Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł72 m² 19 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

: krótko: dwustronne, funkcjonalne mieszkanie na Ursynowie || 3 pokoje || 72 m2 || 2 balkony Blisko metra || Ekspozycja wschód i zachód || miejsce postojowe w garażu podziemnym : Dla Kogo? Dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 1962 W przyszłym roku ma być remont.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł53 m² 14 811,32 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Premium Point, 2 pokoje + balkon, otwarta widna kuchnia, mieszkanie do wprowadzenia. Bezpieczne, zamknięte, monitorowane, dodatkowo chronione, pełne udogodnień dla mieszkańców osiedle (bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł47,10 m² 16 454,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Solidarności budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł64 m² 5 781 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie trzypokojowe 64 m kw. w bardzo dobrym stanie technicznym do zamieszkania od zaraz na atrakcyjnym osiedlu Pionek. Mieszkanie: -powierzchnia 64 m kw. -trzecie piętro, -blok.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,40 m² 15 064,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży oferujemy 3 pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ulicy Księcia Trojdena. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 60-tych, bez windy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Ochota* Aleje Jerozolimskie * kawalerka - pokój z kuchnią* 27,5 m2*tramwaj, metro* * tramwajem dojazd do dwóch stacji metra Rondo Daszyńskiego i Centrum * link do spaceru:.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł54,60 m² 13 003,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 2009 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł111 m² 6 117,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera kupujacy nie płaci prowizji ani pcc Mieszkanie 5- pokojowe dwupoziomowe, położone w niskich segmentach. Każde mieszkanie z osobnym wejściem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł131 m² 18 702,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

6-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Marymonckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 131m2 Powierzchnia dodatkowa: -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Tyszkiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 60-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie jest położone w samym centrum Warszawy przy Placu Konstytucji ze wspaniałym widokiem, na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie z balkonem | Osiedle Wilno | Targówek [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę najmu funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł55,41 m² 9 727,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Bezczynszowy / doskonała lokalizacja / piękne intymne Ogrody / w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem / Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchnię 55,41mkw.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł37,41 m² 20 850,04 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wola, dobra komunikacja i niskie koszty utrzymania pod kontrolą - to zestaw, który nie trafia się często. 2 minuty do tramwaju, sprawny dojazd do centrum i balkon od zamkniętej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł62,10 m² 16 908,21 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Górczewskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 62,1m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł92,27 m² 14 089,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przy tej ofercie Do sprzedania praktyczne i nowoczesne mieszkanie o pow. 92 m2 na terenie ogrodzonego osiedla z całodobową ochrona i monitoringiem. Oferta szczególnie dedykowana dla 3-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko: miasteczko Wilanów. Wygodny apartament, 53 m2, loggia , podwójne miejsce na platformie w garażu podziemnym. Wysoki standard. : dla kogo? Dla pary, dla ceniących wygodę na równi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł50,28 m² 14 220,37 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem Szukasz czegoś wyjątkowego, a wszystko czego potrzebujesz jest pod ręką? Poznaj mieszkanie w sercu Marek, z dwoma miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 457 zł38,71 m² 18 869,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł46 m² 17 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Geodezyjnej, wykończone w wysokim standardzie i gotowe na pierwszego właściciela. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł78 m² 22 948,72 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament na 13-piętrze z dwustronną ekspozycją oraz widokiem na panoramę miasta, realizacja deweloperska Pirelli Pekao jw z 2007 roku. 3-pokojowy apartament z panoramiczną loggią.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł84,11 m² 28 534,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej części Warszawy, w sercu Powiśla. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 84 m2 znajduje się na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 000 zł46,60 m² 28 905,58 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż I Dwa pokoje I Wola I Grzybowska 61 I Platinum Towers I 10 piętro Na sprzedaż apartament o powierzchni 47 m , położony na 10 piętrze wieży.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45,61 m² 7 454,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do obejrzenia, gotowego do wejścia mieszkania na XV-leciu! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ul. 11 Listopada. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70m2 na parterze z oddzielnym wejściem. W mieszkaniu funkcjonował gabinet stomatologiczny, do każdego pokoju jest doprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł77 m² 16 740,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,33 m2 zlokalizowane na Mokotowie / Ksawerów. Nieruchomość posiada monitoring i została wybudowana w 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł32,17 m² 16 039,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,17 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, wybudowanego w 2018 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł80 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie na wysokim parterze. W cenę w wliczone miejsce w garażu podziemnym. Przedpokój, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł86,58 m² 9 217 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację nowego, bezczynszowego mieszkania o powierzchni 86,58 m2 w Sulejówku Miłosna do którego przynależy ogródek - 110 m2. 0% prowizji pośrednika! Stan: gotowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł60,40 m² 14 403,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wyrzykowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł90 m² 13 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z 2018 r w cichej i spokojnej części Legionowa na osiedlu zamkniętym/ Miejsce w garażu podziemnym plus loggia 23 m2! Oferujmy mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł30 m² 156,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English bellow Do wynajęcia nowoczesny 2-pokojowy apartament z balkonem - Browary Warszawskie, ul. Krochmalna Oferujemy do wynajęcia elegancki i komfortowy apartament o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł22,65 m² 17 218,54 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szukasz niewielkiego, niedrogiego mieszkania w Warszawie, które będzie dobrze skomunikowane, jasne i gotowe do codziennego życia? To propozycja idealna dla jednej osoby lub pary, która chce.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł172 m² 104,65 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament w Opera Residence Wyjątkowy, przestronny apartament położony w Opera Residence jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.