Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 616 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

1 274 000 zł51 m² 24 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Burakowskiej, kilka kroków od Ronda Radosława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do wynajęcia mieszkanie 56 m2, na Bielanach przy stacji metra. Pierwsze piętro z balkonem, w cztero-piętrowym bloku. Trzy oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Julianów

Julianów,mazowieckie

799 872 zł83 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zarezerwowane do 20.06.2024 r. Do sprzedaży w promocyjnej cenie ostatnie, duże czteropokojowe mieszkania w inwestycji niedaleko Lasu Kabackiego, konstancina i Piaseczna. Odbiór kluczy we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na ostatnim piętrze (bez windy). Wynajem w formie najmu okazjonalnego. Najemca zobowiązany jest dostarczyć oświadczenie z podpisem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Pionki,mazowieckie

220 000 zł45 m² 4 865,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 45.22m2, położone na 2. piętrze. Idealne dla rodziny, pary lub singla. Mieszkanie składa się z jasnego przestronnego salonu, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Belliniego

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł28 m² 14 331,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Dzisiaj do sprzedaży mamy kawalerkę przy ulicy Vincenza Belliniego. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,91 m parter w 3-piętrowym budynku z 2019 roku Warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 635 000 zł69 m² 23 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2018 r cegła Ekspozycja wschód-południe-zachód Ciche, okna na wewnętrzne patio Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 063 000 zł37 m² 28 491 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Inwestycja Art Deco przy ul. Siedmiogrodzka 7 Mieszkanie typu studio z wydzielonym aneksem sypialnianym, o powierzchni 37,2 m2, usytuowane na pierwszym piętrze, jest gotowe do wprowadzenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł50 m² 51,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie na parterze w budynku z 2007r przy ul. Zielone Zacisze na warszawskim Bródnie w odległości 5 min od stacji Metra Kondratowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ciasna

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł34 m² 62,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe, położone na Nowym Mieście. Parki, kawiarnie, restauracje, zabytki - wszystko w zasięgu krótkiego spaceru. Rozkład: - przestronny pokój - szafa, komoda, telewizor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potoki

Warszawa,mazowieckie

5 900 000 zł224 m² 26 339,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Luksusowy apartament na ostatnim piętrze wśród zieleni budynek: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku - inwestycji segmentu premium Potoki Residence - w sąsiedztwie parku Pod Skocznią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 3.pokojowe z windą, miejscem w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Atrakcyjnie i funkcjonalnie rozplanowane. Komfortowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł54 m² 19 351,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 54m dwupokojowe w Miasteczku Wilanów na ul. Sarmackiej 20a. Bardzo blisko znajduje się przystanek autobusowy i niedługo tramwajowy. W bliskiej okolicy jest wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Kawęczynek,mazowieckie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam wolne od zaraz Do wynajęcia mieszkanie 44,7 m2 w domu wolnostojącym z osobnym wejściem w miejscowości Kawęczynek. Czynsz miesięczny 2400zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

924 000 zł65 m² 14 215,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na 4 piętrze 4 piętrowego bloku zlokalizowanego na bielanach przy ul. Kochanowskiego. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

647 957 zł43 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 43,2 m2 zlokalizowane na Pradze Południe, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie jednostronne, usytuowane na 1 piętrze z 6, posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł59 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59 m2 zlokalizowane przy ul. Powstańców Śląskich w dzielnicy Bemowo Lotnisko. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schroegera

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł52 m² 15 980,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

* sprzedane* Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Starych Bielan. Prezentowana nieruchomość mieści się na parterze, kamienicy zbudowanej w 1939 roku, przy ul. Efraima Schroegera 81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

669 000 zł58 m² 11 518,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragniesz spokojnego życia w miejscu w którym możesz odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie w 25 minut dojechać do Centrum Warszawy ? Szukasz wygodnego, niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł47 m² 25 570,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ponoć w nieruchomości najważniejsze są trzy rzeczy - lokalizacja, lokalizacja i lokalizacja To mieszkanie spełnia te wszystkie trzy warunki. Widok z mieszkania mówi sam za siebie! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 5 min pieszo Nieruchomość składa się z: -trzech niezależnych pokoi/21.81, 10.06, 11.83 m -widnej kuchni w zabudowie pod wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarbiewskiego

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne 1-pokojowe mieszkanie W klimacie kamienicy na żoliborzu budynek: budynek z lat 50- tych w stylu dworkowym, usytuowany przy ulicy Sarbiewskiego. Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł57 m² 13 787,10 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

** praga południe I 3 pokoje I 57,30 m2 I mieszkanie odświeżone do własnej aranżacji ** Oferuję mieszkanie 3-pokojowe, słoneczne, jasne, przestronne i ciche zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł71 m² 19 718,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Wilanowie, wykończone w oparciu o detale Budynek z 2017 r cegła Wysokość 2,80 m Ekspozycja południowa Ciche, okna na zielone patio Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Józefów,mazowieckie

699 000 zł50 m² 13 952,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu eleganckie mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane blisko Warszawy w miejscowości Płochocin w pobliżu Ożarowa Mazowieckiego i Pruszkowa (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

589 160 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli potrzebujesz mieszkania niedaleko Warszawy, to zapraszam do Józefosławia. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,32 mkw. z balkonem. Termin oddania to IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Goleszowska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł29 m² 23 965,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wola Odolany ul. Goleszowska - nowe osiedle z 2021 roku | przystanki autobusowe pod blokiem | tramwaje 300 m | mnóstwo sklepów i puntów usługowych w bezpośrednim otoczeniu osiedla 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wspólna

Warka,mazowieckie

435 000 zł66 m² 6 568,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,23m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z 1995r bez windy. Mieszkanie ustawne, z dobrym usytuowaniem wg kierunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł75 m² 86,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia niezwykłego mieszkania 4-pokojowego na prestiżowym osiedlu Harmony Park, gdzie połączenie komfortu, elegancji i funkcjonalności tworzy niepowtarzalne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Letniskowa

Pułtusk,mazowieckie

738 045 zł134 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu 4 pokojowego apartamentu o powierzchni 134 m2 znajdującego się w cichej i spokojnej miejscowości Pułtusk przy ul. Letniskowej. Apartament znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 990 zł25 m² 79,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 25 m2, na które składa się: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - Łazienka z kabiną prysznicową i wc - Przedpokój Mieszkanie jest o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł69 m² 53,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na ul. Pileckiego, na Ursynowie. Dwie sypialnie, salon połączony z kuchnią, łazienka z kabiną prysznicową, duży balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł125 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, 2-poziomowy apartament na Saskiej Kępie. Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 125m2. Znajduje się na 4 i 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł57 m² 14 809,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w super lokalizacji, praktycznie samo Centrum. Sąsiedztwo Browarów Warszawskich i licznie powstających na Woli kompleksów biurowych. Trzy osobne pokoje i osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, znajdujące się w Warszawie w dzielnicy Mokotów, przy ul. Wałbrzyskiej. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zachodnia

Wola Mrokowska,mazowieckie

899 000 zł106 m² 8 481,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży **atrakcyjny segment narożny**, zlokalizowany w malowniczej okolicy Woli Mrokowskiej, przy ul. Zachodniej. Nieruchomość wyróżnia się **przestronnym wnętrzem** oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł28 m² 19 869,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż, wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27,63 m , zlokalizowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 488 000 zł62 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: 3 pokojowe, ustawne mieszkanie, niewymagające prac wykończeniowych, doskonale skomunikowane. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu "bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Targówku. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z: - salonu z kuchnią - sypialni - sypialni.