnia. *W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

473 601 zł50 m² 9 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł48 m² 9 684,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią , znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie można zaprojektować samodzielnie. Nowy właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Ursynów Centrum

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł32 m² 17 067 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania elegancka kawalerka typu garsoniera w doskonałej lokalizacji , przy metrze Natolin w prestiżowym dla Ursynowa apartamentowcu w którym mieści sie Galeria Ursynów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł31 m² 17 710 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania duża kawalerka o powierzchni 31m2 położona na. 3 piętrze w 6. piętrowym bloku z winda znajdująca się na zamkniętym, chronionym osiedlu przy ulicy Olbrachta 29. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł29 m² 12 552,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Oferujemy Państwu widną kawalerkę położoną w świetnym punkcie komunikacyjnym nieopodal ul. Grochowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł78 m² 16 025,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dla osób szukających 3 pokojowe mieszkania ogródkami w spokojnym miejscu. Nieruchomość składa z komfortowego salonu z aneksem kuchennym z którego jest wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną, widną kuchnią w zielonej części Bemowa. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyny

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł125 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na Mokotowie = rozkład = Apartament usytuowany jest na 3 piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2006 roku. Powierzchnia mieszkania - 125m2 i składa się z kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, w pobliżu w Centrum. Oprócz niemalże doskonałej lokalizacji, atutem mieszkania jest cicha i spokojna okolica (wszystkie okna na zieleń). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł32 m² 94,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 31,72m2 na Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie na 2 piętrze z 4 w bloku z 2016 roku. Panoramiczne, drewniane okna od strony południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na Mokotowie przy ul. Chocimskiej 11. Mieszkania składa się z dwóch pokojów oraz oddzielnej kuchni. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Marki,mazowieckie

883 350 zł76 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle wkomponowane w stylową zabudowę Marek na granicy z Warszawą obok lasu. Niska kameralna zabudowa. Nieruchomość w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 248 000 zł118 m² 10 576,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Jeśli poszukujesz przestronnego apartamentu w genialnej lokalizacji z pięknym widokiem na zieleń i panoramę Warszawy to ta propozycja jest idealna dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł53 m² 10 188,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1999 zlokalizowane na Tarchominie przy ul. Odkrytej. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł38 m² 14 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Warszawa, mieszkanie z świetną komunikacją miejską Mieszkanie na sprzedaż z rynku wtórnego. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku mieszkalnego z 1936 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

463 000 zł37 m² 12 513,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu jasne mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie: na 37m2 znajdą Państwo dwa odrębne pokoje, kuchnię i łazienkę. Mieszkanie posiada piwnicę i balkon. Znajduje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij