Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 604 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

722 000 zł36 m² 19 988,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Bardzo ładne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje sie na 4 pietrze, blok z winda. 2 pokoje, oddzielna kuchnia, nowo wyremontowana łazienka z prysznicem oraz korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł50 m² 96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy jasne i eleganckie mieszkanie w odnowionej kamienicy w sercu Warszawy. Doskonała lokalizacja pozwala na korzystanie z uroków i walorów Śródmieścia zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł34 m² 13 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy rozkładową kawalerkę w bardzo kameralnej okolicy, w otoczeniu zieleni i z widokiem na las z balkonu. Na 34 m2 tego przytulnego mieszkania składają się: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł57 m² 11 508 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 57,35M2, 2 pokoje, ursus, ul.SKOROSZEWSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzeleckiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zielony ursynów - 2 pokoje z dużą loggią i ogródkiem do wyłącznego korzystania. Mieszkanie nieumeblowane! rozkład; pokój, sypialnia, kuchnia, łazienka, oddzielne wc, przedpokój. Opis;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 183 370 zł62 m² 19 022,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Niski czynsz mimo wysokiego standardu - poniżej 10 zł/mkw. Wstaw meble, tv i mieszkaj/wynajmuj. Trzy pokoje, dwie garderoby, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mk Real Estate przedstawia ofertę mieszkania przy ul. Zdziechowskiego 7 rozkład: mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dekerta

Żyrardów,mazowieckie

484 380 zł65 m² 7 452 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Investment - główny partner sprzedaży wyjątkowej inwestycji W żyrardowie Do sprzedania piękny apartament w centrum Żyrardowa przy ulicy Dekerta 9 o powierzchni 65m2. Szczegółowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł36 m² 19 910,90 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie na Kabatach o pow. ok. 36m2 z wyodrębnioną wnęką sypialnianą z oknem. Całkowicie umeblowane i wyposażone w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 389 zł24 m² 99,54 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Firma zarządzająca najmem mrentals wynajmie nową kawalerkę na przepięknym, zielonym Muranowie, przy ul. Niskiej 3. Atuty: kameralna, zielona okolica, nowe mieszkanie, balkon! 5 min do tramwajów / metra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pośrednia

Radom,mazowieckie

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe w optymalnym rozkładzie pomieszczeń. Schludnie utrzymane, jego stan pozwala zamieszkać od zaraz. Składa się ze słonecznego salonu z dużym balkonem, dwóch sypialni, funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 56 m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2004 r. przy ul. Lazurowej, bemowo, groty. Idealne dla pary, lub młodej rodziny. Cena: 3800 zł + 840 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł37 m² 11 594,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 37 m2, znajdującą się na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór 140b. Jest to doskonała propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawski Świt

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia nowe mieszkanie w inwestycji Warszawski Świt. Preferowany wynajem na cele biurowe. Lokal dwustronny, położony na parterze. Dwa pokoje, jeden z aneksem kuchennym, spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie w przy ul. Szczęśliwickiej 21! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe o powierzchni 54 m2. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł37 m² 19 125,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szukasz wysokiego mieszkania w wyremontowanej, przedwojennej kamienicy blisko centrum miasta oraz w otoczeniu zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

850 000 zł75 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, 3 pokojowego apartamentu z ogrodem zimowym. Apartament mieści się w Zielonym Patio w Pruszkowie - nowoczesnym, komfortowym budynku o kaskadowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł46 m² 15 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym, rodzinnym osiedlu, wybudowanym przez cenionego dewelopera ebejot. Nieruchomość ta znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł71 m² 98,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem zupełnie nowe, piękne, jeszcze nie wynajmowane mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w przedwojennej eleganckiej kamienicy w znakomitej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł44 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 44 m2, piętro 2/7 z windą, w budynku z 2016r., przy ul. Okrzei, praga Północ, stara Praga. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowiecka

