Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kraski

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł35 m² 16 718,80 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji Ursynów puławska/pileckiego blisko stacji metra stokłosy apartament 2 pokojowy 35.03m2 z balkonem 11m2 w cenie: 625 136,00pln BRUTTO z VAT 23% do NEGOCJACJI W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł68 m² 14 645 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy na dzień otwarty W dniu 21.03 (CZWARTEK) OD GODZINY 17:00 DO GODZINY 18:30. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie godziny przybycia. Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kierzkowska

Radom,mazowieckie

429 000 zł73 m² 5 876,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker uwaga: w I etapie dwa miejsca postojowe do mieszkania gratis! Prezentowane mieszkanie posiada 73m2 i mieści się na pierwszym piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł57 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Praga-południe Szklanych Domów Cena: 700 000 zł (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł30 m² 16 566,70 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji Ursynów puławska/pileckiego blisko stacji metra stokłosy apartament 1 pokojowy 29.51m2 z balkonem 7m2 w cenie: 497 069,00pln BRUTTO z VAT 23% W cenie klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł64 m² 266 zł/m²

 

Piętro:38/54

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł52 m² 20 153,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 104. Nieruchomość ta położona jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sycylijska

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł64 m² 13 443,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Sycylijskiej w Warszawie. Lokalizacja pełna korzyści: mieszkanie położone jest w dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Płatnerska

Warszawa,mazowieckie

1 450 zł19 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *przytulna i nowoczesna kawalerka w odnowionej kamienicy w warszawskim Rembertowie, blisko Akademii Sztuki Wojennej. *Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

9 990 zł167 m² 59,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest doskonały apartament zlokalizowany w fenomenalnej lokalizacji Warszawy - przy ul. Łuckiej 20. Ogromnym atutem apartamentu jest niepowtarzalny widok. Czynsz administracyjny wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł84 m² 59,88 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze, od południowej, słonecznej strony. W jego skład wchodzą: salon i 2 sypialnie, otwarta kuchnia na salon (w kuchni lodówka, kuchenka elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł41 m² 17 926,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wola (młynów) ul. Młynarska (przy skrzyżowaniu z ul. Górczewską) | przystanki autobusowe 100 m od klatki | tramwaje 200 m | stacja metra Młynów 800 m 41 m2 | rozkładowe - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

1 703 000 zł102 m² 16 696,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zlokalizowane 2 minuty pieszo od stacji metro Ursynów. Przestronny apartament z dwoma balkonami. To najkorzystniejsza lokalizacji w tej części Warszawy - z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście-powiśle, do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,00 m2 przy ul. Górnośląskiej. Mieszkanie jest usytuowane od cichej strony z widocznym Centrum Miasta. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bonifraterska

Warszawa,mazowieckie

2 650 zł37 m² 71,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu klimatyczne mieszkanie na wynajem w świetnej lokalizacji. Lokal o powierzchni 37 m2 usytuowany jest na ulicy Bonifraterskiej tuż przy budynku Sądu Najwyższego. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Radzymin,mazowieckie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży przestronne czteropokojowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum Radzymina przy Al. Jana Pawła II. Lokal wykończony w wysokim standardzie. Na pierwszym poziomie 63m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gandalfa

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 42 m2, piętro 1/7 z windą, w budynku z 2017 r. przy ul. Gandalfa, mokotów, służewiec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3300 zł + 620 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł20 m² 28 225,80 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Digital Broker zaprasza do zakupu wyjątkowej kawalerki o powierzchni 19,84 m2, zlokalizowanej przy malowniczej ulicy Poznańskiej w sercu Warszawy. To idealna propozycja dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Deyny

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł32 m² 20 395,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Bemowo - Górce, ul. Kazimierza Deyny | 900m do stacji metra Bemowo | przystanki autobusowe 300 m od bloku | pętla tramwajowa os. Górczewska 400 m od bloku 32,36 m2 | 1 pokój | osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 189 000 zł55 m² 21 532,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 55,22 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł102 m² 68,49 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 102 M2, 2 sypialnie, umeblowane, bukowińska, metro wilanowska budynek: budynek znajduje się przy ul. Bukowińskiej w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Wilanowska. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł73 m² 12 191,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m2, usytuowane na 3. piętrze w spokojnym i otoczonym zielenią osiedlu na Grochowie, w niedalekiej okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlich Gniazd

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł72 m² 13 733,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w sercu Warszawy? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Cieszę się, że mogę Cię zaprosić do zapoznania się z tym wyjątkowym ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł43 m² 19 342 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem, zaprojektowanym przez architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Radom,mazowieckie

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na os. XV Lecie ul. Sportowa Składa się z: - ustawnego salonu z aneksem kuchennym( wyjściem na balkon) - dwóch sypialni, - przedpokoju z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Sochaczew,mazowieckie

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż atrakcyjne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 + piwnica licząca 7,51 m2 na pierwszym piętrze przy ul. Warszawskiej w Sochaczewie - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czeczota

Warszawa,mazowieckie

3 280 000 zł140 m² 23 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania dwupoziomowe, 140 metrowe, mieszkanie z ogromnym tarasem wraz z udziałem w ogrodzie w kamienicy z 1936 roku na starym Mokotowie, przy ul. Czeczota. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł36 m² 20 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Nieruchomość została niedawno poddana gruntownemu remontowi, zgodnie z wizualizacjami przedstawionymi na zdjęciu. Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Radom,mazowieckie

329 000 zł68 m² 4 805,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 68,46m2, położone na osiedlu XV Lecie. Nieruchomość znajduję się na 6 piętrze w wieżowcu, składa się z 3 pokoi ( w kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katalońska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł31 m² 17 096,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

***** rezerwacja ***** Do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe z osobną widną kuchnią, mokotów Stegny. Grunt uregulowany. Funkcjonalny układ mieszkania pozwała uzyskać drugi pokój aranżując aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł55 m² 15 436,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem, lokata kapitału lub mieszkanie dla siebie! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

9 700 zł106 m² 91,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie tuż przy Parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego. Wysoki standard, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym. Niezwykle przestronne mieszkanie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł61 m² 16 929,70 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę rozkładowego, jasnego 3- pokojowego mieszkania o powierzchni 60,84 m2 usytuowanego na pograniczu Woli i Bemowa a przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł72 m² 18 577,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, jasne trzypokojowe mieszkanie z loggią o wysokim standardzie wykończenia położone na warszawskim Dolnym Mokotowie przy ulicy Bartyckiej 24b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, w jednej z najładniejszych dzielnic Warszawy. Mieszkanie o powierzchni 36 m2, usytuowane na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł49 m² 23 469,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wola to tętniąca życiem, rewelacyjnie skomunikowana cześć dzielnicy, bezpośrednio granicząca z centrum Warszawy. Ta wyjątkowa lokalizacja oferuje mieszkańcom wiele atrakcji, udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

2 820 zł42 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem elegancki, słoneczny, nowocześnie urządzony apartament zlokalizowany przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego 4 na Gocławiu w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł34 m² 17 543,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Ochocie o powierzchni 34,20 m2 znajdujące się na parterze w budynku z 1932 roku. Budynek jest położony przy ul. Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł85 m² 12 398,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji - na warszawskim Wilanowie przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł56 m² 12 418 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność przedstaw ić Państwu atrakcyjną ofertę przestronnego, rozkładowego, dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią usytuowanego na Białołęce przy ulicy Marcina z Wrocimowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

713 000 zł42 m² 17 069,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż elegancki, słoneczny, nowocześnie urządzony apartament zlokalizowany przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego 4 na Gocławiu w dzielnicy Praga.