Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miklaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane przy ul. Jana Miklaszewskiego 2 na warszawskim Ursynowie, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy, bliziutko do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł48 m² 12 458,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 12 piętrowym bloku na Pradze Południe (gocławek), naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł48 m² 18 020,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ulicy Karola Dickensa na Szczęśliwicach. Lokal jest po gruntownym remoncie i zmianie aranżacji. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszawa,mazowieckie

3 800 000 zł150 m² 25 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze budynku przy Placu Dąbrowskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł98 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w Warszawie (ursynów) przy ulicy Stryjeńskich 17. Mieszkanie jest w stanie do remontu/odświeżenia Powierzchnia 98 m użytkowych Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

1 049 000 zł97 m² 10 767,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie w Otwocku - w pięknej, zielonej i cichej okolicy. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowym budynku. Powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł29 m² 22 000,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ostatnią kawalerkę z ogródkiem w inwestycji ulokowanej tuż przy Metrze Wawrzyszew!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

4 999 zł43 m² 116,26 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki 2 pokojowy apartament 41m2 w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence (I etap) - ul. Waliców - przy ul. Grzybowskiej, w pobliżu Ronda onz (przystanek metra). Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem kawalerkę z oddzielną kuchnią przy ul. Bryły. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 31 mkw składa się z: przestronnego pokoju, oddzielnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 z możliwością zaaranżowania 2 oddzielnych sypialni, zlokalizowane na Warszawskiej Ochocie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Faworytki

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cichy,nowocześnie wykończony wysokiej jakości materiałami apartament ulica Faworytki 300m od ul.Sikorskiego.Mieszkanie przestronne , w pełni wyposażone z wyjściem na kameralny 10 m2 balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł35 m² 18 542,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz 2 - pokojowej, funkcjonalnej oraz jasnej nieruchomości położonej na pierwszym piętrze w ceglanym umiejscowionym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł54 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 na Centralnym Żoliborzu przy ul. Popiełuszki, bliżej ul. Krasińskiego. Mieszkanie jest obecnie po remoncie, zdjęcia ukazują stan mieszkania przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariacka

Radom,mazowieckie

470 000 zł77 m² 6 134,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferuję do sprzedaży mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 76,61m2 położone na piątym piętrze niskiej zabudowy, położona w Radomiu przy ul. Mariackiej , na os. Planty. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

4 190 zł43 m² 97,44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 43m2, piętro 2/7 z windą w budynku z 2017r. przy ul. Konstruktorskiej, mokotów Służewiec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ząbkowska

Marki,mazowieckie

415 000 zł34 m² 12 205,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie o powierzchni 34 m2, 1 pokojowe usytuowane na parterze zlokalizowane w Markach na kameralnym zamkniętym osiedlu. Spokojna okolica z pełnym zapleczem handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł65 m² 71,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65 ,35 m2, na 3 piętrze budynku z 2018 roku, przy ul. Krasińskiego na Żoliborzu. Wysoki standard wykończenia, umeblowane i wyposażone: pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pieśni

Radom,mazowieckie

270 000 zł39 m² 6 894,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o metrażu 39,16m, położone na parterze czteropiętrowego bloku, przy ulicy Pieśni, na osiedlu Południe II. Obecnie stanowi kawalerkę, zawiera pokój dzienny z dużym balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Genewska

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przyjemne studio na poddaszu na Saskiej Kępie, w 2 piętrowej kamienicy przy ul. Genewskiej. Mieszkanie na ostatniej kondygnacji, bez windy, ale też nie bardzo wysoko, bowiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł56 m² 15 205,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w wyjątkowo atrakcyjnej okolicy na Dolnym Mokotowie tuż obok granicy ze Śródmieściem, do Centrum Warszawy ok. 4km. Jest to wygodne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

529 999 zł38 m² 13 947 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przed Państwem wyjątkowe mieszkanie przy Parku Praskim w niskim zabytkowym budynku z cegły otoczonym zielenią z 1950 roku Tylko 400 metrów od Dworca Wileńskiego, gdzie wsiądziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

