Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Capri

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł53 m² 13 962,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie (z możliwością zrobienia 5) o powierzchni 53 metrów położony na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku w dzielnicy Mokotów Stegny. Możliwy przychód po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł38 m² 16 204,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Do sprzedania: funkcjonalne 2 pokojowe, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38,26 m2 w budynku apartamentowym z 2010 roku, w świetnej lokalizacji, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 899 000 zł135 m² 14 066,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oryginalny, duży lokal mieszkalny zlokalizowany na 6 piętrze, 6 piętrowej kamienicy na Powiślu. Winda w budynku. W lokalu o powierzchni całkowitej ok. 170 m2 ( w kw 135 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł64 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! oferta na wyłączność Na wynajem apartament z widokiem na Wisłę. Nowe, eleganckie i komfortowo urządzone mieszkanie przy ul. Okrzei w Porcie Praskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania 2 pokojowego na Mokotowie, w pobliżu metra Wierzbno. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below: do wynajęcia przestronne dwa pokoje z oddzielną garderobą przy ulicy Płockiej w Warszawie. Mieszkanie składa się z: salonu połączonego z kuchnią i jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Warszawa,mazowieckie

9 999 zł94 m² 106,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Eng below Do wynajęcia stylowe / przestronne 4 pokojowe (3 sypialnie) mieszkanie / dostępne od stycznia/lutego 2024 rozkład I standard: mieszkanie składa się z: * otwartego, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł56 m² 73,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: mieszkanie po całkowitym remoncie, w kamienicy na 3 piętrze z windą. Zalety nieruchomości: wysokość pomieszczeń, ścisłe centrum, grube mury z cegły, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł30 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pełna własność księga wieczysta grunty utegulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: włochy / ul. Ryżowa 32a / 2 pokoje na parterze / Blok z 2015r / Bardzo duży ogród 40m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł30 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pełna własność księga wieczysta grunty utegulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: pogranicze Dzielnic Ursus i Włochy / ul. Ryżowa 32a / 2 pokoje na parterze / Blok z 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 359 000 zł74 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe, niezamieszkałe i wykończone czteropokojowe mieszkanie 73,66 m2 na osiedlu Bokserska 71, wybudowane przez Dom Development. 0 % prowizji. Na dachu budynku znajduje się taras dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Wielkopolskich

Ciechanów,mazowieckie

249 000 zł33 m² 7 435 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Powstańców Kameralnie to budynek zlokalizowany w centrum z doskonałym dostępem do licznych sklepów oraz infrastruktury drogowej, którą można dotrzeć szybko w każdą część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

541 668 zł50 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Na trzech piętrah wybudowane zostaną 24 przytulne, jasne i nowoczesne mieszkania. Wszystkie zostaną zaprojektowane i wykonane w oparciu o najwyższe standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł39 m² 103,36 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 38,7 m2 i ogródkiem 25 m2 znajdujące się na parterze nowego osiedla na Ursusie przy ul. Herbu Oksza. Budynek z 2023 roku, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł37 m² 26 499,90 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowo wykończone mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł50 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecam na sprzedaż: jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na pograniczu Bemowa i Woli (górce). Niska, kameralna zabudowa. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 47 m2 w dobrze utrzymanym 4-piętrowym budynku z pustaka w ścisłym centrum Pruszkowa. W zasięgu kilkuminutowego spaceru wszystko potrzebne do życia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł66 m² 121,21 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w świetnej okolicy przy ulicy Woronicza, w świetnej inwestycji Qbik! Okolica: bardzo dobra infrastruktura, wiele restauracji oraz punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł103 m² 97,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 103M2, atelier żoliborz, żoliborz budynek: inwestycja Atelier Żoliborz została oddana do użytkowania w 2014roku. Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

