Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okińskiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł28 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu kawalerkę znajdującą się na ul. Władysława Okińskiego 6 (ochota, rakowiec) To idealna oferta jako mieszkanie na start lub pod inwestycję na wynajem. Na 27,6m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sadkowska

Radom,mazowieckie

186 000 zł23 m² 8 031,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Oferuję do sprzedaży przytulną kawalerkę usytuowaną na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Sadkowskiej 17. Mieszkanie w pełni umeblowane (pralka, lodówka, kuchenka gazowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł56 m² 71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ulicy Pełczyńskiego. Do mieszkania prowadzi przedpokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł38 m² 115,79 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Studio 38 m2, metro, ul. Siedmiogrodzka, spire/hub Przytulne, dwupokojowe mieszkanie (38 m2) Przestronna strefa dzienna z aneksem kuchennym i sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł30 m² 92,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przyjaznego mieszkania dla siebie wśród zieleni i ciszy w mieście? Koniecznie umów sie na prezentacje. Do wynajęcia 2 pokoje mieszkanie na warszawskiej Woli tuż przy Lasku na Kole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego eleganckiego apartamentowca z 2016 roku, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Warszawa,mazowieckie

2 050 zł54 m² 37,96 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 na Warszawskim Targówku. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Okolica cicha, spokojna, bardzo zielona, a zarazem bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł104 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z dwoma sypialniami, dużym salonem z balkonem, oddzielną kuchnią połączoną z jadalnią i garderobą, łazienka z prysznicem. Zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł93 m² 102,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia ukazują stan nieruchomości przed odświeżeniem (zostały przemalowane ściany, oraz zainstalowana klimatyzacja; apartament został kompleksowo odnowiony). Obecnie jesteśmy w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Kochanowskiego 28 (bielany) *powierzchnia 47 m2 *piętro 4 *ogrzewanie miejskie *doskonała komunikacja ze wszystkimi dzielnicami miasta *w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

1 804 600 zł52 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Dwa pokoje w ścisłym centrum Warszawy! Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, przy prestiżowej ulicy, jaką niewątpliwie jest ul. Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

787 000 zł38 m² 20 510,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania dla siebie, a może planujesz zakup pod przyszłą inwestycję? Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży zaledwie 6 mieszkań w nowym, kameralnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł43 m² 18 307,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 43,48m2 z ogromnym tarasem (22m2) na ostatnim piętrze. Mieszkanie położone jest na Warszawskiej Pradze-Południe gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 40m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Obrońców Tobruku, bemowo, fort Bema. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 2550 zł + 550 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł62 m² 15 322,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem. Mieszkania wg aktu notarialnego posiada 62m2 + ogródek z tarasami 90m2. Mieszkanie jest w głębi osiedla, nie graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Przemyka

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł78 m² 14 121,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Gocławiu. Dobrze skomunikowane, położone między parkiem, a Jeziorkiem Gocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taylora

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie dwupokojowe 39m2 z aneksem kuchennym w nowym 4 piętrowym budynku. Duże okna, dające mnóstwo światła w mieszkaniu , balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 667 677 zł120 m² 13 935,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prowizja biura 0% Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny 4 pokojowy apartament o pow. 119,67m2 zlokalizowany na Bemowie. Lokal usytuowany jest na 1 pietrze 3-piętrowego budynku z 2022r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Załuskich

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł26 m² 19 434 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż kawalerkę na Żoliborzu zlokalizowaną w bloku przy ul. Braci Załuskich 3a o powierzchni 26,5m2. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 90m2 w malowniczej Warszawskiej dzielnicy Wilanów, przy urokliwej ulicy Prymasa Augusta Hlonda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł110 m² 24 566,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas / perełka W kamienicy / Al. Szucha / 3 pokoje / 5 piętro z windą / Na mieszkanie lub biuro Jeżeli szukasz eleganckiego mieszkania lub lokalu biurowego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grójec

