Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Piastów

Piastów,mazowieckie

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe w Piastowie o powierzchni 27m2 za 1800zł, lokal po kapitalnym remoncie, umeblowany i wyposażony w sprzęt agd. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł49 m² 22 382,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dodatkową garderobą w pierwszorzędnej lokalizacji w sercu Śródmieścia Południowego, niedaleko metra i w najbliższym sąsiedztwie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Unii Lubelskiej

Warszawa,mazowieckie

983 000 zł55 m² 17 993,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Rewelacyjna lokalizacja plac uni lubelskiej ul. Puławska Jasne i ciepłe 3-pokojowe, z oddzielną kuchnią, windą, piwnicą. Mieszkanie do remontu i realizacji własnych pomysłów! Kapitalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

761 148 zł64 m² 11 907,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zero prowizji! bez pcc! Nowa inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Tarchominie. W 4-kondygnacyjnym budynku zaplanowano 26 funkcjonalnych mieszkań. Mała liczba lokali to wyższy standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł28 m² 24 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialną kawalerkę w pięknej przedwojennej kamienicy na skraju Śródmieścia i Ochoty. Genialna komunikacja z centrum to tylko początek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł78 m² 13 974 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu urokliwe mieszkanie o powierzchni 78 metrów kwadratowych, usytuowane w niewiarygodnie dogodnej lokalizacji, blisko stacji metra. To w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł55 m² 17 545,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie przy samym Placu Wilsona. Jedno z najlepszych i najbardziej prestiżowych miejsc do zamieszkania w Warszawie. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nubijska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealnym mieszkanie na start oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widne pokoje z otwartą kuchnią, łazienkę ,oraz balkon. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokojowe na Kabatach, tuż obok stacji metra, przy ul. Kabacki Dukt 14, warszawa, ursynów. Dla sympatycznego singla lub pary. Bez zwierząt. Po generalnych remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł42 m² 17 833 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe przytulne mieszkanie dla pary! Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja na Mokotowie, służewiu Opis mieszkania: dwupokojowe, jasne i nowocześnie urządzone. Salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł53 m² 11 512,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem i osobną garderobą przy ulicy Górna Droga na Warszawskim Ursusie. Nieruchomość mieści się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Wołomin,mazowieckie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania w wygodnej lokalizacji w Centrum Wołomina, ale nie masz czasu, ani cierpliwości, żeby je wyremontować to proponujemy mieszkanie po remoncie. Ma wygodny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kacza

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł72 m² 17 361,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się apartamentowcu położonym przy ulicy Kaczej.Ta oferta jest skierowana do rodzin poszukujących komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

826 000 zł45 m² 18 396,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie (4 min) przy metrze chrzanów. Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie 44,86 m2 na 4 piętrze z balkonem 5,32 m2 na nowym zamkniętym i strzeżonym zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł54 m² 16 449,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 3-pokojowe mieszkanie, które znajduje się w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość idealna jako inwestycja ale również dla rodziny. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł67 m² 16 337,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowy nowoczesny 3 pokojowy apartament usytuowany na pierwszym piętrze 2 piętrowego budynku na kameralnym osiedlu dzielnicy Wilanów - Zawady przy ulicy Syta. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł62 m² 11 155,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| krótko o mieszkaniu | Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe narożne mieszkanie o południowej i wschodniej ekspozycji. Dzięki ekspozycji okien mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierna

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Wilno. Piękne 2 pokojowe mieszkanie z podziemnym parkingiem o pow. 44 m2, położone na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne Mieszkanie 3-pokojowe z Potencjałem na 4 Pokoje w Zielonej Dzielnicy Siekierki, warszawa Z radością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kakowskiego

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł36 m² 13 107,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż na warszawskiej Pradze-Południe, przy ul. Kard. A. Kakowskiego 7a. To ciekawa nieruchomość, idealna jako inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Góra Kalwaria,mazowieckie

384 000 zł55 m² 6 988,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przestrzenne i ustawne: 3 pokoje - duży, ustawny salon oraz dwie sypialnie widna kuchnia (wyposażona we własne okno) w zabudowie z pełnym wyposażeniem przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzeleckiego

