Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Różowa

Jabłonna,mazowieckie

725 000 zł63 m² 11 570,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowe, atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe na osiedlu Kasztanowy Park - Jablonna. Mieszkanie bardzo ekskluzywne,w pelni wykończone. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garazu pod blokiem płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł68 m² 17 941,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Zapraszam na prezentację! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo piękny apartament 4-ro pokojowy (ok.67,5m2) w ścisłym centrum Warszawy na przeciwko Ambasady Amerykańskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radzymin,mazowieckie

670 000 zł70 m² 9 571 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Radzymin. Centrum. 3 pokoje. Oddzielna kuchnia. Możliwa zamiana na mieszkanie ok. 50 m ( kuchnia z salonem i 2 sypialnie ) z dopłata. Do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł71 m² 13 767,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Szukasz wysokiego mieszkania w zabytkowej kamienicy tuż przy metrze? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł54 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponuję Państwu wynajem mieszkania z tarasem o powierzchni 54m2. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego, bardzo blisko do dworca pkp, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł43 m² 15 246 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na 2. piętrze(ostatnim) w budynku z 2016 roku w dzielnicy Wilanów na osiedlu Zawady, przy ul. Bruzdowej. Bardzo dobra oferta dla osób szukających niedużego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł56 m² 116,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu o bardzo wysokim standardzie, mieszczącego się w jednej z najbardziej luksusowych dzielnic Warszawy - Woli. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orłowicza

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł105 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 105 m2 zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w centrum miasta. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł50 m² 10 621,20 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

MIeszkanie dwupokojowe z widokiem na panoramę Warszawy usytuowane przy ul. Goplańskiej na granicy Wilanowa i Sadyby. Mieszkanie o ekspozycji płd-zach., jednostronne, słoneczne. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Salon, widna kuchnia, obszerna sypialnia, łazienka z prysznicem. Klasyczny rozkład, bardzo funkcjonalny. Lokal cichy, widny, dwustronny. Po starannym generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

633 500 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam na prezentacje. :Krótko: bemowo, dwustronne mieszkanie przy ul. Wrocławskiej. Powierzchnia 63,5m2 | do wprowadzenia. :Atuty: nieruchomość świetnie sprawdzi się na cele mieszkalne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł90 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Czteropokojowe mieszkanie w pięknej, przedwojennej kamienicy w sercu starego Żoliborza. Lokal składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą mieszkań (63 m2 i 27m2). Obecnie są one.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

388 000 zł56 m² 6 916,22 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Cisza, spokój, piękny widok a jednocześnie pełna infrastruktura. Tego szukasz? To oferta dla Ciebie! place4you prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz loggią, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł37 m² 13 108,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Świetnie zlokalizowane i przytulne - to najważniejsze atuty tego mieszkania. Niedaleka odległość od Łazienek Królewskich pozwala nam na szybkie dostanie się do jednego z najładniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

589 900 zł58 m² 10 171 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w okolicy ulic Powstańców oraz Calineczki w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

603 000 zł45 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***tylko 200m do stacji metra*** nowe mieszkanie 2 pokojowe 44,53m2 z balkonem, tarasem lub ogrodem cena od 603 000,00 pln do negocjacji (bez prowizji) Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

463 622 zł47 m² 9 898 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji 0% pcc - Komfortowe osiedle z niepowtarzalnym klimatem - Znakomita lokalizacja, 200 m do przystanku autobusowego - Bogata oferta handlowa i usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Siedlce,mazowieckie

349 000 zł48 m² 7 316,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

o powierzchni 47,7 m kw. znajduje się na os. Warszawskim ul. Mazurska Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rudzka

Warszawa,mazowieckie

982 350 zł53 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie o powierzchni 53,1m2 z loggią na nowym Osiedlu Mickiewicza, położonym tuż obok pięknych Stawów Kellera. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schillera

