Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Mazowieckiego

Radom,mazowieckie

189 000 zł24 m² 7 871,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zaproponuj swoją cenę :)! Z przyjemnością prezentuję Państwu kawalerkę znajdujące się w Radomiu na ulicy Mazowieckiego - blisko dworca! Mieszkanie do wprowadzenia lub do remontu wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

3 150 zł34 m² 91,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: bemowo. Komunikacja: autobusowa, tramwajowa oraz metro. Opis nieruchomości: klimatyczne, 2 pokojowe, mieszkanie urządzone w ciekawym stylu. . Salon z częścią wypoczynkową, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

2 150 zł18 m² 119,44 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below 2500 zł ze wszystkimi opłatami Samodzielna mikro-kawalerka po generalnym remoncie w 2021, umeblowana i wyposażona, w pięknej kamienicy z 1953 r., po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończony wysokiej jakości materiałami apartament na prestiżowym zamkniętym osiedlu Zielony Żoliborz - ulica Rydygiera .Mieszkanie przestronne , w pełni wyposażone .W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł31 m² 80,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha kawalerka, w budynku z windą, mokotów (ul. Batumi). Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze z dziesięciu, z oknami skierowanymi na południe. Warunki najmu: - umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł47 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ul. Grzybowskiej 5, zlokalizowane w samym Centrum Warszawy, nieopodal Placu Grzybowskiego. Powierzchnia 47 m2, 3 pokoje. Salon połączony ( z kuchnią, 2 oddzielne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , 6 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 2005 roku -warszawa, mokotów, ul. Bartycka. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł37 m² 17 973 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Woli przy ul. Szulborskiej, a więc w cichej okolicy. W pobliżu parki - Park powstańców Warszawy (200 merów), park Sowińskiego (1 km). Z okien widok na Warszawę. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrnych Świerków

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł156 m² 20 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Rozkładowy 4-pokojowy apartament z kuchnią otwartą na salon o powierzchni 155,89 m2 na Mokotowie - Stegny. Duży balkon około 23 m2 z dwoma wyjściami na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 431 700 zł113 m² 21 567,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Woli dla Twojej rodziny. Salon 45 mkw. Cztery sypialnie od 10,62 mkw do 14,50 mkw z dużymi oknami. Dwie łazienki. Loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł33 m² 14 900,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność prezentować świetnie skomunikowaną kawalerkę w sercu warszawskiego Ursusa. Mieszkanie mieści się w budynku z 2000 roku zarządzanym przez wspólnotę. Całe osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

996 000 zł40 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż nowoczesny i w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 40 m2, z dużym tarasem 30 m2, położony w prestiżowej inwestycji przy Parku Morskie Oko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 885 440 zł118 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prowizja biura 0% Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny 3 pokojowy apartament o pow. 117,84 m2 zlokalizowany na Bemowie. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze , 3-piętrowego budynku z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł36 m² 73,97 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem za milion dolarów będzie świetna propozycja dla dwóch niezależnych osób. Lokal w sąsiedztwie przystanków tramwajowych przy ul. Puławskiej. Ogromny i piękny Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budki Szczęśliwickie

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł62 m² 88,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Oferta bezpośrednia* Oferta dla para/ maksymalnie 3 osób dorosłych. Czas najmu: minimum 12 miesięcy. Do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony i umeblowany. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł55 m² 11 963 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 - Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł105 m² 18 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Mam dziś do zaoferowania Państwu mieszkanie w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy, w sercu miasta Warszawy, u zbiegu ul. Emilii Plater i Nowogrodzkiej! Świetna okazja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palestyńska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł63 m² 13 449 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedanie przestrzenne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zacisznym, spokojnym zielonym osiedlu z 1998 roku przy ulicy Palestyńskiej. Na osiedlu duża ilości miejsc parkingowych, własny plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nabielaka