530 200 zł45 m² 11 704 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Termin oddania IV kwartał 2024r. Miejsce w garażu dodatkowo płatne Komórka lokatorska 7 000 zł Ostatnie mieszkania. Super lokalizacja. Bez prowizji kupujcego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe Praga Południe! Do wynajęcia przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 40m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze zamkniętego osiedla. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Radom,mazowieckie

440 000 zł63 m² 6 968,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Sobieskiego Michałów. Mieszkanie po remoncie, do zamieszkania. Okna pcv, nowe kaloryfery, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł37 m² 105,41 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować Państwu apartament na wynajem, który jest idealną propozycją dla wymagającego klienta, poszukującego komfortu w centrum stolicy i ceniącego wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Melomanów

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł73 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 73m2, piętro 7/7 z windą, w budynku z 1992r. przy ul. Melomanów, mokotów, czerniaków. Idealne dla pary lub rodziny z dziećmi. Cena: 3700 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

40 000 zł172 m² 232,56 zł/m²

 

Piętro:38

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia ekskluzywny apartament o powierzchni 172 m , położony na 38. piętrze w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentowców w Warszawie - Złota 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł53 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie, z widną kuchnią, niedaleko ulicy Dunikowskiego na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie słoneczne, z oknami na 3 strony świata i piękna panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Warszawa,mazowieckie

1 173 000 zł72 m² 16 183,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,48m2, usytuowane na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2013 roku. zlokalizowane na Bemowie przy ul. Pirenejskiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł49 m² 18 306,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Z przyjemnością przedstawiam ofertę 3-pokojowego mieszkania z pięknym widokiem. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kwitnącej na warszawskich Bielanach, o powierzchni 57 mkw. Mieszkanie znajduje się na trzynastym piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na wysokim parterze w niskim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Ursynowie przy przy ul. Koncertowej. Doskonała lokalizacja, zaledwie 3 minuty pieszo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

927 151 zł49 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -saska Kępa. Blok z lat 70-tych - zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł59 m² 15 356,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż / Ursynów / Kabaty / ken 26 Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie lokalizowane na warszawskim Ursynowie, przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 26. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł71 m² 35,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy przy ul. Targowej na Pradze. Mieszkanie wyremontowane. Ogrzewanie gazowe własne, nie ma balkonu. Teren ogrodzony, mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Radom,mazowieckie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

W kilku słowach: przytulne 2/3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na parterze w spokojnej i zielonej okolicy w dzielnicy Zamłynie. Dokładny opis: biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pruszków,mazowieckie

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 67m2 zlokalizowane w Pruszkowie. Osiedle przy pałacu, mieszkanie rozkładowe, kuchnia w aneksie, przestronny salon z wyjściem na duży balkon, dwie nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł56 m² 15 446,40 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Informcje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław ul. Ostrobramska 73 D Metraż: 56 m2 Piętro 4/18 (winda) Rok budowy: 2018 Stan prawny: lokal stanowi odrębna własność (kw) Czynsz: 650 zł (3 os).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł40 m² 13 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Targówek - Bródno ul. Rzepichy 3 Stan deweloperski | zakończenie budowy IV kwartał 2024 roku | 2 pokoje z aneksem kuchennym | duży balkon 9m2 | miejsce w garażu + 35 tys. Cesja umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polska

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł91 m² 16 958,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja aparté Mokotów zlokalizowana jest w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, która od lat jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc do zamieszkania. Jeśli chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętochowskiego

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł62 m² 13 548,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Lokal mieszkalny 62 m2 3 pokoje z widną kuchnią. Pełna infrastruktura komunikacyjna, handlowa, socjalna. KW. Możliwość i pomoc w ustanowieniu 3 kawalerek na wynajem. Załączamy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widnichowska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

315 000 zł60 m² 5 206,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dostępne od zaraz - Ostrów Mazowiecka ul. Widnichowska Prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie w Ostrowie Mazowiecka przy ul. Widnichowskiej. Cicha i spokojna okolica to niezaprzeczalny atut.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij