Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł60 m² 14 824,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,70 m2 z bardzo przemyślanym układem, na który składają się 3 doświetlone, duże pokoje z ekspozycją na 3 strony świata, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylżycka

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł63 m² 13 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Digitalbroker prezentuje idealne mieszkanie idealne dla rodziny, baź na inwestycje. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystny układ pomieszczeń. Lokalizacja przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

659 000 zł48 m² 13 801 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Nowoczesne i przestronne oraz wykończone mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 47,75 m2 w 5-piętrowym budynku z windą. Podstawowe informacje: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

761 229 zł59 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! bezpieczny kredyt 2%! Ekologiczne i energooszczędne budynki ogrzewane pompami ciepła mają zainstalowane panele fotowoltaiczne są praktycznie bezkosztowe w eksploatacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłopotowskiego

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne i wygodne mieszkanie powstałe na terenie świetnie zrewitalizowanej inwestycji budynku fabrycznego z początku XX wieku przez uznanego developera marvipol ( ) Kłopotowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł47 m² 14 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opis: oferujemy do sprzedania mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Elbląskiej o powierzchni 47 m2. Mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M i E S Z K A N I E 2 P O K O J O W E w bardzo dobrym komunikacyjnie punkcie Ursusa - Osiedle Niedźwiadek. Doskonały dojazd z Warszawy licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł49 m² 91,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 49M2, dla singla lub pary, bluszczańska, mokotów budynek: kameralny, dwupiętrowy apartamentowiec z 2020 r. przy ul. Bluszczańskiej, usytuowany na cichym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 324 000 zł90 m² 14 711,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, mamy na sprzedaż trzy pokojowe (z możliwością wydzielenia czwartego) mieszkanie z przedpokojem, garderobą, kuchnią, łazienką, wc i balkonem o powierzchni łącznej 89 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł77 m² 76,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 77 m2, parter/5 z windą, w budynku z 1993 r. przy ul. Nałęczowskiej, mokotów, sadyba. Idealne dla rodziny. Cena: 5900 zł + 1170 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł68 m² 60,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowo oddanej inwestycji "modern" na Bemowie. Mieszkanie nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł58 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate wola: przedstawiam Państwu nowocześnie urządzony apartament na Muranowie w cichej i spokojnej uliczce z dala od ruchu. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 60m2, 2 sypialnie, salon, kuchnia, garderoba i łazienka. Mieszkanie posiada klimatyzację, gruntowny remont był zakończony w marcu 2022r., jest wyposażone w szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł38 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia ładne, ciche mieszkanie na 2 piętrze z 4, z dużym balkonem. Budynek z 2000 roku. Ul. Dembego. Mieszkanie po remoncie w 2020r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

661 500 zł35 m² 19 079,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! bez pcc! Inwestycja położona jest w sercu Bielan - klimatycznej dzielnicy z tradycjami. Ta lokalizacja łączy w sobie wszystkie zalety kameralnej i zielonej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goleszowska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł49 m² 65,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| nowe, jeszcze nie używane mieszkanie dwupokojowe, położone na osiedlu Odolany w pobliżu parku. Mieszkanie posiada pokój dzienny z wyjściem na balkon/loggię 3,63mkw, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł78 m² 18 643,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiam Państwu czteropokojowe mieszkanie znajdujące się apartamentowcu Harmony Park oddanym w 2019 roku, położonym przy ulicy Złoty Potok na granicy Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Otwock,mazowieckie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 54m2, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku. To idealne miejsce do życia dla rodzin, par, lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł47 m² 73,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, zadbane, ciche mieszkanie dwupokojowe z widokiem na Las Kabacki. Do metra Kabaty 2 minuty na piechotę. Teren zamknięty, chroniony. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, wydzielony blatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł78 m² 18 643,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 Pokojowe Mieszkanie (46,5m2) z balkonem i piwnicą, w Piasecznie w Titaniku, blisko wszelkich udogodnień i z szybkim dojazdem do Warszawy. Spółdzielczo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 64 m2, piętro 4/11 z windą, w budynku z 1978 r. przy ul. Ostrobramskiej, praga-Południe, gocławek. Idealne dla pary, rodziny, grupy przyjaciół lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

565 000 zł64 m² 8 828 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne, trzypokojowe, nowe mieszkanie w Górze Kalwarii. Mieszkanie dostępne "od ręki". Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Za Łąkami

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł106 m² 13 962,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja do 02 lutego 2024 Teren zamknięty, monitorowany, z całodobową ochroną. Tuż przy metrze Kabaty. Budynek otoczony zielenią, mieszkanie ciche, dwustronne. Dodatkowo garaż 13,6 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

744 625 zł60 m² 12 502,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Nowa inwestycja powstająca na Targówku będzie świetną ofertą dla osób szukających wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Starannie zaprojektowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Otwock Mały

Otwock Mały,mazowieckie

343 980 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 40,95 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 20,44 m2, pokoju o pow. 10,78 m2, łazienki o pow. 4,89 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł66 m² 12 024,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w budynku (3 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Bemowo. Bezpośrednio z widokiem na Park Górczewska. Wykończenie: podłogi - parkiet, terakota;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

477 000 zł22 m² 21 981,60 zł/m²

 

Piętro:7/21

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy lokal do odbioru z klimatyzacją (inwestycyjny z vat 23% ) kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM Lokal 1 pokojowy 21,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

2 060 000 zł121 m² 17 024,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Komfortowy apartament w kameralnym budynku z widokiem na Górkę Szczęśliwicką. Bardzo funkcjonalny układ na powierzchni - 121 m , wewnątrz przestronnie i jasno - ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

558 174 zł45 m² 12 302,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! bez pcc! Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Szwedzkiej. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 6 - piętrowym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sztuk Pięknych

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł26 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta ograniczona czasowo tylko do końca listopada stara cena 2500 - nowa cena 2000 Na wynajem atrakcyjna kawalerka w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli. Mieszkanie, o powierzchni 25,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Radom,mazowieckie

255 000 zł48 m² 5 334,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Radomiu o powierzchni 47,8m. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w bloku. Budynek po termomodernizacji. Okna plastikowe pcv. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Klimatyczny Żoliborz. Do wynajęcia mieszkanie z oddzielnymi 2 pokojami, kuchnią i łazienką. Idealne dla pary lub singla. Duża piwnica z pralnią. Tuż obok kultowa kawiarenka Secret Life.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, jasna i wyposażona kawalerka usytułowana w centrum Warszawy przy metrze. Mieszkanie z balkonem francuskim, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

818 000 zł49 m² 16 656,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na Muranowie - dzielnica stworzona dla osób ceniących sobie bliskość centrum miasta. W najbliższej okolicy mamy Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

668 830 zł49 m² 13 536,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zero prowizji! bez pcc! Nowa inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Tarchominie. W 4-kondygnacyjnym budynku zaplanowano 26 funkcjonalnych mieszkań. Mała liczba lokali to wyższy standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

780 000 zł86 m² 9 049 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie i bardzo komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86m2 usytuowane na dwóch poziomach. Zamknięte, położone w samym sercu miasta osiedle z 2007r. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

293 020 zł32 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez pcc! Zakup od dewelopera z gwarancją ceny! Mieszkania na nowym osiedlu w Wieliszewie. od 32 m2 do 67 m2 Zostało już nie wiele mieszkań: 1 pokojowe, 3 pokojowe oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023