Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 522 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 64m2, piętro 1/6 bez windy, w budynku z 1953r. przy ul. Szczęśliwickiej, stara Ochota. Idealne dla pary, młodej rodziny, studentów lub grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

746 258 zł45 m² 16 732,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Woli 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego do Państwa potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł33 m² 17 878,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: pogranicze bemowa i woli / Metro Ulrychów /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe na planie studio, pow. 37 m2 - po remoncie - Zielona Ochota, rakowiec - ul. Włodarzewska / pkp rakowiec do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2, z widną kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

755 000 zł64 m² 11 796,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, wysoki standard i stylowy design. Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolberga

Radom,mazowieckie

340 000 zł51 m² 6 699,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzypokojowe 50,75m, w odnowiony bloku przy ulicy Kolberga. Osiedle Nad Potokiem, nieopodal centrum miasta. Tylko kilka minut piechotą do deptaka Żeromskiego. Zielona spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komandosów

Radom,mazowieckie

1 190 zł29 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wynajmę kawalerkę, czystą i przytulną, przy ul. Komandosów *wyposażona w meble oraz sprzęt agd *z okna widać piękną panoramę miasta skierowaną na zachód *przy bloku dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł61 m² 19 710,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie dla miłośników miejskiego stylu życia. Ul. Marszałkowska jest rozpoznawalna w całej Polsce. Lokal znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł39 m² 19 180,50 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Wyobraź sobie idealne pierwsze mieszkanie, w samym sercu nowego Centrum Miasta, gdzie odległość od Fabryki Norblina czy Browarów Warszawskich zachęca do korzystania z uroków miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio, dwupokojowe, 40 m2, 4/8 p., z oddzielną kuchnią i balkonem, stan bardzo dobry, umeblowane, wyposażone w sprzęt AGD. Idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na Mokotowie przy ul. Artura Malawskiego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, jest jasny i ma widok na zielone patio. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królów Polskich

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł68 m² 14 723,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni 67,85m2 składa się z czterech pokoi i zachwyca nie tylko swoją przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszawa,mazowieckie

648 999 zł32 m² 20 111,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

- for English check below - mieszkanie bardzo ciche. Położenie w budynku: na drugim piętrze, ekspozycja na stronę południową z widokiem na zielony skwer. Winda. Budynek posadowiony blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł42 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na warszawskich Bielanach 200m od stacji Metro Wawrzyszew. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,5 m2 na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Warszawa,mazowieckie

727 226 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje na sprzedaż - 727 226 zł! Powierzchnia: 49.81 m Cena: 727 226 zł Odbiór kluczy: za 24 miesiące Lokalizacja: Białołęka/Tarchomin, 10 minut autobusem do najbliższego metra Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł58 m² 14 688,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 2000 roku zlokalizowane na osiedlu Floryda - pogranicze Ochoty i Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białobrzegi

Białobrzegi,mazowieckie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie wydzielone z domu jednorodzinnego, o powierzchni 50 m 2. Mieszkanie znajduje się 7 km od Białobrzeg. Mieszkanie z niezależnym wejściem składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pejzażowa

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł33 m² 18 939,40 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Idealne mieszkanie na start lub pod najem! Kawalerka w świetnym punkcie komunikacyjnym: metro, tramwaj, autobus! basen w budynku do użytku mieszkańców, a na tyłach budynku - zielony skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Osiedlowa

Warszawa,mazowieckie

1 489 000 zł122 m² 12 204,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Urokliwe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Szukasz wyjątkowego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Ta oferta jest idealna! Przedstawiamy ciche i przytulne mieszkanie położone w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz przestronnego 3 -pokojowego, jasnego mieszkania znajdującego się w budynku z cegły. Nieruchomość w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł42 m² 102,38 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe ciche,jeszcze niezamieszkiwane nowocześnie urządzone mieszkanie przy ulicy Ludwiki na Woli ( Apartamenty Ludwiki 2023r Dom Development) -300m do stacji metra Płocka,tramwajów ,autobusów,12 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

1 199 999 zł70 m² 17 142,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4-pokojowe 70 m Wola Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ulicy Jana Olbrachta na Woli, warszawa. Nieruchomość doskonała pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Inwalidów

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł51 m² 22 549 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż! Tylko u Nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 51 m2 przy Generała Zajączka. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł47 m² 20 416,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,53m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z 1966 roku zlokalizowane na Woli. Blok ocieplony, winda w nowoczesnym standardzie. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaszowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 170 zł40 m² 54,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m2 na którą składa się: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - Sypialnia z podwójnym łóżkiem - oddzielna kuchenia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

2 690 zł54 m² 49,81 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w wysokim standardzie przy Alei Stanów Zjednoczonych 32 (słoneczny Stok), osiedle strzeżone. *Lokal o powierzchni 54 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

549 900 zł31 m² 17 739 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Wstrzymane Tym razem zapraszam na Mokotów przy metrze Wilanowska - idealna lokalizacja tak do zamieszkania jak i pod wynajem! Fajny układ : = 1 pokój widną oddzielną kuchnią = = pokój dzienny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł50 m² 12 948,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Mehoffera 70b na osiedlu bmi na Tarchominie. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 50,2m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topograficzna

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł62 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego mieszkania 3-pokojowego cichego i widnego, idealnego dla pary, rodziny z dziećmi lub pod wynajem. Informacje o mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kolumbijska

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł19 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 01.09.2024 r. Oferujemy do najmu pokój z aneksem kuchennym oraz łazienką w nowo wybudowanej inwestycji położonej na warszawskich Bielanach przy ul. Kolumbijskiej 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł51 m² 15 980,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na ósmym piętrze 10-piętrowego budynku z 1972 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł28 m² 25 892,90 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka o powierzchni 28m2 w doskonałej lokalizacji - Warszawa Śródmieście, ul. Bagno. Skrzyżowanie ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, tuż przy stacji metra Świętokrzyska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lindego

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: bielany / blisko Metro / ul. Samuela Bogumiła Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł104 m² 12 980,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomoe - pięciopokojowe o pow. 104m2. (118m2 po podłodze) na Tarchominie przy ul. Książkowej. Mieszkanie rozkładowe (południowy wschód-północny zachód), dwustronne na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł48 m² 68,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,87 m2 , zlokalizowane w dzielnicy mokotów/wierzbno przy ul. Odyńca. W pobliżu dużo sklepów, szkoła, przedszkola, stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł40 m² 21 891,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 39,97 m2 z obszerną loggią ok. 4,30 m2 w świetnie rozwijającej się części Pragi Południe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wschodnia

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Podkowa Leśna / Studio do wynajęcia - ok 30 m2,czyste, przestronne i jasne: pokój z wnęką kuchenną, prysznic, toaleta, światłowód. Umeblowane - szafa wnękowa,regał na książki, 2 wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, pow. 51 m2 - wygodne, ładne z klimatyzacją - Apartamentowiec na Saskiej Kępie Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Praga Południe na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł54 m² 14 660,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 54,50 m usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie dzielnica Targówek - Bródno przy ul.Suwalskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krypska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł40 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz jasnego, ustawnego oraz fenomenalnie zlokalizowanego mieszkania w pobliżu ronda Wiatraczna. Nieruchomość o łącznej.