Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

469 800 zł29 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Targówek, bródno ul. Kondratowicza - blok i klatka usytuowane tuż przy samym wejściu do metra Bródno | autobusy i tramwaje 100 m od bloku | w odległości do 200 m sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubaszki

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 zlokalizowane na 6 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu "green Mokotów Stegny" z ochroną i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

967 000 zł51 m² 18 998 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starej Ochocie - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 PLM Warszawa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 800 zł39 m² 46,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz jasnego mieszkania, świeżo po remoncie, w dobrej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą! Prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie na wynajem w Mińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubaszki

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe , rozkładowe mieszkanie na Sadybie. Mieszkanie jest w cichym miejscu a jednocześnie b.dobrze skmunikowane , niedługo będzie tramwaj do Centrum. Mieszkanie wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł103 m² 18 331,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu na sprzedaż elegancki apartament usytuowany w jednym z najlepszych miejsc Miasteczka Wilanów, w samym jego sercu na stylu ulic Sarmackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

798 817 zł73 m² 10 889 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie z tarasem o pow. ponad 15m2 w Józefosławiu. Mieszkanie Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73,36m2 z dużym, zadaszonym tarasem (niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubaszki

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu "green Mokotów Stegny" z ochroną i miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubaszki

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

948 395 zł39 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja | duży balkon | park | metro służew | W budowie | wysokie piętro | tor służewiec | 2 pokoje | garaż | oddanie Q1 2026 Zapraszamy do odkrycia mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

3 333 zł68 m² 49,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Centrum Piaseczna. Niska zabudowa, nowe osiedle, ogrodzone, monitorowane. W okolicy pełna miejska infrastruktura. Blisko stacji pkp 1.4 km. Mieszkanie narożne, widne, jasne, funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

201 000 zł38 m² 5 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prywatnie kupię mieszkanie do remontu! Może być z problemami prawnymi/finansowymi. Płatność gotówką

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Barszczewska

Warszawa,mazowieckie

5 290 000 zł221 m² 23 937 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Brief: bliski Żoliborz | Kępa Potocka| Apartament 221m2 na 11. piętrze z fenomenalnym widokiem na Kępę i panoramę wschodniej Warszawy. 4 pokoje, kuchnia z jadalnią, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

1 850 zł17 m² 108,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *funkcjonalna, w pełni wyposażona kawalerka na ul. Słodowiec. *Powierzchnia: 17m2 *3 min do Metra Słodowiec. *W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe. *Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

948 395 zł39 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł47 m² 14 210 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowy lokal mieszkalny z możliwością adaptacji na biuro lub gabinet. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym 2 piętrowym budynku przy ul. Mazowieckiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

2 185 000 zł88 m² 24 829,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 88m2 usytuowane w pięknej przedwojennej kamienicy przy ulicy Marszałkowskiej 17. Myślę, że tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł59 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| przytulne, ciche, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,40m2 położone w kameralnym budynku na ursynowskim Imielinie. Trzy oddzielne, widne pokoje. Na podłodze w salonie i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł79 m² 10 520,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Marzysz o własnym i przestronnym mieszkaniu dla Twojej rodziny? Najlepiej zlokalizowanym tam, gdzie wygoda życia w mieście łączy się z ciszą, spokojem i zielenią? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kamionkowska

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł85 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zakupu tego ekskluzywnego mieszkania, które wyróżnia się podwyższonym standardem i wykończeniem przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Oto dlaczego warto zainteresować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł36 m² 15 222,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kompaktowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego dwupiętrowego budynku bez windy wzniesionego w 2021 roku. Obszerny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Józefów

Józefów,mazowieckie

511 000 zł52 m² 9 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 znajdujące się na terenie zamkniętego osiedla w zachodniej części zielonego Józefowa. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 115 000 zł52 m² 21 512,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękne dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,83 m2 położone przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, w najdynamiczniej rozwijającym się rejonie Warszawy. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł38 m² 22 962,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: świetna lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)! Rewelacyjne miejsce pod wynajem! bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 359 000 zł90 m² 15 016,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bemowo 3 pokoje I blisko metra I 0 prowizji Zapraszam do zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie. Budynek znajduje się przy ul Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł42 m² 15 439,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam! Chciałbym zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42.10 m2 znajdujące się na 6 piętrze 10 piętrowego bloku przy ul. Bokserskiej na Warszawskim Mokotowie. Ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Pruszków,mazowieckie

699 000 zł80 m² 8 781,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z potencjałem w kamienicy z 1936 roku blisko stacji pkp Pruszków. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy. W całym budynku 6 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

795 600 zł102 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w miejscowości Lesznowola w bardzo malowniczej okolicy, 8 km od Piaseczna. Mieszkanie o powierzchni 102 m2 z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 453 500 zł95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Polecamy 3 pokojowe na Ochocie wykończone w oparciu o detale Przedwojenna kamienica z 1930r, cegła, winda Wysokość 3 m Ekspozycja wschodnia Dwustronne Na mieszkanie składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Zadbane 3 pok. mieszkanie o pow. 54m2 w rozległym zielonym osiedlu przy ul. Olbrachta 58 - Wola, w dobrej lokalizacji - ok 7 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł70 m² 28 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Prezentuje wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie położone jest na warszawskim Śródmieściu Południowym - miejsca tętniącego życiem. Kilka kroków od apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

654 000 zł56 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w Ząbkach w okolicach ulic. Wiosennej, kołłątaja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

309 000 zł40 m² 7 763,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 40m położone na 2 piętrze wysokiej zabudowy na osiedlu Ustronie. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, wydzielonej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł58 m² 16 189,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: bemowo | Galeria Wola Park | 3 Pokoje | 58 m2 | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Doroszewskiego

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł52 m² 14 019,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż jasne, słoneczne 3-pokojowe umeblowane mieszkanie, które znajduje się w doskonałym punkcie Bemowa. Mieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł51 m² 16 205,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 6 piętrowym budynku z 2022 roku. Położone jest na nowopowstałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł36 m² 20 821,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie w centrum Warszawy - dostępne od kwietnia 2024r. W 2020 r remont generalny, wymieniona cała kuchnia, malowanie. Lokalizacja jest idealna (bardzo wysoko oceniana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roweckiego

Karczew,mazowieckie

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 3-piętrowego bloku. Lokal składa się z: -salonu o powierzchni ~25m2 -sypialni ~10m2 -oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł41 m² 17 561 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rewelacyjne mieszkanie W kapitalnej lokalizacji - 2 pokoje - 41,1m2 Świetna lokalizacja! mieszkanie w samym sercu Mokotowa przy puławskiej niedaleko Dolnej Kapitalne otoczenie , świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł73 m² 16 424,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiam ofertę przestronnego, jasnego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie. Funkcjonalna nieruchomość znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu na monitorowanym.