Grójec,mazowieckie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m 2 usytuowana na III piętrze w centrum Grójca. Składa się z: pokoju z balkonem, sypialni i widnej oddzielnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nieruchomość do własnej aranżacji Na sprzedaż 2 -pokojowe 37m2 mieszkanie ulicy Radzymińskiej w Warszawie w budynku z 1976 roku. Mieszkanie w świetnej lokalizacji pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 1/4 z windą w budynku z 2020 r., przy ul. Kieślowskiego, błonia Wilanowskie. Wysokie, widne, idealne dla singla/singielki, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkingowa

Żyrardów,mazowieckie

415 000 zł60 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam 3pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 na parterze w dzielnicy centrum przy ulicy parkingowej Budynek 3piętrowy wykonany z cegły w latach 90-tych gwarantuje wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

1 155 000 zł68 m² 16 985,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Warszawa, targówek, zacisze, ul. św. Wincentego bez prowizji od Strony Kupującej Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 67,7 m2 z dużym balkonem na 4 piętrze na osiedlu Zielone Zacisze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radosna

Mława,mazowieckie

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nieruchomość Zarezerwowana Wyjątkowa Oferta! Mieszkanie 65 m na Parterze z Balkonem i 2 Piwnicami - Do Remontu lub Od Zaraz! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/ 51 mkw z tarasem i garażem na kabatach. Mieszkanie o podwyższonym standardzie, kompletnie umeblowane i wyposażone. Wykończone z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

3 399 zł42 m² 80,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Estetycznie, stylowo urządzony 2 pokojowy apartament 42m2 w apartamentowcu Awangarda Home z 2019 r. roku, przy ul. Szczęśliwickiej - Ochota w pobliżu Bitwy Warszawskiej, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł119 m² 22 199,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy i funkcjonalnie zaprojektowany 4-pokojowy apartament. Ergonomiczny układ oddzielający strefę dzienną od prywatnej zapewni komfort i wygodę w codziennym funkcjonowaniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radzymińska

Wołomin,mazowieckie

799 000 zł152 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalny, otoczony zielenią, potrafiący spełnić oczekiwania każdej Rodziny samodzielny lokal mieszkalny M2 o powierzchni 151,81 m2 znajdujący się w budynku dwulokalowym (drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pol/ukr/rus Oferujemy do wynajęcia niezwykle przestronną, przytulną, dużą kawalerkę w samym sercu Pragi Północ - tylko kilka metrów od Dworca Wileńskiego i 4 przystanki metrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Lotników

Warszawa,mazowieckie

684 777 zł38 m² 17 926,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dzień dobry, mamy do zaoferowania dwu pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na terenie Mokotowa, o powierzchni 38,2m2 Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze z czterech, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł133 m² 112,78 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Fantastyczna lokalizacja w zielonym centrum miasta w okolicy Ogrodu Saskiego. W okolicy mnóstwo kawiarni i restauracji. Stare Miasto i Hala Mirowska w pobliżu. =rozkład=.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł56 m² 21 964,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone na Żoliborzu przy ul. Popiełuszki 13. Niezwykłe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Karczew,mazowieckie

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Osiedle Ługi, karczew, bardzo dobra lokalizacja. Drugie piętro w kameralnym trzy piętrowym bloku. Lokal przeszedł remont generalny przed dwoma laty. Zdalne sterowanie oświetleniem. Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielawska

Warszawa,mazowieckie

2 875 500 zł135 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Elegancki apartament Z tarasem I imponującym widokiem | park królikarnia budynek: osiedle zostało wybudowane w 1998 roku. Bieżące remonty i regularne serwisowanie budynku pozwalają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł32 m² 16 718,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 32,3 m2, warszawa Białołęka, żerań Oferujemy piękne, całkowicie wykończone 2 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym. Lokal usytuowany na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Eleganckie mieszkanie: 2 pokoje z garażem, białołęka Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 43 m2, piętro 1/3 z windą w budynku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Woli. Mieszkanie położone przy ul. Danuty Siedzikówny Inki , składa się z dwóch pokoi. Na 38 m składają się: - duży.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij