Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 618 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronny lokal mieszkalno-usługowy w pięknym jasnym stylu w centrum Siedlec! Do wynajęcia mieszkanie w centrum Siedlec, bardzo blisko stacji pkp. Mieszkanie o powierzchni niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Flat for rent, available now, text me for details. Wynajmę od zaraz, bezpośrednio w pełni wyposażone i odświeżone mieszkanie 51m w dzielnicy Włochy: osiedle Zielona Italia, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 48m2 znajdującego się w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub jako idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

1 169 000 zł71 m² 16 464,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie nieruchomość położona na pograniczu Włoch oraz Ursusa przy al. Jerozolimskich. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze na kameralnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Wieliszew,mazowieckie

599 000 zł80 m² 7 460,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie w Centrum Wieliszewa o pow. 80,29 m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2013 r. Mieszkanie rozkładowe dwustronne w stanie do lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł47 m² 14 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą tego fantastycznego mieszkania z niesamowitym potencjałem. Jasne, czyste, z pięknym widokiem na zieleń, zadbane, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne Mieszkanie na Wynajem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Stary Mokotów, ul. Madalińskiego zapraszam! Oferuję Państwu na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnie 48 m2 i położone jest na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość do własnej aranżacji, z ogromnym potencjałem i masą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

712 000 zł52 m² 13 668,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie w Ożarowie Maz., o pow. 52,09 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą z 2019 r. na osiedlu Faktoria. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł48 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: apartament znajduje się przy ul. Wałowej w bezpośredniej bliskości Starego Miasta. Wyjątkowe usytuowanie budynku w zacisznym centrum stolicy zapewnia piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł46 m² 15 720,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, usytuowane na 10 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wygodne mieszkanie na 1 piętrze (43m2), na ulicy Karmelickiej. *Nowoczesne wykończenie, elegancka łazienka i funkcjonalne meble. *Miłe sąsiedztwo i piękny widok. *Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

749 900 zł34 m² 21 748,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Czy marzy Ci się przytulne mieszkanie w sercu Mokotowa, w którym od razu możesz zamieszkać lub zacząć zarabiać na wynajmie? Oto apartament o powierzchni 34,48 m w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Worcella

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla lub pary - do podpisania umowy najmu potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - najem od listopada 2024 Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie na Woli przy ul. Worcella 3 (boczna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł37 m² 19 973 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze 10-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blatona

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł67 m² 11 791 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Widne mieszkanie do całkowitego remontu w bloku na warszawskim Bemowie. Mieszkanie można całkowicie przearanżować, zmienić nie tylko przeznaczenie pomieszczeń, ale także układ wszystkich ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł34 m² 81,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach, 100 metrów od stacji metra Kabaty. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Pokój dzienny umeblowany w rozkładaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł66 m² 21 495,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy, komfortowy apartament na osiedlu Wiślany Mokotów. Budynek/osiedle Apartament znajduje się w na 1 piętrze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dzikiej Jabłoni

Piaseczno,mazowieckie

1 260 000 zł113 m² 11 150,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny 113 m2 z ogródkiem Tylko 17 km od Centrum Warszawy! Zadbane osiedle domów w zabudowie szeregowej w cichej i zielonej części Piaseczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

4 675 000 zł157 m² 29 788,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Jeśli szukasz większego, gotowego apartamentu (np. 230 lub nawet 330 mkw), zadzwoń. Komfortowy apartament na Górnym Mokotowie w nowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł32 m² 22 781,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedam funkcjonalne, wysokie (3,6 h) dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 na Muranowie, przy ulicy gen. Wł. Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 7- piętrowego budynku z 1957 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

179 200 zł36 m² 4 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy o powierzchni 36 m2 w Żyrardowie. Dwu pokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką, położone na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

7 800 zł62 m² 125,81 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

We speak pl / ukr / ru / eng Nowe 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowym kompleksie mieszkalnym przy ulicy Grzybowskiej 37. Apartament znajduje się na 11. piętrze nowoczesnego, 16-piętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł61 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Białołęka | Ul. Płochocińska | 60 m2 + balkon | Miejsce postojowe w garażu Cicha i ładna okolica przy samej ulicy Płochocińskiej dzięki której to szybko dostaniemy się do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modra

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 mkw. z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz tarasem. Mieszkanie świeżo po gruntownym remoncie. Do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 60m2 położone na osiedlu Bolesława Prusa przy ul. Faraona,tuż przy parku Żwirowisko. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Natury

Ostrołęka,mazowieckie

720 000 zł63 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie 63m2 o wysokim standardzie z garażem podziemnym z prywatna brama elektryczna mieszkanie posiada 2 balkony 3m2 i 6m2 Blok wyposażony jest w winde oraz monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

649 990 zł39 m² 16 717,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, bródno ul. Kondratowicza 13 Metraż: 37,5 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 1972 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu ( grunty uregulowane).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gruzińska

Warszawa,mazowieckie

3 999 000 zł136 m² 29 318,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż usytuowaną w samym sercu warszawskiej Saskiej Kępy. Apartament o powierzchni 136 m2 położony jest na ostatnim, drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orła Białego

Latchorzew,mazowieckie

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament bemowo/latchorzew /stare babice 120M, 4 pok., BALKON Oferuję do wynajęcia przestronny 120 metrowy apartament w Latchorzewie k/ Starych Babic. Osiedle strzeżone, zamknięte. Dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Bielanach przy ul. Bogusławskiego 19. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze budynku w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

2 359 000 zł91 m² 25 869,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Czy jest coś cenniejszego niż życie w samym sercu tętniącego życiem miasta? Czy można sobie wyobrazić lepszą inwestycję niż 4 pokoje w najszybciej rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł42 m² 16 626,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje na Bielanach , przy samym metrze Wawrzyszew Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,5 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł42 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie, które jest wynajmowane po raz pierwszy! Znajduje się w nowym budynku z 2024 roku, na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

1 229 000 zł75 m² 16 358,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, dwustronnego 3-pokojowego mieszkania na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Włochy. Zielona Italia to nowoczesne, ale bardzo urokliwe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batuty

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł46 m² 67,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w świetnej lokalizacji, tuż przy metrze Służew. Mieszkanie zadbane, wyposażone , idealnie nadaje się zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zeprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym centrum Warszawskiego Ursusa- skorosze. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze z 6, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł57 m² 14 561,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,18 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Zapustnej w dzielnicy Włochy. Głównymi atutami mieszkania są atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

539 000 zł48 m² 11 159,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,3m2, usytuowane na 2 piętrze zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Zgoda. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Warszawa,mazowieckie

3 084 852 zł138 m² 22 354 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis: do wynajęcia kawalerka przy u. Nowolipki 9a, blisko metro, doskonała lokalizacja. Wyposażona i umeblowana. Cena za wynajem 2500 plus 500 złotych czynsz plus opłaty za zużyte media według.