Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł43 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Prezentuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 43 m2 zlokalizowana na Pradze Północ, przy ulica Okrzei 23. W bliskim sąsiedztwie powstającej kładki pieszo - rowerowej przez Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

2 197 000 zł119 m² 18 462,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4-pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji - mokotów budynek: dom pod Zegarem to nowoczesny budynek mieszkalny z lokalami handlowo - usługowymi na parterze usytuowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł70 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na sarmackiej budynek: budynek przy ul. Sarmackiej w Warszawie został oddany do użytku w 2008 roku. Wielkim atutem inwestycji są ciekawie zaaranżowane tereny zielone - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

779 000 zł69 m² 11 267 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Piękne, przestronne mieszkanie w Brwinowie na nowym zadbanym osiedlu! Prawie 70m2 + balkon z widokiem na zachodzące słońce. 3 pokoje, duża kuchnia, garderoba, miejsce parkingowe! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 45 m2, piętro 2/4 bez windy w budynku z 1959 r. przy ul. Madalińskiego, stary Mokotów. Po generalnym remoncie, czeka na pierwszego najemcę. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł60 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

60 metrowa przestrzeń | browary warszawskie | znakomita lokalizacja | wysoki standard wykończenia Prezentujemy Państwu niepowtarzalne i przestronne 60-metrowe mieszkanie w zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie (85m2) w samym centrum Warszawy (ul. Łucka 18). Mieszkanie ma 2 pokoje, duży salon, 2 łazienki , kuchnię i stanowisko garażowe. Jest ono po remoncie i ma m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawia

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł47 m² 82,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43m2, piętro 1/3 bez windy w budynku z 1964r. przy ul. Pawiej, wola Nowolipki. Idealne dla singla/singielki lub pary. Wygodna lokalizacja, w promieniu 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł61 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować w pełni umeblowaną, w doskonałej lokalizacji nieruchomość nieopodal Ronda Wiatraczna. W bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł70 m² 45,78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 70m2, piętro 5/8 z windą w budynku z 1999r. przy ul. Książkowej Białołęka, nowodwory Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

dostępne od już / available starting from now ul. Włodarzewska 76 Mieszkanie ma 44m2 i składa się z: - salonu połączonego z nowoczesną kuchnią, wyposażoną w lodówkę, mikrofalę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł118 m² 13 994,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup bez pcc! i bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu pięknego, przestronnego mieszkania w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Apartament znajduje się na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 776 800 zł89 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w Miasteczku Wilanów. Powierzchnia: 89 metrów kwadratowych, 3 pokoje + 3 balkony! Opis Mieszkania: * Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Przestronne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2, usytuowane na Woli przy ulicy Karolkowej, na strzeżonym osiedlu Metropoint Apartments z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Kawalerka w świetnym punkcie przy ulicy Sonaty na Mokotowie. Świeży budynek z 2021 roku "sonata nad Dolinką". W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszamy do wynajęcia wygodnego, klimatyzowanego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 44m2, zlokalizowanego przy ulicy Woronicza, na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Łomianki,mazowieckie

2 900 zł61 m² 47,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Równoległej. Mieszkanie o powierzchni 61,4 mkw znajduje się na trzecim piętrze w strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe 2- pokojowe mieszkanie do wykończenia , do własnej aranżacji. Nowoczesny budynek w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Odkrytej na warszawskiej Białołęce. Świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brylowska

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Do wynajęcia czyste i zadbane dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Brylowskiej na Woli. Nowoczesne osiedle Brylowska 2 z 2015 roku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dziatwy

Warszawa,mazowieckie

6 800 zł83 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament w wysokim standardzie na nowym osiedlu Komfortowe, słoneczne mieszkanie w ładnym standardzie na Białołęce. Budynek: elegancki i kameralny 3 piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Serdecznie zapraszamy do wynajęcia zadbanego jednopokojowego mieszkania na Bielanach, zlokalizowanego przy ulicy Heroldów, w strzeżonym osiedlu z monitoringiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zachęcam do zapoznania się z ogłoszeniem wynajmu jednopokojowego mieszkania na Pradze Południe, usytuowanego przy ulicy Jeziorańskiego, na strzeżonym osiedlu Wilga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszamy do wynajęcia uroczego i zadbanego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41m2, położonego przy ulicy Budowlanej, na strzeżonym osiedlu Mintcity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie agencji pokrywa Właściciel. Polecamy ł adne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, na ostatnim piętrze ( winda ) z widokiem na linię lasu Kabackiego. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, 2 -pokojowe mieszkanie przy stacji metra Słodowiec. Wysoki standard wykończenia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i dużą loggią, sypialnia z osobną garderobą, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w malowniczej części Warszawy - Pradze Północ. Najważniejsze cechy mieszkania: 1. Lokalizacja: - mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

816 000 zł47 m² 17 288,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,20 m ,5 piętro w bloku z windą z 1978 roku-Warszawa, ursynów, ul. Marii Grzegorzewskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 27m2 zlokalizowana przy al. "Solidarności" obok metra Ratusz Arsenał. Salon z wyjściem na balkon, otwarta kuchnia z dużą lodówką, kuchenką gazową. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł170 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Luksusowy apartament | 170 m2 | 5 pokoi | 3 sypialnie | gabinet | 2 miejsce podstawowe | widok na park Wyjątkowy apartament z dużym tarasem i widokiem na park, usytuowany na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

6 700 zł129 m² 51,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Do wynajęcia 2 pokojowy klimatyzowany apartament o powierzchni 129 m2 w fantastycznej lokalizacji - Aleje Jerozolimskie 133- okolica Placu Zawiszy gdzie jest granica Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 1953 r. przy ul. Puławskiej, mokotów, ksawerów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4 000 zł + 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł45 m² 14 610,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego na Ursusie Lokalizacja: linie autobusowe Posąg 7 panien (177, 194, 197), ursus Ratusz (228, 194, 716, 177);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł48 m² 16 506,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Mokotowie. Metraż mieszkania to 47,8m2 składa się z Salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł204 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1942

Dwa Apartamenty w sercu Saskiej Kępy. Oferujemy Państwu unikalną nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji zabytkowej części Saskiej Kępy. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł110 m² 91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament z tarasem w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie Elegancki apartament wykończony i umeblowany w wysokim standardzie. Położony w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 050 000 zł95 m² 21 578,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Wyobraź sobie mieszkanie z duszą, tworzone z pasją i nutką artystycznego polotu. Wyobraź sobie przestrzeń, która inspiruje, intryguje i zachęca do korzystania z uroków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kurantów

Warszawa,mazowieckie

569 500 zł34 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 33,05 m2 | 2 pokoje | parter | ogródek 30m2 | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | południowo-wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 995 zł100 m² 119,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

I speak English - for a personalized presentation please contact me. Na wynajem komfortowy, przestronny i cichy 4 pokojowy (+gabinet) apartament na warszawskiej Ochocie znajdują znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł27 m² 15 518,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Sprzedam jasną kawalerkę o powierzchni 27 m2, usytuowaną na parterze budynku z 2003 r. położoną na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór (osiedle Derby Bis). Mieszkanie parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł56 m² 13 327,40 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania na Mokotowie? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić się na prezentację lub masz jakieś pytania? -> Dzwoń mieszkanie W stanie do odświeżenia. W skład lokalu wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam to mieszkanie czeka na Ciebie! Dwupokojowe (55m2 )na strzeżonym osiedlu, bardzo kameralnym osiedlu. Pełna własność, zakup na kredyt lub za gotówkę. Lokalizacja: świetna lokalizacja.