Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł54 m² 18 515,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność przedstawić nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie. Pięknie urządzone, jasne i gotowe do wprowadzenia. Lokal ma prawie 54 m2. Znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolorowa

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł47 m² 12 569 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie w Ursusie o pow. 47,1 m2 usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (narożne) w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł59 m² 66,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień Dobry ,oferujemy do wynajmu bezpośrednio, 3 pokojowe umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie z komórką lokatorską i miejscem postojowym .Mieszkanie wyposażone jest kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

2 750 zł39 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowocześnie urządzone - w całości zmodernizowane 2 pok. mieszkanie 39,5m2 tuż przy Woronicza (dokładny adres: malawskiego), w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł24 m² 25 092,60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Digital Broker oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 24,31 m2, usytuowane na piątym piętrze w nowoczesnym budynku przy ulicy Kasprzaka 29C. Mieszkanie jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kotsisa

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nową kawalerkę na Pradze Północ przy ul. Aleksandra Kotsisa. Lokal jest w pełni umeblowany. Składa się z dużej widnej sypialni z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

6 800 zł50 m² 136 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Mamy przyjemność zaprezentować piękne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy - w kameralnym, nowym budowanym apartamentowcu Sienna 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiatraczna

Wierzbica,mazowieckie

280 000 zł59 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe o powierzchni 58,69m2 położone na czwartym piętrze niskiej zabudowy. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Taborowa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł78 m² 14 034,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronny 3 pokojowy apartament zlokalizowany w kameralnym apartamentowcu Ascot Apartaments przy ul. Taborowej w Warszawie. Pogranicze dzielnic Ursynów- mokotów Rejon Centrum Biznesowego ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

848 000 zł49 m² 17 359 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu samego śródmieścia. Cena do negocjacji!. Mieszkanie do kapitalnego remontu bez balkonu 2 pokojowe O łącznej powierzchni 48,85 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł60 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165). Do wynajęcia atrakcyjne, częściowo umeblowane, 3 -pokojowe mieszkanie o rzadkiej trójstronnej ekspozycji, dzięki czemu jest ono dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Taneczna

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł53 m² 18 283 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53 m2 z ogródkiem 33,50 m2 na warszawskim Ursynowie- na kameralnym osiedlu przy ulicy Tanecznej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł44 m² 15 827,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje 43.91m2 w stanie deweloperskim, na Bemowie przy Metrze Chrzanów - 5min spacerem. Przystanek autobusowy zaraz obok budynku - mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł60 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje trzypokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym; sypialnia 1; sypialnia 2; łazienka; garderoba; hall; balkon o powierzchni 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z 2022 r. urządzone w nowoczesnym stylu i wysokim standardzie. Idealne dla 1 osoby lub dla pary. Klimatyzacja, drewniana podłoga, balkon francuski, pełne umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miklaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł71 m² 11 881,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja: ursynów / Imielin / ul. Miklaszewskiego. B. dobra komunikacja: metro Stokłosy 10 minut pieszo (750 m), oraz kilka linii autobusowych m.in. 136, 179, 192, 504, n86. Budynek w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Sochaczew,mazowieckie

445 000 zł63 m² 7 063,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam wyremontowane mieszkanie położone przy ulicy Warszawskiej 74, w Sochaczewie. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, posiada balkon. Nieruchomość położona jest w centrum miasta, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, w pobliżu Hali Koszyki. Na chwilę obecną mieszkanie jest nieumeblowane, warunki domeblowania do dogadania z najemcą. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, ukr, rus, pol. Tylko U nas od zaraz do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul.Miodowa w Warszawie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie składa się z: - salonu ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

2 690 zł59 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *3 pokoje, odnowione, jasne, przestronne, obok lasu, dobry dojazd do centrum *powierzchnia 59 m2 *balkon *III piętro *bezpośrednio przy Lasie Bielańskim (200 m) Wyposażenie: *salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie, umeblowane i wyposażone. Dobre położenie - blisko tramwajów i autobusów. Do ch Arkadia 2 przystanki. Maksymalnie dla 2 osób! Cena najmu - 3000 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolska

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł41 m² 22 439 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie 41 m na 1 piętrze, w świeżo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Skierniewickiej 34. Doskonała lokalizacja w pobliżu: przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł80 m² 12 391 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Marzysz o komfortowym i bezpiecznym mieszkaniu dla Twojej rodziny? Ta oferta spełnia wszystkie oczekiwania! 80-metrowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu to więcej niż tylko nieruchomość - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o pow. 36 m2 znajdujące się na wysokim parterze w 8 piętrowym bloku na pograniczu dzielnic Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł38 m² 14 935,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą mieszkania, usytuowanego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. To miejsce nie tylko zapewni wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szareckiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, posiadam do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy, z ekspozycją na dwie strony świata, w rewelacyjnej lokalizacji na Bemowie (20 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zegadłowicza

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestawiam do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe dwupoziomowe o powierzchni 70 m2 zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Emila Zegadłowicza 1. Mieszkanie posiada 2-poziomy, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł100 m² 120 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wysoki standard I piękny widok Apartament otoczony panoramicznymi oknami z pięknym widokiem na Warszawę o każdej porze dnia i nocy. Zadbany apartamentowiec Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł64 m² 18 776,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomosci Pure Estetes ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w sercu zielonego Mokotowa. To idealne miejsce do życia dla osób kochających bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł75 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:25/25

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Avenue Estate oferuje apartament z pięknym widokiem z 25 piętra. Powierzchnia mieszkania to 75m2. W nieruchomości znajdziemy trzy oddzielne sypianie, dwie łazienki oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 38 m. kw. położone na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku oddzielonym od ul. Górskiej trawnikiem i żywopłotem. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berezyńska

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł75 m² 105,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

**polska Wersja:** **prestiżowa Saski Kępa - Mieszkanie na Wynajem z Pięknym Widokiem** Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie do wynajmu na pierwszym piętrze przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roentgena

Warszawa,mazowieckie

816 000 zł48 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na Ursynowie. Ostatnie piętro, co gwarantuje ciszę i spokój. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł38 m² 22 528,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Jasne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.73 m2 zlokalizowane na osiedlu Wiślany Mokotów. Podstawowe informacje: bez konieczności wkładu własnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

836 000 zł73 m² 11 497,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,71 m , 8 piętro w bloku z 1976 roku-Warszawa, bielany, ul. Wojciecha Bogusławskiego. Przytulne, słoneczne i ciche mieszkanie na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł75 m² 160 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne Mieszkanie przy Rondo Daszyńskiego z Licznymi Udogodnieniami. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania położonego w strategicznym punkcie miasta, tuż obok Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 097 000 zł55 m² 19 989,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starym Bemowie Mieszkanie ma powierzchnie 54,88 m2 i składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł49 m² 16 918,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu 3-pokojowego mieszkania na zamkniętym i monitorowanym osiedlu na Warszawskich Włochach na osiedlu Ogrody Włochy z 2017r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

403 000 zł43 m² 9 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Bystrej koło Bielska Białej! Bystra Park to nowa inwestycja zlokalizowana w miejscowości Bystra w bliskiej odległości od Szczyrku i Bielska Białej! Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

624 700 zł43 m² 14 664,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja powstaje na Targówku. Świetna oferta w doskonałej lokalizacji. Termin odbioru lipiec 2025r. Miejsce w garażu dodatkowo płatne Ostatnie mieszkania. Bez prowizji kupujcego lipiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i nowoczesne mieszkanie oferuje jakość i wygodę. Słoneczne, położone na 6 piętrze z pięknym widokiem na okolicę oraz zielone osiedlowe patio. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia