Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

3 499 zł45 m² 77,76 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne 2 pok. 45m2 dobrym standardzie na granicy Śródmieścia i Woli w osiedlu apartamentowców Capital Art Apartments przy ul. Giełdowej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frontowa

Warszawa,mazowieckie

566 035 zł72 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedane! Rembertów Frontowa 3pokoje na 71m2 rozkładowe gotowe do wprowadzenia ,4 min do skm pkp Rembertów skąd w 14 minut dojedziemy do Śródmieścia ( obok stacji Metra Centrum )! Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

345 000 zł47 m² 7 309,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, przeznaczonej dla rodzin z dziećmi. Do szkoły 200 metrów. Liczne punkty usługowe, plac zabaw, itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł41 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Mińskiej na Pradze-Południe. Nieruchomość o powierzchni 41 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie do własnej aranżacji na osiedlu zamkniętym zlokalizowane na Saskiej Kępie! Na łączną powierzchnię lokalu wynoszącą 38m składa się: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sewerynów

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne mieszkanie w kamienicy Galeriowiec zaprojektowany przez Ludwika Paradistala, zbudowany w latach 1937-1938. Kamienica położona na tyłach Krakowskiego przedmieścia. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł101 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Atrakcyjne 5-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy Nowych Włoch - Twoje wymarzone miejsce do życia! Wyobraź sobie przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,8 m2, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

367 000 zł42 m² 8 676,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,3 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1975 roku - Legionowo, centrum, sowińskiego. Balkon, piwnica, osobna kuchnia Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł56 m² 9 410,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Czteropokojowe mieszkanie na podwyższonym parterze w kameralnym budynku (dwa piętra) mieszkalnym w Warszawie - Białołęka. Okna wychodzące na zachód, wschód, północ. Wykończenie: podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł96 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy dwupoziomowe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczupacza

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł58 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m2 znajdujące się w bliskim sąsiedztwie zieleni na terenie Warszawy (białołęka) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Pruszków,mazowieckie

479 000 zł52 m² 9 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 90m mieszkanie przy al. Jana Pawla II ( Babka Tower ) Opłaty: 6000+ 900 zl czynsz - trzy pokoje - dostepne od 10.05.2023 - UMOWA NA 12 MIESIECY W FORMIE NAJMU OKAZJONALNEGO - KAUCJA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

673 000 zł47 m² 14 319,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecamy jasne, ciche, zadbane 2 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 10 min pieszo Budynek z 2007 r, cegła Wysokość 2,70m Parkiet jesionowy, 2 szafy wnękowe, sprzęt kuchenny Ciche Wysoki parter 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ursus

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł56 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Pragnę zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 56,4 m2 na kameralnym osiedlu z 2013 roku w Ursusie Gołąbkach. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł72 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Zaciszu w inwestycji Dom Development "osiedle Wilno". Jest to miejsce idealnie skomunikowane z centrum, przy osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pasaż Ursynowski

Warszawa,mazowieckie

1 086 550 zł70 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem blisko stacji metra Stokłosy. Na powierzchni ponad 70 m2 mamy obecnie przestronny salon z wyjściem na balkon, oddzielną kuchnię połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł61 m² 14 665,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie W bardzo dobrej cenie! Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza 13 (ekspozycja na wewnętrzne patio). Niedaleko również ulice Wolska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł46 m² 14 961 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajduje się na Bielanach, na 6. piętrze w apartamentowcu z 2008 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł42 m² 75,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 przy ul. Józefa Sowińskiego na Warszawskiej Woli. Budynek zlokalizowany na zamkniętym osiedlu, został oddany do użytku w 2015r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małej Brzozy

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł41 m² 11 151,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,25 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2001 roku, usytuowanym przy ul. Małej Brzozy na Białołęce. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł38 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty tel. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 z loggią na Solcu. Otoczenie nieruchomości: prezentowana nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł53 m² 16 043,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Idealna propozycja dla pary, singla lub starszej osoby. Nowoczesne, tętniące życiem Miasteczko Wilanów. Jasne i ciche, zapewni wygodę oraz możliwość relaksu, a lokalizacja dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czapelska

Warszawa,mazowieckie

4 099 zł86 m² 47,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją wynajmu mieszkania, które może stać się dla Państwa wymarzonym domem. To słoneczne, dwustronne i przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 595 000 zł81 m² 19 737,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Dolnym Mokotowie czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Salon 19,08 mkw. Kuchnia 10,21 mkw. Trzy sypialnie od 10,10 do 12,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 10/15 z windą w budynku z 1981 r. przy ul. Gwiaździstej, bielany. Mieszkanie idealne dla pary lub młodej rodziny. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

270 000 zł32 m² 8 520,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na osiedlu Daszyńskiego Zielone Dachy w budynku z 2002r na zamkniętym osiedlu. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł87 m² 9 137,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Bardzo atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie na Białołęce ulica Portowa. Powierzchnia 87,7 m2 salon 26m2 + 3 pokoje: 14, 12, 9.5 m2 nowoczesna otwarta kuchnia łazienka, osobne WC w przedpokoju niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Encyklopedyczna

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetne 2 pokojowe mieszkanie dla pary, ciche, idealne do pracy zdalnej, rozkład Mieszkanie składa się z obszernego salonu z wyjściem na balkon, pół oddzielnej kuchni, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł33 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 33,3m2 w powojennej kamienicy na 3 piętrze- ul. Nowolipki. Konkrety: mieszkanie po remoncie, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania lub wynajęcia. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł39 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam fantastyczne mieszkanie inwestycyjne na Mokotowie. Cicha i zielona cześć wyglęgowa z genialną komunikacją z centrum miasta sprawdzi się idealnie dla pary a fakt 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł55 m² 12 163,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecamy jasne 2 pokojowe na Natolinie Budynek z 2008 r, cegła Ekspozycja -wschodnia-południowo-zachodnia Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł77 m² 259,74 zł/m²

 

Piętro:25/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Z pięknym widokiem na 25. Piętrze W budynku cosmopolitan budynek: cosmopolitan to luksusowy wieżowiec apartamentowy, którego budowa ukończyła się w grudniu 2013 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł66 m² 19 596 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie położone na 1piętrze w przedwojennej kamienicy blisko ulicy Francuskiej. Atuty mieszkania wysokość pomieszczeń 3 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołomin

Wołomin,mazowieckie

440 000 zł61 m² 7 215,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry. Pragnę przedstawić Państwu ofertę mieszkania idealnego do zamieszkania przez parę lub rodzinę szukającą przestrzeni do komfortowego życia. Nieruchomość o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł28 m² 22 647,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| do sprzedaży bardzo funkcjonalne mieszkanie zaprojektowane i urządzone przez architekta. W mieszkaniu na pierwszym poziomie znajduje się salon z aneksem kuchennym , łazienka. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalna

Legionowo,mazowieckie

409 000 zł64 m² 6 440,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie o powierzchni 63,5 m usytuowane na na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie na Osiedlu Młodych. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon - 3 pokoje, -.