Siedlce,mazowieckie

559 000 zł75 m² 7 453,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w Siedlcach przy ulicy Rakowieckiej 2 3 pokoje - 75 m2 1 piętro piwnica - 4,94 m2 w pełni umeblowane sprzęt agd w kuchni Mieszkanie słoneczne, zadbane, krótko użytkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł70 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od września ciche, 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w budynku blisko stacji metra Kabaty. Salon połączony z kuchnią. Kuchnia umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne 2pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji w Centrum Warszawy. Mieszkanie mieści się na 7 ostatnim piętrze w bloku z windą w pobliżu Placu Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

510 000 zł57 m² 9 010,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w Legionowie, przy ul. Siwińskiego. Mieszkanie ma 56,6 mkw i usytuowane jest na 2 piętrze w 7-piętrowym budynku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wolność

Radom,mazowieckie

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia umeblowaną i w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 20m2, położoną na pierwszym pietrze apartamentowca w Centrum Radomia na grodzonym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złotych Piasków

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł67 m² 11 036 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Ustawne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m z obszerną loggią na Mokotowie. Dwustronny układ mieszkania. Mieszkanie składa się z: - 4 pokoje: 16,00 m ; 8,12 m ; 10,55 m ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł73 m² 13 603,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 72,7 m2 w Kamienicy, w Warszawie przy ulicy Grochowskiej w doskonałej lokalizacji Pragi-Południe. Mieszkanie o wysokim standardzie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

699 900 zł75 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Luksusowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 w Kobyłce z zagospodarowaną, samodzielną działką o powierzchni 220 m2. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

829 000 zł145 m² 5 717,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Marki ul. Graniczna Mieszkanie 2-poziomowe o pow. mieszkalnej ok 145 m2 | ogród ok 145 m2 | duży balkon ok 7m2 | miejsce na 2 samochody | teren zamknięty | 2013 rok | piętro wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

564 900 zł44 m² 12 694,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pełna oferta mieszkań w nowej inwestycji na Bemowie. Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji & 0% pcc Dostępne metraże mieszkań: - 1 pokój: od 29m2; - 2 pokoje: od 44m2; - 3 pokoje: od 58m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł58 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem. Informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry. Dostępne do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hery

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł77 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie w cichym i spokojnym miejscu. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon, dwóch sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł40 m² 17 319,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o pow. 39,55 m2, położone na X piętrze w XV piętrowym bloku, przy al. Jana Pawła II (po stronie Śródmieścia), tuż przy metrze Rondo onz. Po remoncie, wymianie pionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł44 m² 17 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jako biuro nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy apartament o pow. 43,78m2, położony w kameralnym budynku z 2021r, zlokalizowanym przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł105 m² 161,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę najmu luksusowej nieruchomości, położonej w prestiżowej inwestycji Central House na Warszawskim Mokotowie. Ta elegancka i przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

493 000 zł39 m² 12 503,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo budowanej inwestycji blisko centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na parterze, w budynku oddalonym o kilka minut od stacji Rakowiec i Parku Szczęśliwickiego. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radiowa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł143 m² 9 440,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentuję Państwu rodzinne, przestronne i zadbane mieszkanie nieopodal metra Bemowo (10 minut komunikacją miejską). Mieszkanie jest bardzo ustawne i trójstronne co daje mnóstwo możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane i jasne mieszkanie 2 pokojowe (54m2) jednostronne, okna na wschód. Ustawne. Piętro 2/10, dwie windy. Ustawny, kwadratowy salon (20.5m2) z wyjściem na balkon ( kanapa, dwa fotele, stolik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł66 m² 121,21 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na 9 ( ostatnim ) pietrze budynku na osiedlu 19 Dzielnica. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie, a jego dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł65 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis: posiadamy na sprzedaż nowoczesny 3 pokojowy apartament (65m2) z dużym ogrodem (75m2). Usytuowany na Warszawskiej Pradze-Południe. Budynek jest pod stałym nadzorem ochrony i monitoringu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okolice Starówki, doskonała Lokalizacja. Do wynajęcia dwupokojowe jasne mieszkanie z balkonem (40 m2), wspaniały widok na panoramę Warszawy oraz otaczającą zieleń na patio wokół budynku,.