2 599 zł35 m² 74,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Mieszkanie 35m2 zlokalizowane w zabytkowej kamienicy na VII piętrze : * Bardzo przestrzenny pokój, * Osobna otwarta kuchnia, * Łazienka, * Korytarz, * Balkon, mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zgoda

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł39 m² 22 797,90 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Agencja Westate Wola prezentuje mieszkanie o powierzchni 38,5m2 w samym sercu śródmieścia. Usytuowane jest w budynku przy ul. Zgoda 13 na 23 piętrze. Budynek jest z 1969 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę na ul. Jana Kazimierza w warszawskiej dzielnicy Wola. Mieszkanie o powierzchni 26m2 na I piętrze w budynku z roku 2018. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł57 m² 103,51 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj lub otwórz swoje biuro w unikatowym lokalu w prestiżowej kamienicy Aarona Oppenheima z 1913 r. Okna wychodzą na cichy dziedziniec. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł40 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Dostępne od maja 2024r. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie wraz z oddzielną, widną kuchnią oraz łazienką z wc. Kuchnia w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera! W ofercie mam dla Państwa trzypokojowe mieszkanie w okolicach ul. Lewandów. Cicha i spokojna okolica, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 380 000 zł108 m² 22 037 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym charakteryzującym się niską zabudową, z własnym placem zabaw. W jednym budynku znajdują się 4 mieszkania. Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

499 999 zł27 m² 18 477,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w samym Centrum ( pogranicze Woli i Śródmieścia). Lokal zlokalizowany przy Al. Solidarności w niedalekiej odległości Browarów Warszawskich oraz Fabryki Norblina. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Muzyczna

Duchnów,mazowieckie

898 000 zł149 m² 6 026,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni całkowitej 149,0 m2. Parter składa się z salonu z aneksem kuchennym (41,36 m2), korytarza (7,54 m2), garażu (17,42 m2), spiżarni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

2 550 zł38 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, bezpośrednio od właściciela 10 m do stacji Metra Kondratowicza, wejście do metra przed budynkiem Mieszkanie w pełni umeblowane. Mieszkanie po remoncie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Wola Mrokowska,mazowieckie

999 999 zł116 m² 8 620,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronny, w pełni wyposażony, bezczynszowy apartament dwupoziomowy o pow. 116m2, który znajduje się w miejscowości Wola Mrokowska. Jednym z głównych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł76 m² 19 593,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, z możliwością wydzielenia dodatkowych pokoi. Aktualnie mieszkanie ma dwa pokoje, ale możliwa jest zmiana układu funkcjonalnego i uzyskanie 3-ech,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słupecka

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od końcówki wrześnie klimatyczne, przestronne mieszkanie z dwoma balkonami, zlokalizowane w uroczej lokalizacji na Starej Ochocie. Przedwojenna kamienica z windą, dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

439 000 zł48 m² 9 184,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność przedstawić ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 47,8 m , znajdującego się w centralnej części Pruszkowa na ulicy Działkowej 4. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Ujazdowskie

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł116 m² 120,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Design I historia Piękny, zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół, przestronny apartament położony w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum. Prestiżowy adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem cicha, w pełni wyposażona kawalerka z wydzieloną sypialnią, w chronionym budynku Mennica Residence, przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie o pow. 38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł77 m² 12 357 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 4.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2014 roku przy ulicy Głębockiej 94 Mieszkanie o powierzchni 76.8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Pruszków,mazowieckie

830 000 zł56 m² 14 821,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferta mieszkania o powierzchni 56 m2 w Pruszkowie to unikalna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca zamieszkania. Lokalizacja tego apartamentu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajkowicza

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł31 m² 18 548 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Targówku przy ulicy Gajkowicza 13, dosłownie 2 minuty od Metro Trocka. Dużym atutem jest brak sąsiadów na piętrze (w każdej klatce na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudzka

Warszawa,mazowieckie

874 000 zł43 m² 20 138,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Skanska na pograniczu Bielan i Żoliborza. Ustawny pokój dzienny z balkonem, kuchnia widna, częściowo otwarta na pokój, ustawną sypialnia, łazienka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij