Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mistrzowska

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł52 m² 19 192,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Bielan, w niedalekiej odległości od Bemowa. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 51,24 m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałacowa

Legionowo,mazowieckie

730 000 zł63 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie przy ul. Pałacowej. Bardzo dobra lokalizacja - budynek znajduje się w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Woronicza 76 na Mokotowie. Mieszkanie w budynku z windą. Lokal składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł67 m² 9 985,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 67m2 w Grodzisku Mazowieckim, usytuowane na trzecim piętrze w bloku z windą, w doskonałej lokalizacji. Gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł44 m² 11 689,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,40 m , parter w bloku z 2003 roku -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Cicha okolica, osiedle zamknięte, strzeżone. Mieszkanie składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 519 000 zł67 m² 22 671,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł53 m² 16 792,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż: mieszkanie przy wolskiej 109 - 3 pokoje, 53 M opis: lokal znajduje się na 1. piętrze przedwojennej kamienicy z windą. Budynek jest cichy i ciepły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 330 000 zł105 m² 22 281,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji! (współpracuję również ze wszystkimi Agentami posiadającymi potencjalnie zainteresowanych Klientów). W kilku słowach Na sprzedaż przestronny, klimatyzowany, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

640 000 zł58 m² 10 948 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne, trzypokojowe, nowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w nowo wybudowanym bloku w odległości około 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jabłonna,mazowieckie

689 000 zł47 m² 14 557,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni 47,33 m . Mieszkanie położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku na osiedlu "przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowiniarska

Warszawa,mazowieckie

5 600 zł104 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Tylko U nas Przestronne mieszkanie na wynajem - Ul. Nowiniarska 1 Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 104 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł32 m² 16 843,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Targówku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane i dopracowane w detalach. W pełni wyposażone w wysokiej klasy agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł48 m² 13 729,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1972 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł57 m² 17 885,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Digital Broker prezentuję przestronne 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 57,31 m2. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Głównymi atutami są nowoczesne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

729 000 zł58 m² 12 678,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Piasecznie / Józefosław. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze dwupiętrowym budynku wybudowanym w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

962 000 zł63 m² 15 197,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 3 - pokojowe z balkonem. Lokal przeszedł gruntowną modernizację - wymienione zostały okna, instalacje kanalizacyjne oraz wodociągowe, a także system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł72 m² 125 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ru/ua pl Do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , z klimatyzacją, zlokalizowane na ostatnim piętrze (5 z 5) w apartamentowcu Dzielna 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł130 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Idealna propozycja dla rodzin ceniących przestrzeń i kontakt z naturą. Znakomite dla tych, którzy potrzebują szybkiego dostępu do miasta, a jednocześnie marzą o relaksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł73 m² 12 364,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek z ramy h, zadbany. Dwa mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

4 332 000 zł180 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament Z widokiem na zieleń, 180,5 M2, 4 pokoje, aleja wilanowska budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu w kompleksie Park Wilanowski II. Bardzo prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania bezpośrednio 48-metrowe mieszkanie w Ursusie po generalnym remoncie. Mieszkanie całkowicie odnowione, rozkładowe, ekspozycja okien Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Próżna

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł28 m² 21 782 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania oddalonego 300 metrów od stacji I i II linii metra- świętokrzyska, a przy tym Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach! ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł68 m² 11 767,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mam dziś do zaoferowania Państwu 4-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Marcina Kasprzaka 90 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 4-pokojowe (dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawcza

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł46 m² 17 872,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1944

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w zrewitalizowanej przedwojennej kamienicy na Pradze Południe. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł46 m² 14 870,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - kuchnia, - salon, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój, - balkon Powierzchnia użytkowa: 46,4 m2 Czynsz: 550 zł Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł117 m² 25 599,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu znajdującego się na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. To luksusowe osiedle charakteryzuje się doskonałą lokalizacją blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ponarska

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł60 m² 15 154 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.05m2 w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na nowym Osiedlu Wilno przy ulicy Ponarskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odkryj swój nowy dom w tym eleganckim apartamencie o powierzchni 40 m2, składającym się z dwóch przestronnych pokoi i prywatnego balkonu z widokiem na patio, idealnego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł44 m² 13 761,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc bez prowizji bezpośrednio od dewelopera tel.: Obecnie do kilku mieszkań w metrażach 40-60m2 udzielamy dodatkowe rabaty - szczegóły pod nr tel.: Kameralne osiedle zlokalizowane 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

[ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko Praga Południe / 2 pokoje - 40 m2 / duży balkon około 6m2 / wykończone oraz w pełni umeblowane / kw / pw. : dla kogo? Idealne dla wymagającego singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bloku nieopodal Lasku Bielańskiego! Blok ocieplony z windą.Mieszkanie bardzo słoneczne .Okna wymienione. Drugie piętro. Cała infrastruktura w zasięgu kilkunastu metrów. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gościniec

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł67 m² 12 910,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Twoja nowa, super miejscówka czeka na Ciebie! Szukasz miejsca, które łączy komfort, funkcjonalność i ma coś ekstra? Mamy dla Ciebie 4 pokojowe mieszkanie, w półbliźniaku na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł53 m² 95,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem prestiżowego apartamentu na Solcu - Powiśle Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania na wynajem w jednym z najbardziej pożądanych zakątków Warszawy - na Solcu. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świerkowa

Otwock,mazowieckie

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wspaniale usytuowane mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu z monitoringiem, tylko 4 dwukondygnacyjne bloki wśród drzew. Nawet w upalne dni, klimatyzacja jest zbędna, zastępuje ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

712 050 zł47 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na sprzedaż słonecznego, dobrze skomunikowanego 3-pokojowe mieszkania, które znajduje się na Dolnym Mokotowie. Grunt uregulowany-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Skorosze, ursus, warszawa Nowoczesne 44,4 m mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Idealne dla pary, singla lub małej rodziny. Opis: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł38 m² 136,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe dwupokojowe mieszkanie na Wilanowie na okres 4/5/6 miesięcy Do wynajęcia w wysokim standardzie luksusowe dwupokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ulicy Sarmacka 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł56 m² 17 839,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku 1999 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wróbla. Mieszkanie składa się z: -salonu 20,1 m2 -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł40 m² 15 470,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Przestronne mieszkanie o powierzchni 40,4m2, usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku z cegły, wybudowanym w 1998 roku, po termomodernizacji. zlokalizowane na Bielanach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł76 m² 98,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe | Widok na zieleń | Klimatyzacja | Umeblowane | Miejsce w garażu Nowy, 3-pokojowy apartament usytuowany na 4 piętrze, o powierzchni 76m2 wykończony w wysokim standardzie, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

2 450 zł29 m² 84,48 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortową kawalerkę w apartamentowcu Triton Park przy ul. Grójeckiej 194. Mieszkanie jest zadbane, czyste i w pełni umeblowane, znajduje się w budynku z całodobową.