Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 600 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

539 000 zł35 m² 15 578 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie mieszczące się na Woli - dzielnica stworzona dla osób ceniących sobie bliskość centrum miasta oraz rozwiniętą infrastrukturę. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł64 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia bardzo komfortowe, 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 7. piętrze w 14- piętrowym apartamentowcu Atelier Residence. Budynek z 2009 r w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł52 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Posiadamy do sprzedania mieszkanie gotowe do wprowadzenia, umeblowane i wyposażone zgodnie ze zdjęciami W bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego, w pobliżu szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Digital Broker prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na ul. Wasilkowskiego 11. lokal znajduje się na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym z 1890 roku. Idealne rozwiązanie na cele inwestycyjne lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela komfortowe, nowocześnie urządzone 2 pokojowe (52m) mieszkanie na Obozowej 22. Rok budowy 2022r. Wysoki standard wykończenia. Dostępne od listopada. Nowoczesne osiedle Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batuty

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, położone 150 m od stacji metra Służew , składające sie z z dużego pokoju o powierzchni ok. 18 m2 z balkonem ok. 4 m2, pokoju ok. 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł51 m² 13 834 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować przestronną i funkcjonalną 2-pokojową nieruchomość usytuowaną na Pradze Południe, w bliskiej odległości Parku Polińskiego. Rozkład - 50,60 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta biura dj Consulting na wyłączność. Idealnie nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42m2 w zupełnie nowym osiedlu Central House na Mokotowie - ul. Domaniewska 47a, w pobliżu Marynarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

705 000 zł57 m² 12 318,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Przestronne mieszkanie o powierzchni 57,23 m znajdujące się na parterze 3 piętrowej kamienicy. Funkcjonalny układ pomieszczeń o wysokości prawie 3m. Z okna kuchni widok na piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł63 m² 69,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Komfortowy 3 pokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską (na półpiętrze) o pow. 63m2, w osiedlu nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lokajskiego

Warszawa,mazowieckie

908 000 zł67 m² 13 511,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67,2m2, usytuowane na ostatnim piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskim /ursynowie- natolin. Budynek zadbany, po wymianie pionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

4 250 zł49 m² 86,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 49 m2, piętro 4/6 z windą w budynku z 1975r, przy ul. Armii Ludowej, śródmieście. Idealne dla singla/singielki lub pary. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł75 m² 11 187 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 2-piętrowym szeregowcu. Powierzchnia mieszkania liczona po podłodze wynosi 75m2, natomiast po tzw. powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

565 000 zł50 m² 11 241,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo dobra lokalizacja - piękna zielona I cicha okolica - ulica Pawia w piasecznie Blok znajduje się na nowoczesnym osiedlu Wspaniałe osiedle blisko tętniącego życiem centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł80 m² 18 806,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Digital Broker prezentuje Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji o powierzchni 79,76 m położone przy ulicy Siennej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł69 m² 15 850,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone, idealne dla osób ceniących przestrzeń i naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książęca

Wieliszew,mazowieckie

551 000 zł54 m² 10 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2 usytuowane na ostatnim 3 piętrze w bloku z windą z 2018 roku zlokalizowane w Wieliszewie przy ul. Książęcej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł60 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia ładne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Mieszkanie w budynku na strzeżonym na zamkniętym osiedlu. Ul.Stryjeńskich. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylżycka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł72 m² 16 652,80 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia 1 - sypialnia 2 - łazienka, - przedpokój, - korytarz, - balkon Prezentowane mieszkanie to 3 funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

218 000 zł36 m² 5 989,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe, w ścisłym centrum, z widokiem na panoramę miasta. Dziesiąte piętro, w bloku przy ulicy Żeromskiego. Budynek monitorowany, posiada portiernie, czyste klatki i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

612 391 zł55 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | sprzedaż | 55,42 m2 | mieszkanie | warszawa rembertów | 612 391 pln Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze pięciopiętrowego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł21 m² 26 190,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: ochota / Plac Narutowicza / Nowo wyremontowane i umeblowane mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowa

Legionowo,mazowieckie

1 189 000 zł121 m² 9 790,84 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Z ogromną przyjemnością oferuję Państwu do sprzedaży nowy, przestronny apartament zlokalizowany w cichej i zielonej części Legionowa. nowy budynek doskonała lokalizacja w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Idealna inwestycja pod wynajem lub "na start" do własnej aranżacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prosta

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

394 337 zł52 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez ukrytych kosztów, bez podatku pcc 2% Mieszkanie 3 pokoje z bardzo dobrym rozkładem pokoi, powierzchnia 52,23 m2, wysoki standard budynku Do wyboru możemy kupić miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

3 483 550 zł134 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Radna to cicha, przytulna, otoczona starodrzewem uliczka, która jest położona w samym sercu Powiśla tuż przy wejściu do jednego z najpiękniejszych warszawskich parków - parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe, oddzielna kuchnia, łazienka - 40 m2 w budynku z ochroną na ul. Pileckiego, ursynów. Mieszkanie jest czyste, wysprzątane, wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

411 600 zł49 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, bez ukrytych kosztów mieszkanie 3 pokoje 49m2, w dobrze skomunikowanej części miasta, blisko galeria hit z wieloma sklepami, komunikacja miejska, trasa wylotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

235 000 zł14 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. Kawalerka - nieduże, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 14 m2 i antresola 162h w Piasecznie. Bez wkładu finansowego! Podstawowe informacje: mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł68 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Warszawa Praga Południe ul. Bora Komorowskiego 45 Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie na Saskiej Kępie przy ulicy Bora-Komorowskiego. Cicha, spokojna i zielona okolica to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 323 000 zł74 m² 17 961 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73.66 m2 z ogródkiem na Zawadach w dzielnicy Wilanów. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

429 000 zł45 m² 9 447,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w Siedlcach przy ul. Rakowieckiej 28 45,41 m2 - 2 pokoje, łazienka, kuchnia jednostronne z widokiem na podwórko balkon przez całą długość mieszkania 3 piętro z 3 piwnica 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł78 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Budynek w którym znajduje się lokal mieszkalny, położony jest na terenie "osiedla Lewandów" w Warszawie, dzielnica Białołęka. Teren osiedla ogrodzony i oświetlony. Na teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł48 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Dolinka Służewiecka. Nieruchomość zlokalizowana jest na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Radom,mazowieckie

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszka w centrum Radomia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni, - 2 sypialni, - łazienki, - toalety - holu, - balkonu. Ekspozycja okien na zachód/wschód zapewnia dobre doświetlenie. Wszystkie pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie / Park przy Bażantarni / Miejsce Postojowe / Dostępne od 01.11.2023 Mieszkanie o powierzchni ~ 44 m2 z miejscem postojowym w nowoczesnej inwestycji Natolin Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

997 000 zł68 m² 14 770,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3 - pokojową przestronną, bardzo dobrze doświetloną oraz rozkładową nieruchomość usytuowaną w spokojnej i zazielenionej okolicy tuż obok Parku nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Otwock,mazowieckie

429 000 zł65 m² 6 625,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,75 m kw. zlokalizowanego w Otwocku na osiedlu przy ul. Giżyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł68 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| mieszkanie kwalifikuje się do programu bezpieczny kredyt 2% Oferujemy Państwu czteropokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 67,5m2, usytuowane przy ul. Borowego 6, na Jelonkach Północnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrowa

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł83 m² 132,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje - miasteczko wilanów budynek: ogrody Wilanów jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w Miasteczku Wilanów. To inwestycja wykonana w wysokim standardzie. Budowa inwestycji.