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł50 m² 18 586 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stare Miasto! ul. Schillera nieopodal ul. Miodowej! Prezentujemy piękne mieszkanie 49,5m2. Usytuowane na 1 piętrze budynku 3-piętrowym. Budynek z roku 1950 jest po wszystkich wymaganych remontach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o całkowitej powierzchni 52,9 m2 usytuowane na ostatnim 4 piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie os. Piaski przy ul. Zegrzyńskiej. Budynek po remontach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł48 m² 10 767,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeśli poszukują Państwo mieszkania w cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dobrej lokalizacji, to mamy dla Państwa świetne rozwiązanie. Mnóstwo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Super inwestycja! 2-pok. Mieszkanie W centrum! (kiedyś 3 pokoje) - Pow. 50 m2 - Śródmieście - Metro świętokrzyska Oferujemy na sprzedaż bardzo wygodne, z optymalnie wykorzystaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł80 m² 8 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Białołęka, tarchomin ul. Aluzyjna stan deweloperski | rynek pierwotny bez pcc! | klucze od już! | 4 pokoje | duży balkon | możliwość dokupienia komórki i miejsca garażowego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł48 m² 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem bezpośredni (proszę o kontakt tylko w przypadku gdy mają Państwo chętnego najemcę i to on płaci prowizję pośrednika) Nowy, nieużywany, luksusowo, ale przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 57 m2, garaż - wygodne - Rownież dla firmy - Praga Południe, rondo wiatraczna Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na 8 piętrze budynku mieszkalnego z windą przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przerwy-Tetmajera

Piastów,mazowieckie

2 600 zł29 m² 89,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zapraszamy do wynajęcia 29m2 kawalerki w urokliwym Piastowie! To niesamowite mieszkanie, które oferuje wiele możliwości i wygodę dla swojego przyszłego najemcy. Ta nieumeblowana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Marki,mazowieckie

3 700 zł94 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, komfortowe 4 pokojowe mieszkanie w 6 lokalowym budynku w Markach przy ul. Pomorskiej. Mieszkanie znajduje się na poddaszu ( 2p.) jest gotowe do wprowadzenia. Na 94 metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz duże komfortowe mieszkanie w pobliżu stacji Metra Wałbrzyska. W mieszkaniu znajdują się 4 sypialnie i salon z aneksem kuchennym). 3 niezależne balkony, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagowska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł58 m² 10 086,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo funkcjonalne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Ogromnym atutem jest lokalizacja, do metra Bemowo 3 minuty, pod blokiem przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kobyłka,mazowieckie

759 000 zł109 m² 6 934,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Atuty nieruchomości | Bezczynszowe | Dwupoziomowe | 4 pokoje | Ogród 120mkw | Dwa balkony | Bliskość natury | Nowoczesne rozwiązania | Dogodna lokalizacja | Ustawny projekt wnętrza | Dwa zewnętrzne m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynin

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł56 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą dwustronnego mieszkania na warszawskim bemowie. Lokalizacja: - przystanek autobusowy/tramwajowy - Marynin oddalony 300m od mieszkania. Linie tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Garwolińskiej, wyposażone i umeblowane. *Mieszkanie na 7 piętrze w zadbanym budynku w pobliżu ronda Wiatraczna. *Okolica dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

1 900 zł31 m² 60,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31,40 m2 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł43 m² 10 327 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe, urządzone i wyposażone mieszkanie znajdujące się przy Placu Wojska Polskiego w Wesołej! (english describtion below) mieszkanie Mieszkanie, o powierzchni 42,51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł51 m² 10 849,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,60 m , 2 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2009 roku -warszawa, białołęka, ul. Marcina z Wrocimowic. W skład lokalu wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

410 500 zł44 m² 9 287,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Bez prowizji! nowa inwestycja! Dostępne mieszkania 2 i 3-pokojowe z dużymi balkonami i tarasami oraz miejscami postojowymi w hali garażowej. Nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołomin

Wołomin,mazowieckie

420 000 zł46 m² 9 105 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wołomin. Centrum. 800 M do pkp. Do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie na 4 a zarazem ostatnim piętrze w bloku z lat 70 tych. Budynek po termoizolacji , odnowieniu klatek i wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ledóchowskiej

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł140 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament zlokalizowany w Miasteczku Wilanów. Kameralny, czteropiętrowy apartamentowiec o wysokim standardzie, strzeżony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne