Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł18 m² 20 375,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje na sprzedaż kawalerkę w dzielnicy Bielany, przy stacji Metro Słodowiec. Położenie przy ul. Słodowiec 10 zapewnia idealną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

598 882 zł35 m² 17 110,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio kawalerka w pełni umeblowana z miejscem parkingowym i komórką bezpośrednio bez prowizji, atrakcyjna, przestronna umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł52 m² 61,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku z 2022, sloneczne ( kierunek poludniowo-zach ), na 3 kondygnacji , ostatniej. Dwa miejsca garazowe w podziemiu (winda ). Kuchnia jako aneks ,w pelni wyposazona - lodowka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pruszków

Pruszków,mazowieckie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w centrum Pruszkowie i znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie jest świeżo odnowione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł48 m² 13 786,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Idealne mieszkanie 48m2, warszawa-Rembertów Tylko u nas! Do sprzedania klimatyczne, oraz urocze 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, które znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

290 000 zł27 m² 10 922,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprawdź, jak pięknie może być wykończone nieduże mieszkanie, idealne dla pary lub singla! Lokal znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Młynarskiej w Siedlcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład urocze mieszkanie na zielonym Żoliborzu składa się z przedpokoju, salonu z wyjściem na balkon, cichej sypialni z dużymi oknami na ciche, zielone podwórko, dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej na Pradze Północ. Nieruchomość o powierzchni 43 mkw składa się z sypialni z wyjściem na balkon, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł65 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na biuro lub mieszkanie piękne lokal po generalnym remoncie w centrum Warszawy, 65 m . Apartament znajduje się w pięknej powojennej kamienicy, tuż przy stacji metra Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł46 m² 15 065,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Ciekawa oferta okazayjna cena! Do sprzedania mieszkanie 45,8m2 w bardzo lubianej części Ochoty na Rakowcu, przy ulicy Majewskiego. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł32 m² 20 281,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 1-pokojowe mieszkanie znajdujące w świetnej lokalizacji w zadbanym budynku na Starym Mokotowie. DO remontu Kawalerka o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitnika

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł38 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

1 piętro w budynku 3 piętrowym. Budynek z cegły z lat 50'tych - budynek typu Galeria. Mieszkanie dwustronne, skierowane na południe (pokoje), północ kuchnia. Pokój 1 - 19m2, wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielańska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł60 m² 19 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 60m2, może być w okładzie dwu lub trzy pokojowym, znajdujące się przy ul. Bielańskiej 9, nieopodal pl. Bankowego w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 700 zł50 m² 54,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia Mieszkanie 2-Pokojowe w Grodzisku Mazowieckim. Mamy przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na parterze, położone w dogodnej lokalizacji w Grodzisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł59 m² 13 552,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na Warszawskiej Białołęce - Choszczówka. Metraż mieszkania to 58,66m2 i składa się z: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł36 m² 17 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego 2-pokojowego mieszkania 35,5 mkw z balkonem w budynku z 2007 roku w Nowodworach. 5 minut spacerem od przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł56 m² 21 399 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na warszawskiej Woli. Lokal o powierzchni 55,61 m znajduje się w nowoczesnym budynku z 2017 roku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chopina

Żyrardów,mazowieckie

138 475 zł14 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania (studio) w wyjątkowej rewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej w zabytkowej części Żyrardowa. Kamienica przy ulicy Chopina 7 łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Legionowa o pow. 52,18m2, wykończone w wysokim standardzie i umeblowane w podstawowe meble. Kuchnia o pow: 8m2, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Łomianki,mazowieckie

1 230 000 zł112 m² 10 982,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Łomianki, staszica. Dwupoziomowe rodzinne mieszkanie w cichej lokalizacji o powierzchni 112m2, przestronna kuchnia otwarta na salon, jadalnia, 3 sypialnie, 2 łazienki, balkon i 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł20 m² 27 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji english version below Bezpośrednio od właściciela, na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i Nowolipki, piękne odremontowane mieszkanie położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł54 m² 16 766,40 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zakochaj się w widoku, którego nie opiszą żadne słowa, ani nie oddadzą żadne zdjęcia. Przyjdź i przepadnij bez reszty w zapierających dech w piersiach wibracjach miasta. każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Przyzbie

Warszawa,mazowieckie

873 000 zł52 m² 16 788,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronne komfortowe mieszkanie 3 pokojowe na Kabatach ostatnie bloki w pobliżu lasu (budynek Na Przyzbie 3). Przepięknie doświetlone i z nietypowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11 Listopada

Radom,mazowieckie

375 000 zł54 m² 6 981,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Północ Nieruchomości Radom prezentuje do sprzedaży mieszkanie M4 o powierzchni 54 m zlokalizowane w cichej i zielonej dzielnicy XV-lecie przy ul. 11-Listopada usytuowane na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł57 m² 17 512,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Serdecznie zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 56,53 m2, usytuowanego na Warszawskiej Ochocie przy ul. Zadumanej 3/5 w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł144 m² 59,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

** wynajem lokal 144 m2 I kasprowicza ** idealne miejsce na kancelarię, administrację, siedzibę firmy Wynajmę lokal biurowy 144 m znajduje się na I piętrze budynku przy ul. Kasprowicza 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Idzikowskiego

Piastów,mazowieckie

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Studio | piastów | okna dachowe | zrewitalizowana kamienica | duża komórka lokatorska | miejsce parkingowe | projekt wykonawczy Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania w stylu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taśmowa

Warszawa,mazowieckie

1 298 000 zł50 m² 25 743,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Prezentowane mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Taśmowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

811 200 zł35 m² 22 915,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Opis inwestycji: inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Woli oferuje nowoczesne i komfortowe mieszkania zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgrupowania AK Żmija

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł38 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na cichym, uroczym osiedlu pełnym zieleni. Doskonała lokalizacja, dojazd do stacji Metra zajmuje zaledwie 5 minut. Mieszkanie umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For English please scroll down. Klimatyczne mieszkanie w samym sercu centrum miasta, obok Pl. Bankowego, hali Mirowskiej, 10 minut piechotą do Starego Miasta. Idealny punkt komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Aignera

Warszawa,mazowieckie

269 zł38 m² 7,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Mokotowie Mieszkanie składa się z: eleganckiej sypialni z dużym łóżkiem, stolikami nocnymi oraz szafą Salonu połączonego z kuchnią gdzie znajduję się wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł80 m² 38 629,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Industrialny, trzypokojowy apartament o powierzchni 80 m2 w Porcie Praskim. Podstawowe informacje: to 80-metrowe mieszkanie w oferuje komfortowy standard życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Piastów,mazowieckie

850 000 zł60 m² 14 054,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowy apartament w samym centrum Piastowa ul. Warszawska. Powierzchnia lokalu 60,48 m2. Osiedle, monitorowane, zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal usytuowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł42 m² 26 378,90 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 2 pokoje w inwestycji Metody Park na Mokotowie. Inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych Potoku Służewieckiego. Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł51 m² 11 397,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji zaraz obok Placu Tysiąclecia na Ursusie. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł41 m² 20 147,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł44 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przytulne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznymi widokami z okien z 13-tego piętra w świetnej lokalizacji przy stacji metra Wilanowska. Mieszkanie.