Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

2 650 zł40 m² 67,09 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W ścisłym centrum miasta budynek: budynek wielorodzinny został wybudowany w 1972 roku i posiada 15 pięter. Na parterze zlokalizowane są lokale użytkowe oraz wejście główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł45 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie w nowym apartamentowcu na Szczęśliwicach, przy Parku Pięciu Sióstr. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, z wyjściem na dużą loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotsisa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł35 m² 78,15 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowy apartament w nowoczesnym osiedlu przy ul. Kotsisa 8c! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe o powierzchni 34,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rokosowska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Piękne mieszkanie o pow.67,74m2 (w KW 66,39m2) na II piętrze w kamienicy z 1955r. (bez windy,) na 3 strony świata, z dwoma balkonami, ochota ul. Rokosowska. Składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł55 m² 16 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Hampton Home oferuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o wielkości 55m2 do wprowadzenia się. Mieszkanie składa się z: - sypialni, - salony z aneksem kuchennym, - korytarza, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Żyrardów,mazowieckie

290 000 zł38 m² 7 661,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Aktualnie na tę nieruchomośc jest podpisana umowa przedwstępna Pragnę zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Żyrardowie na spokojnym osiedlu - idealne dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elegancka

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł86 m² 18 583,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować na wyłączność piękne 4 pokojowe mieszkanie na Sadybie Kabackiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, bez windy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tańskiego

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł52 m² 16 057,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , 2 piętro w bloku -warszawa, włochy, ul. Czesława Tańskiego. Na powierzchnię mieszkania składa sie: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymczaka

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł72 m² 14 758,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Warszawa, wola, ul. Szymczaka 5 1 070 000zł Powierzchnia : 72,5m2 Rozkład pomieszczeń: - przedpokój - salon z wyjściem na balkon - kuchnia (z oknem, częściowo otwarta na salon) - sypialnia nr. 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł51 m² 69,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50,63 m2, piętro 4/10 z windą, w budynku z 2009 r. przy ul. Modzelewskiego, mokotów, ksawerów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 36 m2, klimatyzacja - Świetna lokalizacja. Piękny widok! - Metro Wilanowska, pohoskiego / Bukowińska / Wilanowska Do wynajęcia wygodne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł51 m² 15 637,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,16 m , usytuowane na parterze wraz z pięknym ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł29 m² 127,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

- for English check below - 29 mkw w powojennej kamienicy, po generalnym remoncie! Zaprojektowana w wysokim standardzie przez studio aranżacji wnętrz. Wszystkie sprzęty i meble są nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł95 m² 72,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w malowniczej części Starej Pragi tuż przy ul. Jagiellońskiej 32. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze odrestaurowanej, historycznej kamienicy. Dostępna komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smyczkowa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł50 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na Mokotowie. Wysoki standard, drewniane okna, teren zamknięty, monitoring, ochrona. Salon z aneksem kuchennym 21,27 m2 , sypialnia 15,04 m2, łazienka z prysznicem, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

832 510 zł49 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Widne i eleganckie mieszkanie składające się z 3-ch pokoi , w znakomitej lokalizacji - 4 minuty piechotą do pkp Wa-wa Gocławek (20 min do Centrum). Mieszkanie jest nowe , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Wieliszew,mazowieckie

679 000 zł70 m² 9 677,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, który znajduję się w Wieliszewie na ul. Kościelnej. Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład. Znajdują się w nim 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł63 m² 15 235,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne i ciche, 3 pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Posag 7 Panien Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą. Rok budowy: 2021 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł62 m² 13 920 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę świetnego mieszkania na Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na Grochowie, w jednej z najbardziej skomunikowanych dzielnic Warszawy. lokal posiada aż 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł56 m² 12 103,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, w ogrodzonym osiedlu Derby, ul. Skarbka z Gór 19. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, spora łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mandarynki