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia z oddzielną kuchnią i balkonem. Słoneczne wschód - zachód, ciche. W centrum Ursynowa 5 min. stacja metra Imielin, przystanki autobusowe. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Błonie,mazowieckie

515 000 zł72 m² 7 178,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Błonie-ścisłe centrum! do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie W błoniu na I piętrze Z balkonem!mieszkanie ma wydane świadectwo energetyczne! Mieszkanie ma 71.74 m2 powierzchni. Mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł52 m² 11 132,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zakup tylko gotówką. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,1 m2 , zlokalizowane przy ul. Aluzyjnej na Białołęce - Nowodwory. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym całodobowo, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

8 800 000 zł108 m² 81 481,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Zero prowizji! Bez pcc! Gotowa inwestycja sprawdzonego dewelopera. Jej największe zalety: - kameralna inwestycja składająca się tylko z 6 segmentów/apartamentów, - spokojna i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł36 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 na Wilanowie. Mieszkanie zlokalizowane w jednej z bocznych uliczek, dzięki czemu możemy cieszyć się atutami Miasteczka Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złoty Potok

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł75 m² 19 914,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną oraz rozkładową nieruchomość u styku Ursynowa i Służewca, w komfortowej odległości od zgiełku biznesowej części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł74 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego i funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Chcesz wynająć 2-pokojowy apartament, którego wizytówką jest prawie 40 metrowy salon z wydzielonym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Erazma z Zakroczymia

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł64 m² 10 468,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Białołęka Tarchomin ul. Erazma z Zakroczymia | przystanki tramwajowe i autobusowe 200 m2 od bloku | dojazd do stacji metra Młociny 13 min komunikacją do mieszkania przynależy 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja do 05.12.2023 Szanowni Państwo, Pragnę przedstawić mieszkanie z potencjałem, położone przy ul. Doryckiej 9 na warszawskich Bielanach! Mieszkanie wpisuje się w wymagania kredytu 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bysławska

Warszawa,mazowieckie

1 950 zł20 m² 98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka jak bombonierka, mała, ale urocza, przytulna i zadbana, lokalizacja przy pętli autobusowej 521, do skm 400m pieszo. Do okna zaglądają gałęzie zielonych drzew. Posiada kratkę balkonową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisa

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł43 m² 15 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Włochy to jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy zarówno dla wszystkich, którzy uwielbiają dużą liczbę terenów zielonych jak również tych, którzy docenią kameralny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł75 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below. Przedmiotem wynajmu jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2, wykończone w wysokim standardzie w inwestycji Mokotów Park w okolicy Jeziorka Czerniakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł101 m² 29 604 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu znajdującego się na malowniczej Saskiej Kępie. Apartament znajduje się na drugim i trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciasna

Warszawa,mazowieckie

1 346 000 zł48 m² 28 041,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe, 48 metrowe mieszkanie, położone na Nowym Mieście. Jego atuty: - nietuzinkowe i rozkładowe mieszkanie; - świeżo po remoncie; - projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Józefów,mazowieckie

749 000 zł78 m² 9 664,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77,5m. Położone w wyjątkowej lokalizacji, wśród sosen, przy ul. Kopernika w podwarszawskim Józefowie. Bardzo spokojna i zielona okolica sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł21 m² 17 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest klimatyzowany apartament zlokalizowany w budynku Warsaw Apartments przy al. Jerozolimskich 216. Apartament w pełni wykończony składający się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł62 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 62 m składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju. Mieszkanie jest dostępne, gotowe do umeblowania i wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł107 m² 130,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem nowoczesne, minimalistyczne i jasne 4 pokojowe mieszkanie w Apartamentach na Powiślu, przy ul. Kruczkowskiego 4D. Opis Apartament o powierzchni 107 m2 ma takie atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł67 m² 22 373 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Magicvision ma przyjemność zaoferować Apartament z dużym potencjałem w Warszawie. Apartament mieści się na 2 piętrze o metrażu 67,46m2 w skład Apartamentu wchodzi: holl(8,74m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł51 m² 13 431,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, znajdującą się na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór (osiedle Derby realizowane przez Dom.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij