Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł79 m² 45,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe Ursynów Przestronne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie. al. Komisji Edukacji Narodowej [ken], przy stacji metra Ursynów. Doskonały punkt komunikacyjny 1 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł36 m² 82,19 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ul. Siennej 72a z balkonem, strona zachodnia. Bez garażu. Rozkład Mieszkanie składa się z salonu, małej sypialni, kuchni w aneksie, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Błonie,mazowieckie

539 000 zł60 m² 8 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60m2 w Błoniu przy ulicy Poniatowskiego w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

738 000 zł53 m² 13 924,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,89 m2 z dużym balkonem oraz oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie jest usytuowane na 7 piętrze w budynku z dwiema windami. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

751 151 zł52 m² 14 324 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I pcc Wybierz najlepszy układ mieszkania i kup w promocyjnej cenie. Dostępne 2-, 3-, pokojowe mieszkania od 33,5-75 m2. Termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł51 m² 11 157 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkie dostępne od 30.12.2023r. Cena do negocjacji grunty nieuregulowane - nie można posiłkować się kredytować luxusowe wyposażenie glamour- nie W opisie- tak mieszkanie wygląda. NA żywo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Warszawa,mazowieckie

746 000 zł58 m² 12 899,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Dwustronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.83 m2, (z możliwością wydzielenia 4 pokoju, jako małej sypialni) z dużą loggią, zlokalizowane na Dolnym Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł41 m² 18 223,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rewelacyjne mieszkanie W kapitalnej lokalizacji - 2 pokoje - 41,1m2 Świetna lokalizacja! mieszkanie w samym sercu Mokotowa przy puławskiej Kapitalne otoczenie , świetnie skomunikowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł44 m² 20 018,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament położony na trzecim, ostatnim piętrze w Wilanowie na popularnym Miasteczku Wilanów, ok 20min spacerem do Pałacu i parku w Wilanowie. Najlepszy punkt Miasteczka Wilanów, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

630 000 zł60 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Super lokalizacja - piękna zielona I cicha okolica - ulica Ekologiczna w piasecznie uwaga! Miejsce w garażu podziemnym na poziomie -1 w cenie mieszkania ( wliczone w cenę podaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł85 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukamy pierwszego najemcy! Oferujemy do wynajęcia piękny dwupoziomowy apartament o powierzchni 85m2, położony na Dolnym Mokotowie przy ul. Bartyckiej 49, tuż przy Centrum Astronomicznym. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł50 m² 20 979 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa! Przedwojenna, modernistyczna kamienica! Ludwika Narbutta róg Puławskiej. Mieszkanie idealne dla zarówno dla inwestora ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

633 000 zł43 m² 14 720,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy stacji metra, po remoncie, składające się z: - salonu z aneksem kuchennym o powierzchni z wyjściem na wygodną loggię o powierzchni ok. 4 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł62 m² 10 145,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 62 m2, 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem ok 5 m2 i piwnicą. Zlokalizowane 300 m od stacji metra Trocka. przystanki autobusowe 80 m od klatki. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

823 000 zł59 m² 13 949 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wawer

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł135 m² 6 790,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Położenie Nieruchomość położona jest przy ul. Chlodzieskiej 44r w dzielnicy Wawer w Warszawie. Inwestycja, w której znajduje się przedmiotowy lokal mieszkalny zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

370 321 zł27 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

558 000 zł67 m² 8 328 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

744 000 zł54 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

604 737 zł60 m² 10 079 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł38 m² 14 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,50 m , 1 piętro w bloku z cegły, z 1936 roku -warszawa, wola, ul. Obozowa. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem, drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

558 000 zł67 m² 8 328 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

761 000 zł60 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł51 m² 8 588 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Miejscowość: wieliszew , 2km do stacji Wieliszew Centrum! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowieckiego

Radom,mazowieckie

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę mieszkania po generalnym remoncie przy ul. Mazowieckiego. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie bardzo dobrą lokalizację. Nieruchomość znajduje na ósmym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

480 589 zł43 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

438 000 zł51 m² 8 588 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Karczew,mazowieckie

362 000 zł48 m² 7 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2, z oknami na dwie strony budynku. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 3-pietrowym bloku i składa się z - przedpokój ok 6,8 m2; -.