Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej 2. *Lokal o powierzchni 54,2 m2 znajduję się na drugim piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

729 000 zł136 m² 5 377,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% pcc Inwestycja w oddana do użytku. Mieszkanie dwupoziomowe położone na pierwszym i drugim piętrze dwukondygnacyjnego budynku z wejściem z parteru dedykowanymi schodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przesmyckiego

Piaseczno,mazowieckie

655 000 zł66 m² 9 965,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronna, słoneczna nieruchomość - 65,7 m2 w Piasecznie na osiedlu z monitoringiem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sybilli

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł61 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie, 61m2, piętro 10/13 z windą, w budynku z 2005r., przy ul Sybilli, Żoliborz, Sady Żoliborskie. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 4000zł+1300zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł37 m² 102,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Polnej (śródmieście Południowe) o powierzchni 37 mkw. zlokalizowane na 2. (z 11) pięter bloku z 1971 roku z dwiema windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł59 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Jurija Gagarina w Warszawie. Nieruchomość o powierzchni 59,2 mkw składa się z trzech pokoi: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł42 m² 97,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 42 m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 1954 r. przy ul. Koszykowej, śródmieście Południowe. Mieszkanie odnowione, idealne dla singla/singielki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

3 380 zł53 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wilanowskiej 89. Lokal położony jest na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2008 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł50 m² 70,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe , jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 49 ,6 m2 znajdujące się na zadbanym, zamkniętym osiedlu z 2009 zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

14 500 zł228 m² 63,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu niezwykle oryginalny penthouse na wynajem usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Sarmackiej. Apartament o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł60 m² 15 833 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na zakup atrakcyjnego mieszkania w warszawskich Starych Włochach. Mieszkanie polecane dla osób aktywnych, korzystających z życia, młodych lub rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Padlewskiego

Płock,mazowieckie

895 000 zł104 m² 8 605,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 104 m , położonego w sercu miasta Płocka. Jest ono nie tylko miejscem do życia, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawski Świt

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł68 m² 17 702,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości - urządzone mieszkanie o powierzchni 67,73 m2, zlokalizowane w inwestycji Warszawski Świt, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł51 m² 14 509,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie usytuowane na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość znajduje się na parterze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

402 900 zł27 m² 15 090 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc, bezpłatna pomoc w uzyskaniu finansowania Tylko 12 min autobusem do stacji metra. Dojazdy komunikacją miejską (przystanek 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, znajdujące się w renomowanym budynku Tritton Park. Mieszkanie cechuje się wspaniałą ekspozycją na wewnętrzną cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

623 000 zł37 m² 16 994 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowa okolica, mieszkanie z balkonem usytuowane od cichej strony w kamienicy z cegły z lat 50 po remoncie elewacji i wszystkiego wewnątrz. Idealna propozycja dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wola Ulrychów ul. Górczewska | 400 m do stacji metra Księcia Janusza lub Ulrychów 50 m2 | 3 pokoje | oddzielna kuchnia z oknem | klimatyzacja | piwnica | balkon typu loggia | mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł38 m² 23 396,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu. Nieruchomość ta znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 292 200 zł70 m² 18 460 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie w kameralnej kamienicy, w lubianej części starej Saskiej Kępy. Jeśli szukasz mieszkania do remontu, ta oferta może okazać się idealnym rozwiązaniem. Znajdziesz tutaj możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować bardzo foremne, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w ścisłym Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł35 m² 18 257,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: ursynów / Metro Stokłosy / 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł55 m² 79,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowy, świeżo wykończony w bardzo wysokim standardzie apartament w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

899 000 zł128 m² 7 023,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia od zaraz! Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą propozycję. Mieszkanie wykończone przez dewelopera do zamieszkania od zaraz lub pod wynajem. Bez 2% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł65 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w świetnej okolicy przy ulicy Woronicza, w świetnej inwestycji Qbik! Okolica: bardzo dobra infrastruktura, wiele restauracji oraz punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz przestronnego 2-pokojowego mieszkania znajdującego się blisko stacji metra? A może chcesz zamieszkać w lokalu przyjaznym dzieciom i zwierzętom? Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł50 m² 12 175,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bezpośrednio przez dewelopera > bez prowizji I bez podatku pcc Białołęka, brzeziny przy skrzyżowaniu ul. Ostródzkiej i Małego Rycerza 50,1 m2 | stan deweloperski | klucze gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

1 365 000 zł70 m² 19 527,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

70 m2 i tuż przy metrze Wierzbno, dwustronne z dużym balkonem Szukasz wyjątkowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mieszkanie jest urządzone i gotowe do zamieszkania. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

466 000 zł35 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Wysoki standard ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł61 m² 16 387 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Świetna lokalizacja! 3 pokojowe mieszkanie tuż przy Placu Bankowym. Mieszkanie trzystronne z fantastycznymi widokami. Lokal do remontu, własnej aranżacji. Spółdzielcze /własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

470 000 zł56 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni, - 2 sypialni, - łazienki, - holu, mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Ekspozycja okien na południowy-zachód zapewnia dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

377 000 zł26 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Warszawa,mazowieckie

839 900 zł57 m² 14 735,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zakupu dużego, trzypokojowego , świeżo wyremontowanego mieszkania w najbardziej zielonej części Bielan. Jest to oferta idealna dla rodziny, chociaż sprawdzi się też jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

2 890 zł30 m² 96,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. *W okolicy znajdują się liczne restauracje oraz galeria Mokotów. *Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie. *Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smorawińskiego

Ciechanów,mazowieckie

249 000 zł47 m² 5 299 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Ciechanowa przy ulicy Smorawińskiego 5, które znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie posiada 47m2 i na całkowitą powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023