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł83 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do najmu częściowo umeblowane mieszkanie 3 pokojowe (83m2) na 3 piętrze z 4 z windą przy ulicy Nabielaka 6 (tuż przy Ul. Belwederskiej). Budynek z 2000 r. na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

2 899 zł40 m² 72,48 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Zadbane, słoneczne i ciche 2 pok. mieszkanie o pow. 40m2 w nowoczesnym osiedlu apartamentowców przy ul. Gandalfa/konstruktorska 10C - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł47 m² 95,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: włochy. Komunikacja: autobusowa, skm Raków. Opis nieruchomości: świeżo wykończone, 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, miejscem garażowym i komórką lokatorską w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł36 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Absolutne historyczne i prestiżowe Śródmieście! Na wynajem wspaniałe, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie w historycznej otulinie Starówki w sąsiedztwie elitarnych instytucji kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylżycka

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł63 m² 19 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Klimatyczne, 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia/żoliborz/ul. Tylżycka Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 63,28 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piknikowa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł82 m² 11 585,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta w trakcie przygotowania. Kupujący nie płaci prowzji - oferta pośrednika nieruchomości. Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie 82 m2 z ogrodem o powierzchni 27 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 179,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Pragnę przedstawić Państwu wyjątkowy apartament w centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość o powierzchni 46,05m2 mieści się na drugim piętrze trzypiętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Santocka

Warszawa,mazowieckie

1 350 500 zł73 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 z ogródkiem o powierzchni 65m2 w spokojnej, cichej okolicy Mokotowa. Rozkład: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Radom,mazowieckie

345 000 zł54 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok.54m2 położone na 7 piętrze wysokiej zabudowy na osiedlu Gołębiów I. Mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł38 m² 15 706,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na wysokim parterze w budynku 4 piętrowym w cichej i bezpiecznej okolicy Ochota Rakowiec. W spacerowej odległości Park Wyględów. W bezpośrednim sąsiedztwie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makolągwy

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł57 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne i ciche meszkanie o pow. 57,12 m2 usytuowane na I piętrze 3-piętrowego budynku z windą i ochroną. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł64 m² 23 295,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oaza spokoju/żoliborz/przasnyska/3 pokoje Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty - atrakcyjnego, 3 pokojowego mieszkania z urokliwym ogródkiem o powierzchni 45 m2, idealnego dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

927 365 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ciche, jasne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z 3 balkonami o powierzchni 59,83m znajdujące się na drugim piętrze, 3 piętrowego budynku z 2008 roku. usytuowane na chronionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł130 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament wykończony w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Do mieszkania przynależą 2 miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Składowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

586 000 zł50 m² 11 720 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

21 000 zł76 m² 276 zł/m²

 

Piętro:29/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł90 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Sadybie. Rozkład powierzchni Mieszkanie o powierzchni 90 m2 składa się z następujących powierzchni: - duży salon z wejściem na oszklony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł44 m² 19 773 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

.Muranów zielona okolica Warszawa Śródmieścia! Zadbana kamienica z 1950 roku z czerwonej cegły! Prezentujemy mieszkanie 2-pokojowe 44m2. Usytuowane na 6 piętrze 7-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

5 750 zł52 m² 110,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowy 2-pokojowy apartament premium wykończony i wyposażony w najwyższym standardzie. Apartament jest zaaranżowany w stylu loftowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowe, 2 pokojowe wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w apartamentowcu przy Al. Rzeczypospolitej. Na terenie osiedla znajduje się całodobowa ochrona oraz monitoring. Dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł44 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Praga Południe Ul. Paca Cena: 630 000 pln Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie posiada powierzchnie 44m2, a w tym: salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gojawiczyńskiej

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł41 m² 21 601,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości, która znajduje się w prestiżowej lokalizacji na Starym Żoliborzu i posiada 112 metrowy ogródek do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł48 m² 18 464,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości o powierzchni 48.2m2 , która znajduje się w prestiżowej lokalizacji na Starym Żoliborzu zaledwie 200 metrów od samych.