Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Marki,mazowieckie

779 000 zł130 m² 5 999,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2023

Gotowe do zamieszkania lub pod wynajem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą propozycję. Mieszkanie wykończone przez dewelopera do zamieszkania od zaraz lub na wynajem. Bez 2% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

780 300 zł54 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Idealne mieszkanie na kancelarię , gabinet! Mieszkanie na parterze w kamienicy z odrestaurowaną piękną klatką schodową. Składa się z dwóch pokoi , oddzielnej widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł118 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem fantastyczny apartament zlokalizowany w Śródmieściu tuż obok centrum handlowego Westfield Arkadia oraz stacji metra Dworzec Gdański. Apartament o całkowitej powierzchni 118m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libijska

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł75 m² 50,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,8 m2 znajdujące się na pograniczu warszawskiej Saskiej Kępy i Gocławia przy ul. Libijskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Thomméego

Warszawa,mazowieckie

666 400 zł56 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 na Bemowie. Mieszkanie znajduję się na parterze, składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

791 600 zł69 m² 11 539,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na warszawskich Bielanach blisko metra: - 2 pokoje 3: - osobna kuchnia - łazienka - przedpokój Jest Księga Wieczysta, grunty uregulowane. Można się kredytować Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

795 500 zł42 m² 18 940,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować przytulne i ciche 2 pokojowe mieszkanie z obszernym balkonem i widokiem na wewnętrzny dziedziniec jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł74 m² 15 612,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz tarasem. Salon z otwartą, widną kuchnią i wyjściem do ogródka, dwie duże sypialnie z wyjściem na taras, łazienka. pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat siedemdziesiątych przy ulicy Krasiczyńskiej na warszawskim Targówku/ 300m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

549 000 zł51 m² 10 701,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

NA sprzedaż komfortowe 2 pokojowe Z oddzielną kuchnią mieszkanie 51,32M Z garażem 28,10M, rozkładowe, dwustronne (południe-północ) Z dużym balkonem-5M, i komórką-6,35M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

796 499 zł76 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Na trzech piętrah wybudowane zostaną 24 przytulne, jasne i nowoczesne mieszkania. Wszystkie zostaną zaprojektowane i wykonane w oparciu o najwyższe standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

3 350 zł31 m² 109,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie typu studio z balkonem na osiedlu 19 Dzielnica przy ul. Kolejowej 47. Mieszkanie położone jest na 6 piętrze, ma powierzchnię 30,66 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sozopolska

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Sozopolskiej. Rozkład: 4 pokoje, łazienka z wanną, osobne wc z umywalką. Jest balkon. Dodatkowe opłaty: woda, prąd i gaz według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

624 256 zł49 m² 12 797,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. Osiedle na Marysinie to dziesięć budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł26 m² 17 692,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania 2pokojowe wyremontowane mieszkanie w dobrym punkcie Ochoty. - świeżo po remoncie generalnym, gotowe do wprowadzenia, niezamieszkane od remontu - świetny rozkład mieszkania salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwicka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł50 m² 15 039 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie, przy ul. Iwickiej, pomiędzy ulicami Podchorążych i Gagarina, blisko Łazienek Królewskich. Trzypiętrowy budynek z cegły, z 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł100 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękne, komfortowe i bardzo klimatyczne mieszkanie położone na 3 ostatnim piętrze kamienicy bez windy w znakomitej lokalizacji na Starym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 100 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, powierzchnia użytkowa 62m2 + balkon, częściowo umeblowane. 5 piętro z 6 w budynku z windą w bloku z 2017 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Milanówek,mazowieckie

995 000 zł65 m² 15 237,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się na I i II piętrze budynku z lat 20-tych XX w. Metraż : 65,3 m2 (bez skosów) Przynależy piwnica ok. 1,5 m2. Rok budowy 1923.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ursus Skorosze 55,71 m2 2 Pokoje Bardzo przestronne i jasne mieszkanie w Ursusie, skorosze. Nadaje się do natychmiastowego zamieszkania, dla wymagających do odświeżenia. Generalny remont jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Linneusza

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł50 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Westate Praga prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania do remontu zlokalizowanego przy ulicy Karola Linneusza 5, na Pradze Północ. Mieszkanie o powierzchni 50,05 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż w wysokim standardzie mieszkanie blisko na Warszawskim Bemowie. Ta wyjątkowa nieruchomość usytuowana jest niskim budownictwie z własnym stawem na osiedlu. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem przy Metrze Kondratowicza, w okolicy, przystanków autobusowych, a przy tym cisza i spokój nawet przy otwartych oknach! Możliwość zakupu na kredyt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płowce

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł127 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 127 mkw, znajdujące się na 1. piętrze w Bliźniaku z 1920.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

375 000 zł62 m² 6 004 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Piętro parter Liczba pomieszczeń 3 pokoje (duży pokój i dwie sypialnie), kuchnia, łazienka, wc, przedpokój Rok budowy 1980 Miejsce parkingowe pod blokiem Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

187 000 zł36 m² 5 253 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Eko-invest nieruchomości posiada w swojej ofercie mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na I piętrze o powierzchni35,60 m2 z ogrzewaniem gazowym w IV piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł62 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

[pl.] Zapraszam do nowoczesnej inwestycji w Ursusie, przy ulicy Posag 7 Panien. Ta wyjątkowa inwestycja oferuje nowoczesne mieszkania z przemyślanymi rozwiązaniami, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 020 000 zł83 m² 12 315,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

1 020 000 zł | sprzedaż | 82,82 m2 | 4 pokoje | mieszkanie | konstancin - jeziorna nowoczesna energooszczędna inwestycja W konstancinie - jeziornie ostatnie mieszkania W sprzedaży! lokal nr 07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

405 200 zł33 m² 12 241,70 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,1m2, usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Kondratowicza. Budynek ocieplony, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł29 m² 19 064,10 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie doskonałe inwestycyjnie zlokalizowane na Powiślu przy ul. Ludnej. W okolicy znajdziemy wszystkie atrakcje jakie może zaoferować nam miasto tj. Bulwary Wiślane, kluby nocne, świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

1 510 000 zł80 m² 18 827,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Inwestycja położona jest w sercu Bielan - klimatycznej dzielnicy z tradycjami. Ta lokalizacja łączy w sobie wszystkie zalety kameralnej i zielonej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Pułtusk,mazowieckie

195 000 zł36 m² 5 478 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie w Naszym Biurze eko-invest nieruchomości posiada w swojej ofercie mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na I piętrze o powierzchni35,60 m2 z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Radom,mazowieckie

556 000 zł70 m² 7 942,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe w optymalnym rozkładzie, na osiedlu Gołębiów. Położone na pierwszym piętrze, w czteropiętrowym bloku. Wnętrze tuż po remoncie kapitalnym, z pełnym wyposażeniem.