Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Via Estate przedstawia nowoczesny apartament, urządzony według najnowszych trendów do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Powiślu. Budynek, w którym mieści się apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł42 m² 97 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, mieszkanie dwupokojowe w idealnej lokalizacji na Mokotowie czeka na nowego najemcę. Mieszkanie oddalone 6 minut od Galerii Westfield Mokotów. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordynacka

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie W śródmieściu, nowa cena. Budynek: 3-piętrowa kamienica wybudowana w 1922 roku. Rozkład pomieszczeń: - 65 m2 powierzchni - salon - sypialnia - łazienka z wanną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy pod Rokitną

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł160 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny 160M2 apartement Z 3 sypialniami W zielonej części żoliborza budynek: apartamentowiec Mulitico Residence to kameralny budynek z 2003r. z reprezentacyjnym holem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł36 m² 12 060,40 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bezpośrednio od właściciela! Lokal użytkowy z funkcją mieszkalną, praga Południe! Nieruchomość bez obciążeń prawnych oraz finansowych. Lokalizacja: zamknięte osiedle przy ul. Zamienieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sejmu Czteroletniego

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł59 m² 81,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym w salonie, łazienka z oknem, wc, balkon, wygodne miejsce postojowe w garażu. Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela, bez prowizji, umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Wojskowe

Zegrze Południowe,mazowieckie

500 000 zł47 m² 10 570,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3m2, usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku zlokalizowane w Zegrzu Południowym. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju- 4,4m2, - salonu- 21,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł45 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 45m2, piętro 2/6 z windą w budynku z 2021r. przy ul Jana Kazimierza, wola, odolany. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4100 zł + 600 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł41 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy Al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 015 000 zł65 m² 15 562,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim (zdjęcia w ogłoszeniu z innych wykonanych przez naszą ekipę inwestycji - dysponujemy ekipami i możliwością urządzenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

882 000 zł71 m² 12 482,30 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł54 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie wyposażony i umeblowany apartament w pobliżu pięknego Parku Szczęśliwickiego. 2 pokoje, oddzielna kuchnia, loggia. Mieszkanie na 3 piętrze 6- piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raabego

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł28 m² 88,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*metro natolin* nowe mieszkanie* miejsce postojowe* Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o pow. 28mkw na Ursynowie. Idealne dla singla, pary, małżeństwa. Pokój dzienny: stół i krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł47 m² 18 274,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż atrakcyjne, zadbane i rozkładowe mieszkanie 47,06 m , gotowe do wprowadzenia, dla pary lub rodziny z dzieckiem. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze, w klimatycznej, 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł36 m² 20 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania znajdującego się w kamienicy przy Alei Jerzego Waszyngtona 45/51. Nieruchomość o powierzchni 35,9 m , cechujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł32 m² 12 656,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż rozkładowe studio w mieście Yeni Iskele, obok znanej plaży Long Beach Iskele. Wykończenie, design i projekt studia w cenie. Dwa balkony i widok na Morze Środziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

913 200 zł54 m² 16 980,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30 m2, położone przy ul. Racławickiej 4. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymańskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł56 m² 14 141,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Posiadam klucze do lokalu, i jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu 08.00 - 22.00. Lokal w którego skład wchodzi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł47 m² 15 939,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,74m2, znajdujące się w zielonej, spokojnej okolicy. Doskonałą komunikację zapewniają: - stacja tramwaju w odległości ok. 300m - zajezdnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł60 m² 13 131,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku (trzy piętra) mieszkalnym w Warszawie - Białołęka. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe, glazura; ściany - gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 684 500 zł81 m² 20 742,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc *** Metro Wawrzyszew 450 m*** ***metro Stare Bielany 550 m*** stare

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł57 m² 16 376,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Ciche w kamienicy, z widokiem na podwórko blisko komunikacji miejskiej prawie Śródmieście. Mieszkanie przy ulicy Nowolipie z dala od ruchliwej ulicy z widokiem na podwórko do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biała

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł31 m² 22 548,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż doskonale skomunikowana kawalerka zlokalizowana na Śródmieściu przy ulicy Białej. Mieszkania zaaranżowane oraz w pełni wyposażone w sposób funkcjonalny dla najemców, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł34 m² 14 428,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szanowni Państwo, mam przyjemność oferować na sprzedaż ustawne mieszkanie typu studio położone pomiędzy ulicami Grochowską i Szaserów, niedaleko Placu Szembeka (praga Południe). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

646 100 zł31 m² 20 916,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł28 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferta tylko W maxdom nieruchomości Na sprzedaż kawalerka do adaptacji dla siebie lub najmu 15 min do Centrum Warszawy Uregulowane grunty, brak obciążeń mieszkanie: 1 Pokój, powierzchnia 27,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł79 m² 10 520,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania dla swojej rodziny, w którym dzieci będą miały swoje osobne pokoje, które będzie zlokalizowane blisko parku, gdzie będzie cicho i spokojnie, ale też komunikacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 388 660 zł76 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przystanki komunikacji miejskiej tuż przy budynku. Tramwajem do ścisłego Centrum dojedziesz w 15min. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy z 1936r. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

410 000 zł56 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim położone przy ulicy Sosnkowskiego. Atrakcyjna lokalizacja to niezaprzeczalny atut tej oferty. Może stanowić znakomity lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

1 469 000 zł55 m² 26 709,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Doskonały apartament w inwestycji Port Praski! rok budowy 2019 55 m2 salon z aneksem kuchennym przestronna sypiania ze strefą do pracy projekt architekta dwustronne całodobowa ochrona nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł49 m² 13 488,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Sprzedaż ul. Chełmżyńska 196 Odkryj możliwości komfortowego mieszkania w doskonale zaprojektowanym wnętrzu na nowoczesnym osiedlu. To mieszkanie o powierzchni 48,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł60 m² 14 674 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga, wspaniałe mieszkanie na sprzedaż - okazja! Przedstawiamy klimatyczne mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokal słoneczny i bardzo ustawny, wyposażony w klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł48 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania na Pradze Północ niedaleko Centrum Praskiego Koneser to ta oferta jest dla Ciebie! budynek: budynek 10 piętrowy z lat 70 zlokalizowany przy ul. Siedleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Melomanów

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Mokotów Dolny blisko Łazienek oraz nowobudowana linia tramwajowa, do wynajęcia dwa pokoje cena za pokój - 1500pln oddzielne nie krępujące dla młodych Panów (studentów) bez nałogów, okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

930 800 zł37 m² 25 286,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

5 700 zł95 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na Starej Ochocie w klimatycznej kamienicy przy zielonym skwerze Mieszkanie: 4 pokoje + osobna widna kuchnia Powierzchnia 95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferuję Państwu 1-pokojowe mieszkanie(kawalerkę) z pokojem, łazienką i oddzielną kuchnią na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1972 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł66 m² 13 668,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,77 m2, zlokalizowane na warszawskim Gocławiu! Lokal umiejscowiony jest na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł37 m² 81,12 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie jest położone jest na 5 piętrze przy ul. Kłobuckiej w nowym apartamentowcu nieopodal Toru Wyścigów Konnych na Służewcu. Świeżo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Brazylijskiej na warszawskiej Saskiej Kępie. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w bloku wybudowanym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij