Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł36 m² 17 194 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na Młocinach. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko metro i Galeria Młociny, spokojna zielona okolica. Nowy kameralny budynek na cichym osiedlu, rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 niedaleko od Metra Młociny. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w bloku z 2012 roku na zamkniętym i zazielenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł38 m² 76,52 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,9 m2 znajdujące się w świetnej lokalizacji na Górnym Mokotowie Rozkład mieszkania: oddzielna kuchnia wyposażona w niezbędny sprzęt agd (piekarnik, okap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

1 000 zł17 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne 2023-10-31! *jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. *Powierzchnia: 16,7m2. *Podwórko z zamkniętą bramą umożliwia bezproblemowe parkowanie. *Bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozbrat

Warszawa,mazowieckie

4 990 zł55 m² 90,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament do wprowadzenia na wysokim parterze w kamienicy przy wyjątkowej ulicy Robrat 20 w zielonej okolicy, otoczony parkami - Park im. Edwarda Rydza-Śmigłego, skwer Strehla, ogród Botaniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ładne mieszkanie 3-pokojowe w Wieliszewie o pow. 59,8m2. Mieszkanie składa się z salonu, 2 sypialni, widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Standard mieszkania: w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotych Piasków

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł67 m² 11 036 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe 4 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1973 roku. W budynku nie ma windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

678 000 zł46 m² 14 771,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowoczesne dobrze doświetlone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 mkw położone na wysokim parterze 7-piętrowego budynku z 2004 r. na bezpiecznym, zielonym osiedlu Olimpia. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2pokojowy apartament w pobliżu Łazienek Królewskich Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki - przedpokoju - loggi - miejsca parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

422 468 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

565 456 zł56 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 48m2 z balkonem, po generalnym remoncie na Żoliborzu ul. Elbląska za 2700zł Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Migdałowa

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł42 m² 19 156,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 41,5 m2 na Ursynowie (natolin) w lokalizacji 500 m od stacji metra Natolin. W promieniu kilkuset metrów znajdują się także szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybisa

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł42 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42m2, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Cybisa. Blok wybudowany w 1978 roku, wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Służby Polsce

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł64 m² 13 203,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne i w bardzo dobrym stanie, 3- pokojowe wygodne , doświetlone unikalnymi dużymi oknami mieszkanie na kompletnej dzielnicy Ursynów. Rozkład mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Bez prowizji! Kredyt 2%! nowa inwestycja! Mieszkanie dostosowane do wydzielenia 4 pokoi! Kameralna, niska zabudowa nowoczesnych budynków w ustronnym miejscu, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czechowa

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł27 m² 17 370,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Studio/kawalerka z panoramicznym widokiem na Bielanach. Zielona, a zarazem świetnie skomunikowana lokalizacja.Blok z lat 70-80 r, z windą, pełnym monitoringiem. Nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowa do wynajmu atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 40 m2, usytuowana na parterze w 10 piętrowym budynku przy ulicy Ostrobramskiej, na Pradze Południe. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Piastów,mazowieckie

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie które szuka nowego najemcy. ( bez zwierząt ) Fenomenalne mieszkanie zaprojektowane przez architetkta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marynin

Warszawa,mazowieckie

588 000 zł38 m² 15 293 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

604 737 zł60 m² 10 079 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

370 321 zł27 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł74 m² 11 577,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73,85m2 w dobrej lokalizacji, z szeroko rozbudowaną infrastrukturą. Rozkład mieszkania: - salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij