Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

838 250 zł67 m² 12 511 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 67 m znajdujące się przy ul. Chełmżyńskiej 196 w Warszawie, tuż obok Ząbek. Nieruchomość położona jest na III piętrze bloku mieszkalnego z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogalińska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł44 m² 23 836,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w sercu miasta, które jednocześnie będzie oazą spokoju, to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie Do sprzedania komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

577 000 zł36 m² 16 027,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Wyjątkowa oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł89 m² 14 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Komfortowe i przestronne 4 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny, o powierzchni 89 m znajdujące się na 2 piętrze 5 piętrowego budynku z windą, mieszkanie ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie dostępne do wynajęcia w dzielnicy Ursynów w Warszawie przy metrze Natolin. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polnej Róży

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł69 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urokliwe, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie z oddzielną kuchnią, jadalnią i spiżarnią tuż przy stacji metra Kabaty z podziemnym miejscem garażowym! Mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 130 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Wilanowie na sprzedaż. Położone w powojennej, klimatycznej kamienicy, po remoncie, powierzchnia 46 m2. Dobra cena! Zapraszam do kontaktu i na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł67 m² 104,48 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / przytulne mieszkanie na mokotowie - taras dookoła mieszkania budynek: - budynek oddany do użytkowania w maju 2022 - w każdej klatce schodowej znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Wojskowe

Zegrze Południowe,mazowieckie

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 46m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane w Zegrzu Południowym. Mieszkanie po remoncie w 2021 roku. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Józefów

Józefów,mazowieckie

511 000 zł52 m² 9 827 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 znajdujące się na terenie zamkniętego osiedla w zachodniej części zielonego Józefowa. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Warszawa,mazowieckie

4 285 zł42 m² 102,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na miasteczku wilanów budynek: nowoczesny budynek 3-piętrowy, znajdujący się przy ulicy Gieysztora, wybudowany w 2017 roku. Na terenie inwestycji zadbane patio oraz plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solankowa

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł53 m² 14 905,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 53 m2 na malowniczym osiedlu Sadyba. To wyjątkowe lokum, które z pewnością spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł57 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 usytuowane na 12 piętrze w 15 piętrowym budynku przy ulicy Egejskiej. Rozkład: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł42 m² 32 397,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

To jest nieruchomość, która Cię wyróżni a Place4you z nieukrywaną przyjemnością przedstawia jej szczegóły: - apartamenty dzielna 64 gdzie ochnik development realizuje swoją misję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Radom,mazowieckie

307 000 zł48 m² 6 342,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone w Radomiu przy ul. Chrobrego, nieopodal Galerii Słonecznej. Składa się pokoju dziennego, sypialni, osobnej dużej i widnej kuchni, przedpokoju z szafą wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

819 999 zł49 m² 16 734,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

R e Z E R W A C J A Na sprzedaż mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (8m,8m,10m) kuchni (7,5 m) łazienki z wanną (4,5m) przedpokoju ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł23 m² 15 173,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł33 m² 91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Miejsce garażowe w cenie! Zwierzęta akceptowane! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł117 m² 16 695,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż apartament apartament 117,7 m2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, 3 sypialnie, 3 łazienki w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł63 m² 11 848,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalne 3 pokoje z dużym, przestronnym przedpokojem i balkonem położone na warszawskim Bemowie. Powierzchnia całkowita: 63,3 m2. (bez balkonu) Czynsz: 880 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Bielanach, składające się z: salonu sypialni oddzielnej kuchni łazienki przedpokoju (możliwość utworzenia trzeciego pokoju) W mieszkaniu przeprowadzono remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dereniowa

Warszawa,mazowieckie

660 800 zł47 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mamy przyjemność , zaoferować do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie , położone na 5 piętrze w 11 kondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Dereniowej 4 na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

962 000 zł39 m² 24 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie: narożne, jasne mieszkanie na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy Z winda. Mieszkanie po remoncie (to nie są wizualizacje). Dwa pokoje w amfiladzie. Dużo okien. Wysokość 2,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł80 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Posiadamy trzy pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie na Mokotowie, za cenę 1 750 000 zł. To mieszkanie na sprzedaż na parter piętrze ma 80 m powierzchni użytkowej i 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Otwock,mazowieckie

595 000 zł52 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 52,5 m . Lokal znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku w otwockiej części osiedla Ługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

760 105 zł65 m² 11 693,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Cena mieszkania zawiera już cenę miejsca garażowego podziemnego Białołęka, tarchomin przy skrzyżowaniu ul. Aluzyjnej i ul. Sprawnej > stan deweloperski > rynek pierwotny bez podatku pcc! >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt :krótko: centrum / Wola / Rondo onz / ul. Krochmalna - Mieszkanie - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Działkowa

Parzniew,mazowieckie

640 000 zł58 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Parzniew 3 Pokoje 54 m2 | Duży Taras | Duże Okna | Jasne Wnętrze | Kuchnia z Aneksem i Wyspą | Dwie Sypialnie | Garderoba | Łazienka z Wanną i Szybą Prysznicową | Klimatyzacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł66 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rodzaj mieszkania: 2-pokojowe typ studio z garderobą przechodnią, która prowadzi do 1 sypialni, łączna powierzchnia 66 m2. Dostępne instalacje w budynku: internetowa, winda osobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł47 m² 89,36 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

odświeżone i gustownie wyposażone mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym standardzie wykończenia o powierzchni 47 m . Spokojna okolica, z bardzo dobrą komunikacją, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak pl\ua\ru Mieszkanie na wynajem Warszawa Wiślany Mokotów. Jest to nowe, komfortowe, ładne mieszkanie z 2023 r. na zamkniętym i chronionym osiedlu - Wiślany Mokotów przy ul. Dywizjony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 899 000 zł82 m² 23 113,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania - piękne i eleganckie 82m2, które stanowi połączenie nowoczesnego designu, funkcjonalności i komfortu. Położone na granicy Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł48 m² 97,92 zł/m²

 

Piętro:18/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest apartament zlokalizowany w prestiżowym budynku przy ul. Łuckiej 15 na 18. piętrze z niesamowitym widokiem na Śródmieście Warszawy. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł62 m² 110,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowy, świeżo wykończony w bardzo wysokim standardzie apartament w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

722 000 zł56 m² 12 892,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Tarchominie ul. Ceramiczna Metraż mieszkania to 56m2 i składa się z Dwóch sypialni Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł112 m² 116,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament usytuowany jest na prestiżowym osiedlu "na powiślu" zaprojektowanym przez renomowaną pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates. W skład jego wchodzi pięć nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł83 m² 120 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English description below Wyjątkowa oferta wynajmu apartamentu w prestiżowym miejscu Warszawy przy ul. Hożej 55 Niepowtarzalny charakter zabytkowej kamienicy połączony z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Składkowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 040 000 zł75 m² 13 866,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne Mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Ursus - Idealne dla Rodzin i Par! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na słonecznym osiedlu Ursus w Warszawie! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł61 m² 14 508,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na Sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Rudnickiego róg Kochanowskiego Nowoczesny budynek, dobre położenie. Mieszkanie na ostatniej kondygnacji, z pięknym widokiem Parametry : Liczba pokoi: 4.