Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 616 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł80 m² 74 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne, słoneczne, odnowione 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 80 m2, z unikatowym widokiem na panoramę Warszawy: na zieleń i park pod Królikarnią od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwoleżerów

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł92 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na zakup unikatowy w tej części Warszawy przestronny dwu poziomowy apartament 92 m2 z 2006 roku przy warszawskich Łazienkach w prestiżowej zielonej dzielnicy ujazdów/śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Bielanach. Ciche i dobrze skomunikowane osiedle. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł41 m² 66,34 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Herbu Oksza. Mieszkanie o powierzchni 40,7 mkw znajduje się na trzecim piętrze w strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadarzyńska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

649 900 zł53 m² 12 337 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 52,68m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, przedpokoju i łazienki z wc. Usytuowane na niskim parterze ( z salonu wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 590 740 zł118 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prowizja biura 0% Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny 3 pokojowy apartament o pow. 117,92 m2 zlokalizowany na Bemowie. Lokal usytuowany jest na parterze 3-piętrowego budynku z 2022r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonych Maków

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 63m2, piętro 2/6 z windą, w budynku z 1980 r. przy ul. Czerwonych Maków, bemowo Lotnisko. Idealne dla pary lub rodziny. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

440 000 zł48 m² 9 261,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą bardzo ciekawego mieszkania 3-pokojowego w Legionowie. Mieszkanie składa się z: -Dużego pokoju z aneksem kuchennym, -małego pokoju , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 990 zł108 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjny apartament składający się z 4 pokojów: salonu i 3 sypialni, dwóch łazienek oraz balkonu. Apartament z klimatyzacją, w wysokim standardzie. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł34 m² 22 908,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość znajdującą się na Starym Żoliborzu przy ul. Ks. J. Popiełuszki, niopodal Teatru Komedia. Mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł38 m² 84,66 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,8 m2 m2, z balkonem, usytuowane na warszawskim Ursusie przy ul. Herbu Oksza. Nowoczesne osiedle. W promieniu 500 m kilka przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 364 399 zł110 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Unikalne Mieszkanie z Panoramą Warszawy - Zadzwoń biuro sprzedaży dewelopera Sławek Piotr posiadamy jeszcze 3 inne oferty W podobnym metrażu fenomenalny widok Z okien mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

816 000 zł49 m² 16 653,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1982 roku zlokalizowane na Bielanach, przy ul. Marymonckiej. Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł43 m² 17 301,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Praga Południe - Gocław | tuż obok centrum handlowe Promenada i ch Gocław | 200m do przystanku autobusowego | w odległości 300m planowana jest stacja III linii metra (stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł34 m² 22 465,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Nieruchomość znajduje się 2 piętrze w 3 piętrowej zabytkowej kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł68 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 183 000 zł45 m² 26 288,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: śródmieście / 2 pokoje 45 m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

955 800 zł53 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum, w zadbanej kamienicy w otoczeniu zieleni? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie na warszawskim Dolnym Mokotowie - parę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

598 455 zł40 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń: sławek fenomenalny widok Z okien mieszkania I tarasu - panorama centrum warszawy przed oknami! Unikalne mieszkanie, 2-pokojowe od strony zachodniej, słonecznej. Okna panoramiczne, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Genewska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przyjemne studio na poddaszu na Saskiej Kępie, w 2 piętrowej kamienicy przy ul. Genewskiej. Mieszkanie na ostatniej kondygnacji, bez windy, ale też nie bardzo wysoko, bowiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

3 299 zł42 m² 78,55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne, 2 pok. mieszkanie 42m2 w prestiżowym osiedlu Capital Art Apartments na Woli tuż przy Centrum (adres: ul Giełdowej 4). Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł41 m² 21 131,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż bardzo ładne i jasne mieszkanie, idealne pod inwestycję, jak również do zamieszkania dla osób ceniących sobie spokój i dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

4 500 zł93 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Proponuję atrakcyjny apartament na wynajem, położony w miejscowości Józefosław (gmina Piaseczno) k. Warszawy. Wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Radom,mazowieckie

416 000 zł80 m² 5 186,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe mieszkanie na osiedlu Gołębiów. Położone na trzecim piętrze, w niskim bloku przy ulicy Powstańców Śląskich. Wnętrze w stanie do odnowienia, dające wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł130 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem unikatowy, bardzo cichy dwupoziomowy apartament na Skarpie Ursynowskiej, położony na wysokim parterze i I piętrze. Wyjątkowo ciche miejsce, okna z salonu wychodzą na kilkusetletni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 629 000 zł82 m² 19 987,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: mieszkanie zostało wykończone od stanu deweloperskiego i jest już gotowe do wprowadzenia. nowy budynek z 2023r zdjęcia w ogłoszeniu prezentują rzeczywisty stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

673 000 zł56 m² 11 975,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z możliwością przearanżowania na trzy pokoje. Nieruchomość położona w uroczym miejscu na warszawskiej Białołęce - wyjątkowa gratka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł79 m² 18 974,70 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie na ostatnim, 17 piętrze z widokiem na centrum Warszawy. Nieruchomości Mieszkanie ma 78,42 m2, jest jasne, wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł46 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ulicy Łojewskiej na Bródnie. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełska

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Bełskiej 10 Możliwość doposażenia mieszkania w meble przez właściciela, według preferencji najemcy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

827 000 zł42 m² 19 597,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie W kapitalnej lokalizacji blok przy samym wejściu do metra przy al.KEN do metra Stokłosy około 1 minuty! - WSPANIAŁA LOKALIZACJA UROKLIWE I WYJĄTKOWE 2 - POKOJOWE MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Warszawa,mazowieckie

1 920 000 zł70 m² 27 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English version below: szanowni Państwo, mamy na wyłączność do sprzedania pięknie wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie w sercu Starego Miasta przy ul. Piwnej. Świetna inwestycja pod wynajem czy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł55 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu przestronne, jasne, rozkładowe mieszkanie z dużym tarasem (aż 16 m2!) w świetnej lokalizacji pod względem komunikacyjnym (metro Wilanowska, blisko do Mordoru, na lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

659 000 zł59 m² 11 224,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Aligant nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: w skrócie: piaseczno, ul. Kazimierza Jarząbka Rok budynku 2008 Powierzchnia 58,71 m2 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł100 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny lokal z dużą salą open space i trzema gabinetami, klimatyzowane na biuro o powierzchni 100 m2 Lokal jest gotowy do wprowadzenia, może być umeblowany bądź nie, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Roentgena

Warszawa,mazowieckie

1 310 000 zł82 m² 15 975,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Oferujemy Państwu przestronne, rozkładowe mieszkanie z oknami na cztery strony świata. Mieszkanie mieści się na ostatnim, trzecim piętrze trzypiętrowego bloku, co gwarantuje ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokoje mieszkanie znajdujące się w dobrze usytuowanej części Ursynowa. Na metraż mieszkania składa się: -Salon: 21,74m2 -sypialnia: 10,44m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł65 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż świetnie wykończone 2-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskim Bródnie. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbrowskiego

Radom,mazowieckie

420 000 zł52 m² 8 081,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe na pierwszym piętrze, apartamentowca z 2010 roku, na osiedlu Etiuda (gołębiów). Pokój dzienny z pokaźnym balkonem, przestronna sypialnia oraz łazienka z wc, w optymalnym.