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł60 m² 14 966 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja - gotowiec inwestycyjny!. Idealny stan mieszaknia - materiały wysokiej jakości. Lux stopa zwrotu!. Nigdy nie stało puste, od momentu wynajmu na pokoje!. Mieszkanie cały czas skutecznie pracuje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prałatowska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł43 m² 15 039,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na sprzedaż o pow.43m2 położone na warszawskim Targówku.W skład mieszkania wchodzi:pokój dzienny,oddzielna widna kuchnia,łazienka wraz z WC,dwa przedpokoje,balkon.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2pokoje w nowym budownictwie z 2020 roku z windą Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie przy ulicy Brzeskiej na warszawskiej Pradze Północ w budynku z 2020 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł47 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam Państwu mieszkanie przy ul. Racławickiej na zamkniętym osiedlu. Lokal jest dwustronny, pokoje jak i kuchnia bardzo ustawne. Na podłodze w pokojach i przedpokoju parkiet, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Radom,mazowieckie

245 000 zł30 m² 8 142,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferuję do sprzedaży przestronną kawalerkę 30,09m2 położona na 3 piętrze w wieżowcu w pobliżu Politechniki. Mieszkanie umeblowane, sprzęt agd widoczny na zdjęciach. Stolarka okienna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reutta

Ciechanów,mazowieckie

275 000 zł61 m² 4 500,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,1 m2 znajdujące się w bloku na IV piętrze przy ulicy Reutta 11 Mieszkanie posiada bardzo dobry rozkład: + salon + przestronny duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie w Starych Włochach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby i łazienki z kabiną prysznicową. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dla 1 polskiej osoby, bez zwierząt. Na wynajem przytulna, jasna i cicha kawalerka po remoncie usytuowana na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z lat siedemdziesiątych na Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

875 700 zł63 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe, 3 pokoje z balkonem na Bemowie Lokalizacja: ul. Powstańców Śląskich 87 (warszawa Bemowo). Parametry mieszkania: powierzchnia: 63 m . Pokój dzienny: 16,04 m (z oknami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Warszawa,mazowieckie

833 000 zł70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne i bardzo ciche 4 -pokojowe mieszkanie o pow. 69,97 m2. Doskonale skomunikowane z Centrum (dojazd do metra Młociny 10min. tramwajem ). Wspaniale rozwinięta infrastruktura - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Witam serdecznie Państwa, oferta wyłącznie w naszym biurze. Do sprzedaży rewelacyjne mieszkanie, znajdujące się na Kabatach tuż przy wejściu do metra. Lokal w stanie idealnym, do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Wieliszew,mazowieckie

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36m2 znajdujące się na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w Wieliszewie przy ulicy Kościelnej. Usytuowane jest ono na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł75 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 74.8 m2, piętro 4/4 bez windy w budynku z 1990 roku, Bemowo-Lotnisko. Do remontu lub odświeżenia, idealne dla rodziny. Mieszkanie to: * salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł34 m² 77,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne ustawne dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy na Woli (długosza róg Młynarskiej) Wszystkie instalacje w lokalu są nowe. Woda oraz centralne ogrzewanie z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

659 000 zł60 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3 Pokojowe Mieszkanie (60 m2) z dużą Loggią (6 m2) w Piasecznie w rewelacyjnej lokalizacji niedaleko bazarku, z szybkim dojazdem do Warszawy. (pkp / S7) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł66 m² 19 592,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na Woli. Charakterystyka: powierzchnia: 66,3 m2 2 niezależne pokoje Oddzielna, jasna kuchnia Przestronna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł32 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przytulne, jasne, ciepłe, umeblowane mieszkanie znajdujące się przy ul. Krasiczyńskiej. Lokal mieści się na ostatnim 10.piętrze co zapewnia dużo przestrzeni i prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

4 490 zł75 m² 60,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy apartament na 3 piętrze w budynku z windą, ochroną i monitoringiem przy ul. Kabacki Dukt1 na Ursynowie. Świetna lokalizacja z terenami zielonymi i metrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

662 000 zł62 m² 10 609 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku zlokalizowane w Zielonce na osiedlu Wojskowym przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego. To cicha i spokojna okolica otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poczty Gdańskiej

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł90 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Jasne / słoneczne / dwupoziomowe / taras / loggia / piwnica / garaż Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana na Skoroszach w Ursusie przy ul. Poczty Gdańskiej 17. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwska

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł37 m² 19 919 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe, nigdy nie zamieszkane o podwyższonym standardzie wykończenia, z dbałością o każdy detal 2-pokojowe mieszkanie. Lokal o powierzchni 37.15m2 znajduje się na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij