Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł137 m² 18 978,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Miasteczko Wilanów | 5 pokoi | 2 łazienki | 260 m tarasów | jedyne na piętrze Przestronny, słoneczny penthouse na sprzedaż o powierzchni 137 m . Mieszkanie nie ma bezpośrednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

645 000 zł59 m² 11 020 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, wykończone "pod klucz" mieszkanie nieopodal centrum Góry Kalwarii. Bardzo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowego bloku w Górze Kalwarii. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53m2 położone na cichym i spokojnym osiedlu przy ul Korkowej 39. Mieszkanie znajduje jest na drugim piętrze, składa się 2 oddzielnych pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Grójec

Grójec,mazowieckie

220 000 zł28 m² 7 933,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka o powierzchni 28 m 2 położona na III piętrze w Grójcu. Mieszkanie składa się z: ustawnego pokoju, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku z 1970 roku -warszawa, bielany, ul. Antoniego Magiera. Klatka po remoncie bardzo spokojni sąsiedzi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

470 554 zł35 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc 2 pokoje parametry mieszkania W kolekcji zdjęć - zdjęcie nr.2 DOSTĘPNE MIESZKANIA NA WYŻSZYCH KONDYGNACJACH Dostępne mieszkania 1 pokojowe, 2 pokojowe i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Banderii

Warszawa,mazowieckie

3 290 zł60 m² 54,83 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 60 m2, na które składa się: - salon z wyjściem na balkon - Sypialnia - Sypialnia - Łazienka z Wanną i wc - Przedpokój Mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

1 120 000 zł108 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Zero prowizji! Bez pcc! Gotowa inwestycja sprawdzonego dewelopera. Jej największe zalety: - kameralna inwestycja składająca się tylko z 6 segmentów/apartamentów, - spokojna i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem, w doskonałej lokalizacji Warszawa Ursus przy ulicy Orląt Lwowskich. Niesamowitym atutem jest położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Warszawa,mazowieckie

4 650 zł51 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz mieszkania na Woli ze świetną komunikacją? To ogłoszenie jest dla Ciebie. Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji na Woli. Mieszkanie oddalone 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krypska

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł61 m² 13 852,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Lokalizacja: warszawa, grochów, ul. Krypska 21, metraż: 61 m2 + Loggia Piętro: 5/5 (winda x 2) Rok budowy: 2002 Stan prawny: pełna własność z kw Cena:zł miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

2 990 zł46 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Górny Mokotów ul. Racławicka | 2 Oddzielne Pokoje 46 m2 | Rozkładowe | Oddzielna Widna Kuchnia | 4 Piętro Bez Windy | Kamienica z Cegły | Jasne | Słoneczne | Ciche | Strony Świata Północ -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

2 190 zł24 m² 91,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka o podwyższonym standardzie na nowym osiedlu Bliska Wola (w pobliżu skrzyżowania Kasprzaka i Prymasa Tysiąclecia), z tarasem o powierzchni ok. 15 m2 *do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

498 355 zł37 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Eco Berensona [описание квартиры на русском языке можете прочитать ниже] Cena: 402 868 zł - 780 570 zł Cena za m2: 10 650 zł - 15 100 zł Liczba dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

738 000 zł41 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m /2 pokoje z oddzielną kuchnią i balkonem zlokalizowane przy ul. Rembielińskiej na Targówku. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł74 m² 81,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, na warszawskim Ursynowie. Lokalizacja w centrum dzielnicy zapewnia znakomity dojazd zarówno samochodem, autobusem czy metrem (7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycylijska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł42 m² 13 948 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mamy do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Ustawny pokój dzienny, widna kuchnia, sypialnia, łazienka z wanną. Oddzielne wc. Lokal do częściowego remontu, dwustronny. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

1 880 633 zł101 m² 18 554 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu ekskluzywny apartament nr 141 w kameralnej atmosferze lasów kabackich. Przemyślany design, który łączy najlepsze współczesne trendy w architekturze miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kawcza

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł46 m² 18 306 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,16 m2/2 pokoje zlokalizowane w odnowionej kamienicy z 14 lokalami, bardzo cicha okolica. W skład mieszkania wchodzi: salon z połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł65 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam bezpośrednio od właściciela piękne mieszkanie 3- pokojowe, 65,41 m2, taras 6,09 m2. Ulica: grupy Ak Krybar, okolice Bartyckiej. Dolny Mokotów. Łazienki Królewskie- 2,9 km Lotnisko Chopina- 7,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skaryszewska

