Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Warszawa,mazowieckie

844 900 zł60 m² 14 081,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania wykończone, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 3 piętrze z dużym balkonem z pięknym widokiem roztaczającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

3 250 zł43 m² 75,58 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**westate Wola prezentuje:** - ***urokliwe mieszkanie 2-pokojowe w osiedlu Słodowiec City z bezpośrednim dostępem do metra Słodowiec!*** Z przyjemnością oferujemy Państwu możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jasielska

Warszawa,mazowieckie

3 050 zł25 m² 122 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For rent an apartment freshly renovated. In an attractive, well-connected location, at Jasielska street (near the intersection of Żwirki i Wigury street and Racławicka street). Just over 20 minutes by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł39 m² 16 026 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

I38nwestycja: zielone Aleje to kameralna inwestycja stworzona z myślą o tych, którzy szukają mieszkania dla siebie lub pod inwestycję. Fantastyczna lokalizacja na warszawskich Starych Włochach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

797 753 zł38 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń - oferty bez prowizji Sławek Mamy jeszcze 10 mieszkań w podobnym metrażu - zadzwoń, prześlemy listę. Mieszkanie 2 pokoje przy metrze marymont (10 minut spacerem). Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne 2 pok. mieszkanie o powierzchni 42m2 w nowym apartamentowcu z 2021/2022 r. przy ul. Komputerowej róg Cybernetyki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

3 290 zł67 m² 49,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia klimatyzowane, trzypokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Kaliskiego 35. *Nieruchomość o powierzchni 66,58 m2 znajduję się na podwyższonym parterze *składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

2 850 zł38 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieruchomość w super lokalizacji - tuż przy metrze Księcia Janusza. Mieszkanie jest po odświeżeniu, nowa kuchnia, podłoga. Mieszkanie o pow. 38 m2, składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

7 300 zł53 m² 143,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m , zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu na Woli, przy ul. Kolejowej Obiekt, będący częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu AK Zośka

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł56 m² 15 018,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. W bardzo dobrej lokalizacji: - stacja metra Księcia Janusza - 750m, - tramwaje Kasprzaka 750 m. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł66 m² 21 212,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe Mieszkanie z 180m Ogrodem i prywatną Altanką na Osiedlu Vitalite Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66m2 , które zachwyca wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kapucka

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

637 875 zł61 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w budynku 3 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji przy bocznej uliczce Ożarowa Mazowieckiego w dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł65 m² 17 955,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wyjątkowe i klimatyczne mieszkanie w modernistycznej kamienicy zlokalizowanej na Starej Ochocie poszukuje nowego właściciela, który doceni jego charakter. Mieszkanie Do sprzedania unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

349 308 zł26 m² 13 634,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży kameralną inwestycję położoną na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Głównym założeniem osiedla jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gruszczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł73 m² 21 832,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Gruszczyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł68 m² 19 145,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam gotową do zamieszkania nieruchomość, która znajduje się na warszawskim Gocławiu. Nieopodal urokliwego parku nad Balatonem. Mieszkanie świetnie odpowiadające rodzinnym potrzebom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł38 m² 78,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże studio przy ulicy Elektoralnej 26. Super lokalizacja. Mieszkanie dwustronne. Do mieszkania przynależy piwnica. Rozkład Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Falenty,mazowieckie

881 576 zł107 m² 8 215,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez pcc i prowizji! Gotowe do odbioru! Sprzedam 4-pokojowe 3-poziomowe mieszkanie o powierzchni 107,3 m2 z ogródkiem 78,14 m2 i samodzielnym wejściem położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł44 m² 17 954,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Westate Praga prezentuję mieszkanie znajdujące się na Ursynowie, blisko metra Imielin, przy ulicy Stefana Kopcińskiego 16. Nieruchomość znajduję się na drugim piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzikich Jabłoni

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jaśminowy Mokotów to kameralne osiedle, które składa się z nowoczesnych, niewielkich, dwupiętrowych budynków. Budynek posiada centralną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami w nowo wybudowanym domu z roku 2023! Mieszkanie będzie zrobione w wysokim standardzie. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

749 999 zł43 m² 17 441,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej okolicy o powierzchni 42,4m2 na Warszawskim Ursynowie. Nieruchomość idealna dla osób szukających spokojnego życia z dala od ruchliwej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Talarowa

Warszawa,mazowieckie

882 000 zł71 m² 12 484,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczylasa

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł42 m² 15 928,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w kamienicy przy ulicy W. Skoczylasa w dzielnicy Praga Północ. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze ceglanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lęborska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł39 m² 56,27 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Praga Tower | Praga Północ | Duża kawalerka 39m2 - ul. Lęborska 8/10 - blisko metra dg Properties ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na wynajem o powierzchni 39,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł75 m² 92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 75m2, piętro 4/4 z windą, w budynku z 2015r. przy ul. Pieskowa Skała, ursynów, wyczółki. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6900 zł + 935 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

865 105 zł64 m² 13 517,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W dobrej cenie I lokalizacji za 865 105 zł - 13517 zł/m2 - Promocja! Mieszkanie z bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń wychodzącym na dwie strony świata wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprzeczna

Warszawa,mazowieckie

1 468 740 zł55 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,60 m2 usytuowane na 1 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł26 m² 20 377,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,50 m , 8 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1966 roku -warszawa, wola, ul. Miła. Blok odnowiony wraz z wymienioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł71 m² 73,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ursynów Imielin ul Rosoła do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok 71m2. Mieszkanie w chwili obecnej nie jest umeblowane, jednak istnieje możliwość umeblowania, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 850 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Proponujemy pod wynajem atrakcyjne mieszkanie na ul. Lewartowskiego 4. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrętowa

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł53 m² 17 632,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,31 m2 zlokalizowanego przy ulicy Okrętowej w dzielnicy Bemowo Jelonki Południowe w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł37 m² 19 733 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego, wyremontowanego 2 pokojowego mieszkania, położonego w sercu dzielnicy Wola (ul. Górczewska 18). To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01/05/2024, ciche, dwupokojowe mieszkanie 49 m, położone na osiedlu strzeżonym na piątym piętrze z windą, przy ulicy Pileckiego 130 ( blisko metra ) Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł38 m² 19 505,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Idealna propozycja dla singla/pary na własne potrzeby lub jako gotowiec inwestycyjny; dla osoby ceniącej wygodną lokalizację w sercu miasta i nowoczesne wnętrza! gdzie zamieszkasz Odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł79 m² 60,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79 m znajdujące się na 4 piętrze w zrewitalizowanej, 5-piętrowej kamienicy z windą. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł51 m² 92,16 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na 8 piętrze budynku z 2017 roku, na osiedlu Jana Kazimierza. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raabego

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł44 m² 20 667,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 44,03 m2, znajdujące się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł39 m² 18 082,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje Włochy, świetny dojazd do Centrum! Zadzwoń Darek: piotr: posiadamy jeszcze 10 mieszkań dwupokojowych i kawalerek. - 2 pokoje, 39m2 - strona zachodnia, słoneczna - 6 piętro, piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

4 150 zł42 m² 97,65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia funkcjonalnego mieszkania z ogrodem w wygodnej lokalizacji na ul. Łopuszańskiej, włochy, raków. Designerskie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł17 m² 164,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od 01/07/2024 do wynajęcia studio zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy (aleja Niepodległości 245) Studio składa się z pokoju, z aneksem kuchennym oraz oddzielną łazienką,.