Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 598 ogłoszeń

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie W sercu biznesowego mokotowa Słoneczne wnętrza | Nowe meble | Bliskość Galerii Mokotów | Miejsce w garażu | Prestiżowe osiedle To stylowe i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł49,28 m² 29 829,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu ponadstandardowy apartament, w absolutnie topowym miejscu Warszawy. Powyższe okoliczności przekonują do zakupu zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł48,66 m² 15 598,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

[rezerwacja] Stary Żoliborz nie potrzebuje reklamy potrzebuje decyzji, kiedy pojawia się taka okazja. Dwustronne mieszkanie, które żyje światłem przez cały dzień. Przestrzeń dla pary, która nie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł62,90 m² 11 446,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentowana nieruchomość to dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62,9m2. Parter składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, - toalety, - przedpokoju. Piętro składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 533 883 zł59,04 m² 25 980,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na mokotowie przy ul. Obrzeżnej (mordor). Lokalizacja w Mokotowie zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł61 m² 16 704,92 zł/m²

 

Piętro:10/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jasne, przestronne i dwustronne mieszkanie o przemyślanym układzie, położone przy ul. 1 sierpnia 30 w Warszawie. Lokal znajduje się w zadbanym budynku na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 849 000 zł96 m² 29 677,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy 4 pokojowy apartament pokazowy 96m2 To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie jest to zwykłe wnętrze to.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł71 m² 21 056,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem niedaleko Portu Siekierki [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł78,63 m² 9 983,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny lub inwestora | Zielonka, ul. Baśniowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,6 m , położone w spokojnej, zielonej części Zielonki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 190 zł40,35 m² 23 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu urokliwe mieszkanie znajdujące się w Warszawie przy Alei Jana Pawła II 20, w najpopularniejszej dzielnicy Warszawy i najstarszej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 zł140 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj nad miastem gustownie wykończony apartament w kamienicy z 1880 r. z widokiem na pkin. Dana nieruchomość będzie opcją idealną dla pary lub rodziny 2+1, szukającej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł131,95 m² 14 518,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe mieszkanie | 131,95 m | taras na dachu | 2 balkony | 3 miejsca parkingowe | metro przy osiedlu | bezczynszowe : Dla kogo? - Dla osób, które chcą dużej przestrzeni i kontroli nad.

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł60,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie w centralnej części Piaseczna. Budynek z 2009 roku. W cenie mieszkania komórka lokatorska i garaż! Doskonała propozycja dla rodziny. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł54,45 m² 15 757,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,45 m2 na ulicy Równej w Warszawie (nowa Praga). Budynek z 1963 roku po remoncie w 2017 roku, ocieplony, gaz i ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł87 m² 29 873,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy. To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie jest to zwykłe wnętrze to manifest.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł42 m² 14 880,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Hemara budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2022 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł23,50 m² 27 659,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie - kawalerka na Powiślu : powierzchnia: 23,5 m piętro: 1 budynek z windą lokalizacja: powiśle, ul. Radna 2/4 ekspozycja: południowa sprzedaż bezpośrednia Układ i dodatki:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł77 m² 7 779,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Jastrzębiec, gmina Lesznowola Lokalizacja: jastrzębiec (gm. Lesznowola, powiat piaseczyński) Powierzchnia: 77 m |.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł34,65 m² 24 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,65 m2. Mieszkanie: składa się z 2 pokoi, otwartej kuchni, łazienki i przedpokoju + piwnica. Kuchnia zabudowana, w pokoju szafa wnękowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2 położone na trzecim piętrze niskiego bloku. Pokoje nieumeblowane w układzie amfilady, niezależna duża kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 571 900 zł93,20 m² 16 865,88 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie inwestycji mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.84m2 132,8m2. Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszawy, pełna życia i atrakcji. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł80,70 m² 47,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego dołączonego do oferty. Trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie Natolin, dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 5. z 5. pięter.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł59,35 m² 16 764,95 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Nowa super cena Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy na Powiślu. Aleja 3maja 2 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w pięknej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie (57,55 m.kw.) gotowe do odbioru! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowym budynku, idealne dla osób, które chcą wprowadzić się bez czekania na zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 000 zł205 m² 8 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Eng version below / версия на русском ниже Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 205m , zajmujące 2 piętro w kameralnym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł79,90 m² 11 514 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Piękne słoneczne mieszkanie o powierzchni 79,9 m2 zlokalizowane w centrum Starej Miłosnej. Lokal położony jest na III piętrze kameralnego niskiego bloku otoczonego ogrodem (niestety nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Konik Polny Inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Białołęce, przy skrzyżowaniu ulic Lewandów i Konik Polny. Dostępne są lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 860 zł47,40 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukałeś przestronnego mieszkania w nowym budynku? Oferujemy mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 47,4 m . W skład wchodzą : salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc razem : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć. Szczegóły Budynku: liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł231 m² 17 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nieruchomość Prezentowana nieruchomość stanowi część butikowej koncepcji, zaprojektowanej z myślą o odbiorcach poszukujących inwestycji o ponadczasowej wartości. Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł160 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowy, przestronny apartament o powierzchni 160 mkw. zaprojektowany z myślą o wygodzie rodziny, położony w budynku z recepcją i całodobową.