Warszawa,mazowieckie

628 725 zł25 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Skaryszewska 11 [описание квартиры на русском языке можете прочитать ниже] Cena: 624 492 zł - 2 155 716 zł Cena za m2: 24 700 zł - 25 700 zł Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł61 m² 13 872,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Duża Rodzina to marzenie, które zostało spełnione, ale poszukiwanie mieszkania, które odpowie na wszystkie potrzeby każdego z domowników spędza Ci sen z powiek? Zakochaj się we wspaniałym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł31 m² 132,26 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, mieszkanie daupokojowe w idealnej lokalizacji na Woli. Mieszkanie oddalone 10 minut od Metra Płocka. Idealna propozycja dla singla, przyjaciół czy pary. Rozkładowe mieszkanie o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł82 m² 13 603 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania duże, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81.60m2 znajdujące się na Bródnie w nowej inwestycji z 2023 roku przy ulicy Wysockiego 25. Mieszkanie dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł31 m² 23 514,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 34 m2, usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą z 2010 r. W skład mieszkania wchodzi: 2 pokoje, kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pszczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł165 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zakupu 6 oddzielnych kawalerek (5 mieszkań jednopokojowych + 1 mieszkanie dwupokojowe). Wszystkie mieszkania znajdują się na ogrodzonej posesji i są obecnie wynajmowane. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iberyjska

Warszawa,mazowieckie

823 000 zł57 m² 14 489,40 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania, zlokalizowanego na prestiżowym Mokotowie, przy ulicy Iberyjskiej. To wyjątkowa okazja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Rozkładowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Rakowcu, na osiedlu otulonym zielenią. Podstawowe informacje: przytulne mieszkanie, ciche i jasne w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

1 062 000 zł68 m² 15 705,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Minimalistyczny budynek z 86 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu od 26 aż do 139 mkw. i rozkładach od 1 do 5 pokoi. Inwestycję wyróżniają tarasy, które będą przynależały do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

592 781 zł36 m² 16 285,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe, mieszkanie w nowo wybudowanym budynku. Nowoczesny projekt, wysoki standard wykończenia części wspólnych, wysokiej jakości materiały i rozwiązania takie jak:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł104 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na warszawskim Wilanowie, idealnie pod biuro i dla rodzin z dziećmi. Mieszkanie składa się z: -104 m2 - salon/pomieszczenie na recepcję - 5 oddzielnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Siedlce,mazowieckie

350 000 zł51 m² 6 858,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezwerwacja mieszkanie W doskonałej lokalizacji do własnej aranżacji Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 51,03 m2 znajdujące się w Siedlcach przy ul. Mieszka I 18. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Siedlce,mazowieckie

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie z oknami od wschodniej strony, w cichej części osiedla, oddalone od ruchliwych ulic. Budynek mieszkalny z 2011 roku na osiedlu "partyzantów". Bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 1/7 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Karola Chodkiewicza, mokotów Wyględów. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł52 m² 12 384 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem. Lokal o powierzchni 51,6m2, z miejscem naziemnym na ogrodzonym parkingu, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marynin

Warszawa,mazowieckie

991 927 zł70 m² 14 219,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Bez prowizji! Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze. Inwestycja skierowana w stronę osób, które cenią sobie zarazem ciszę oraz spokój, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

5 700 zł60 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Wronia 45 - oferta aktualna! apartament W bezpośrednim sąsiedztwie warsaw spire salon + aneks kuchenny ok.42m2 SYPIALNIA ok.13m2 ŁAZIENKA Z WC ok.5m2 LOGGIA ok.9m2 Komfortowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Augusta

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł105 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta - ulica Stanisława Augusta 71.LOKALIZACJA:Rezydencja Stanisława Augusta zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł65 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naruszewicza

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł98 m² 27 551 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

!Oferta bezpośrednia, proszę o niekontaktowanie się biur nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami! To wyjątkowe mieszkanie znajduje się na Górnym Mokotowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

1 089 000 zł47 m² 23 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na Żoliborzu Artystycznym. Pomieszczenia : salon z aneksem kuchennym 23,81 m2 sypialnia 9,90 m2.