Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 633 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 633 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 735 290 zł64 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na warszawskim Powiślu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

4 190 zł106 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie pięciopokojowe premium na Ochocie o powierzchni 106 mkw, składający się z 4 pokoi w tym: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwicka

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Iwickiej. Mieszkanie ma 50 mkw i składa się z dwóch sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł44 m² 14 375,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie (pełna własność z kw), znajdujące się w kamienicy przy ul. Wileńskiej 18, na 3 piętrze, 5 piętrowego budynku z windą. Mieszkanie ma 44.45m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

1 240 000 zł63 m² 19 567,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,37 m z balkonem ok. 6 m na kameralnym zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bakalarska

Warszawa,mazowieckie

623 700 zł27 m² 23 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Elegancka, pełna słońca, całkowicie urządzona kawalarka - studio o powierzchni 27 m2. Idealna nieruchomość inwestycyjna jako lokata rosnącego kapitału, pod wynajem lub do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł155 m² 103 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu przestronny apartament z czterema sypialniami w inwestycji Apartamenty Grzybowska. Nieruchomość jest nieumeblowana, salon oraz każda sypialnia posiadają oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niegocińska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie w czteropiętrowym bloku położone w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskim Mokotowie. Lokalizacja: - minuta od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płużańska

Warszawa,mazowieckie

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowy Apartament na Włochach o powierzchni 120 mkw, składający się z : - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia - sypialnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł16 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Pokój z aneksem kuchennym i łazienką 16 m. Łochowska, blisko metra (szwedzka, dworzec Wileński), galerii Wileńskiej, konesera. III piętro, miejsce do parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53m w budynku Wersalu Podlaskiego przy ken, tuż obok stacji metra Natolin. Salon umeblowany z oknami po półłuku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Julianowska

Julianów,mazowieckie

850 000 zł60 m² 14 124,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w podwarszawskim Julianowie. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Julianowie bezpośrednio graniczącym z Józefosławiem obok Warszawy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż: przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m w doskonałej lokalizacji na Pradze Południe! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł35 m² 16 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rozkładowe, 2-pokojowe 35m2 na Chomiczówce, w pobliżu pętli autobusowej przy Conrada. Mieszkanie narożne, rozkładowe, z widną kuchnią i loggią 4m2 przy większym pokoju. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł55 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak pl/eng/ua/ru pl Luksusowe dwupokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Wola. Dostępne od 05.11.2024. Mieszkanie o najwyższym standardzie, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

710 000 zł51 m² 13 921,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym centrum Grodziska Mazowieckiego! Idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania, komfort oraz bliskość komunikacji i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł46 m² 17 182,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, prezentuje ofertę fantastycznego mieszkania zlokalizowanego na Warszawskim Ursynowie tuż przy granicy z Ochota. Lokalizacja pozwala dostać się do centrum w zaledwie 20 min! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 m2 na którą składa się: - salon - sypialnia - oddzielna kuchnia - łazienka z kabiną prysznicową i wc Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Śródmieściu o powierzchni 35 m2, składające się z: - salonu - sypialni - łazienki z kabiną prysznicową - przedpokoju Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

1 059 000 zł46 m² 22 897,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Odkryj miejsce gdzie historia łączy się z nieocenionym urokiem najbardziej zielonej części Warszawy! Prestiżowa lokalizacja zaledwie kilka kroków od warszawskich Łazienek! Ten adres nigdy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 42m2, piętro 1/7 z windą, w budynku z 2024 r. przy ul. Lazurowej, bemowo, chrzanów. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronny i cichy, 2-pokojowy apartament o pow. 59 m2 z klimatyzacją położony przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Apartament usytuowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Radom,mazowieckie

400 000 zł92 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wygodnego mieszkania położonego w Centrum Radomia, przy ul. Curie Skłodowskiej. Lokal ma dużą powierzchnię, co pozwoli do zaaranżowania jej wedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

3 890 zł46 m² 84,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio z kuchnią i oddzielną zamykaną garderobą, z dwiema szfami wnękopwymi w przedpokoju. Czyste, świeżo odnowione, w luksusowym budynku z recepcją. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przytulne, jasne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie na Bielanach w budynku przy ul. Bogusławskiego. Mieszkanie o powierzchni 56 m składa się z następujących pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolańska

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł52 m² 20 970,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania przepiękny 2 pokojowy , kompletnie wyremontowany apartament na Starym Mokotowie. Apartament mieści się w kamienicy z lat 50 zbudowanej z cegły jako plomba istniejących już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł53 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowe i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze kameralnego 4 piętrowego budynku w inwestycji Young City z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

799 000 zł72 m² 11 097,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Widne 3 pokojowe mieszkanie z garażem w Ząbkach Do sprzedania idealne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2 w podwarszawskich Ząbkach, przy ulicy Chełmżyńskiej, tuż obok lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie z garderobą w Centrum Mokotowa. Dwustronne mieszkanie - 60 mkw. Mieszkanie składa się z dwóch rozkładowych pokoi - przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

3 280 zł51 m² 64,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Listopad Gratis!, jeśli podpiszesz teraz umowę, klucze przekażemy po podpisaniu umowy, płacisz od 1 grudnia :-) Apartament czeka na pierwszego najemcę. Mam przyjemność zaprezentować Państwu świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł30 m² 18 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji * Piękne 2 pokoje po generalnym remoncie! To prawdziwe zdjęcia mieszkania (nie wizualizacja). * bezpośrednio od właściciela - bez prowizji! Adres nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 388,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

529 300 zł27 m² 19 603,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 27 m , znajdującą się na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest idealne dla singla lub pary szukającej komfortowego miejsca do życia lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł29 m² 19 965,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam wyjątkowa kawalerkę o powierzchni 28,10 m , usytuowaną w sercu miasta w pobliżu Al. Jana Pawła przy ul. Niskiej, idealną dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł39 m² 17 564,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji agencjom dziękujemy! Proszę nie dzwonić! Przyszedł czas sprzedać nasze mieszkanko, gdyż jest już dla nas za małe i marzy nam się dom pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

470 000 zł33 m² 14 071,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz. Wszystkie meble oraz sprzęty w cenie mieszkania. Mieszkanie typu "studio" w nowych apartamentowcach "faktoria" w doskonałej lokalizacji. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wyspiańskiego

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł25 m² 25 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Zapraszamy do zakupu pięknej kawalerki na Starym Żoliborzu. Żoliborz, to pełna zieleni dzielnica zaliczana do grona najbezpieczniejszych w stolicy. Stary Żoliborz ma kameralny charakter, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł43 m² 14 908 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie (42,93 m2) na Ochocie w doskonałej lokalizacji: róg Grójeckiej i Bitwy Warszawskiej 1920r. Mieszkanie znajduje się na parterze od strony cichego, zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goździków

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł58 m² 17 060,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe, 58-metrowe mieszkanie położone przy ul. Goździków 15, warszawa, wawer. Status prawny: pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń. Stan mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł49 m² 19 938,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Pragnę zaprezentować Państwu dwupokojowe słoneczne mieszkanie w inwestycji Wola Prestige. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Jana Kazimierza 64. - ilość pokoi: 2. - powierzchnia: 49,1.