Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

868 619 zł44 m² 19 656,50 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu 44 m w nowej inwestycji Lokalizacja: warszawa Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2026 r. Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 44 m w trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 017 278 zł38 m² 26 933,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w samym centrum Warszawy! Warszawa | Śródmieście | ul. Chmielna 37,77m2 - 1pok (możliwość wydzielenia sypialni) + balkon Inwestycja zlokalizowana jest w samym centrum Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Warszawa,mazowieckie

9 900 zł77 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Apartament wykończony w wysokim standardzie, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Menolly, w sercu zielonego Powiśla, obok Bulwarów Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

713 000 zł46 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszanie w bardzo zadbanym bloku na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze wśród niskiej zabudowy w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 15-piętrowym budynku przy u. Egejskiej. Zalety mieszkania: - widok w kierunku zachodnim (piękne zachody słońca, przestrzeń), nie ma opcji, by przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł100 m² 110 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy super apartament tuż przy Starówce z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy ,z salonu wyjście na w pełni kameralny taras.Bardzo dobry rozkład -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę mieszkanie 3 pokoje w tym jeden z aneksem kuchennym w pełni wyposażone. Wysoki standard. Do wprowadzenia. Dodatkowo płatny czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł34 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania kawalerka o pow. 34 m2 z balkonem 5 m2, zlokalizowana na Pradze Północ, w odległości 600 m od Metra Dworzec Wileński. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyokopowa

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł56 m² 178,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! *english version below* Największe atuty: wysoki standard oraz wiele nowoczesnych udogodnień takich jak: klimatyzacja, ogrzewanie sterowane w aplikacji lub pilotem, soundbar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł29 m² 24 827,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie deweloperskie - idealna inwestycja w Warszawie Zadzwoń po więcej informacji Lokalizacja: warszawa Wola, okolice Hali Expo Metraż: 26 - 56 m Liczba pokoi: 1,2,3 (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł57 m² 14 612,70 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie czeka na Ciebie na Chomiczówce. Chomiczówka to komfortowa i spokojna część Bielan. Osiedla są przestronne otoczone dużą ilością zieleni. Lokalizacja na 12-stym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

879 249 zł36 m² 24 221,70 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu 36 m w nowej inwestycji Lokalizacja: warszawa Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2026 r. Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 36 m w trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

1 150 zł9 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prezentowane mieszkanie składa się z: -4 oddzielne sypialnie, -kuchnia, -łazienka, -hol, oraz -balkon przynależny do jednego pokoju. Prezentowanie mieszkanie jest zadbane - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

15 500 zł130 m² 119 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 130m2 zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Patria na Powiślu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rydza Śmigłego. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Warszawa,mazowieckie

4 675 000 zł157 m² 29 722,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Luksusowe apartamenty w butikowej inwestycji na Mokotowie Ponadprzeciętna wysokość pomieszczeń: 300 cm. Prywatny dostęp do windy: bezpośrednio z wnętrza mieszkania. Nowoczesne udogodnienia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszańska

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł81 m² 15 779,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe, metro kondratowicza Ustawne i rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskim Targówku, idealne pod wynajem, na start lub dla rodziny. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

728 685 zł44 m² 16 422,90 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania 2 pokojowego zakup bezpośrednio od developera! Atuty lokalizacji dogodna lokalizacja z pełną infrastrukturą w zasięgu 15 minut Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwska

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł60 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość, która zachwyca od pierwszego wejrzenia. Otwarta przestrzeń ze szklanymi, podświetlanymi sufitami emanuje elegancją, luksusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł41 m² 99,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na skrzyżowaniu ulic Krucza i Nowogrodzka. Kluczowe informacje: adres: nowogrodzka 8, śródmieście Południowe. Ilość pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł63 m² 13 520 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, przytulne i w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej 6 na warszawskiej Białołęce (białołęka Nowodwory).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

498 160 zł38 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje + balkon 38,32m2 Warszawa | Rembertów Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, ul. Hiellego

Żyrardów,mazowieckie

545 214 zł50 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Loft z antresolą 125 Powierzchnia: 49,61m2 + antresola 21,54m2 Piętro: 1 Cena: 590 359 zł (11 900 pln/m2) do negocjacji Prezentujemy ofertę zakupu dwupoziomowego loftu z antresolą w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przejazd

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 900 zł44 m² 43,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary. Oferujemy do najmu przestronne, klimatyzowane studio położone w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Przejazd 7. Mieszkanie zostało odświeżone, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł60 m² 13 758 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Jeśli szukasz jasnego 3-pokojowego mieszkania w wygodnej lokalizajcji, z fantastycznym widokiem z okien na centrum miasta i na Stadion Narodowy, proszę poświęć kilka minut na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

509 000 zł42 m² 12 033,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , 4 piętro w bloku z windą -legionowo, centrum, ul. gen. Józefa Sowińskiego. Świetna lokalizacja, w samym centrum Legionowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dygata

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł53 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, w pełni wyposażone 3 pokojowe zwierzolubne mieszkanie na osiedlu Artystyczny Żoliborz. Dwa balkony 5 i 7 m2, jeden z wejściem z salonu drugi z obydwu sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Góry

Zielonki-Parcela,mazowieckie

830 000 zł64 m² 12 868,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy mieszkanie znajdujące się na nowo wybudowanym, kameralnym, zamkniętym osiedlu Zielonki Residence Apartament zaprojektowany z dbałością o jakość wykonania. powierzchnia 64,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wyłączność w Miasteczku Wilanów, ulica Sarmacka. Metraż całkowity to 61,2 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

499 000 zł60 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Nieruchomość Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72m2. Mieszkanie składa się z dużego, aż 20m2 salonu oraz trzech osobnych pokoi (9m2, 11m2, 12m2), osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Brwinów,mazowieckie

2 200 zł36 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowa nieruchomość na wynajem, która właśnie wróciła do naszej bazy. Przedmiotem oferowanym jest mieszkanie o powierzchni 36 m2 , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Służewska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł37 m² 85,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania w stylu retro, położonego na ostatnim piętrze - zatrzymaj się tutaj na kilka minut, aby poznać szczegóły. Opis I rozkład Po wejściu od razu poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł42 m² 23 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zakochaj się w zielonej, cichej okolicy i wytwornym wnętrzu w mieszkaniu przy ulicy Orlej. Na sprzedaż 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m2 z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Rodowicza Anody

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem rewelacyjne dwupokojowe mieszkanie w komfortowej lokalizacji. Lokal: - salon z wyjściem na duży taras (wschód) - sypialnia od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małcużyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 199 900 zł75 m² 15 998,70 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne, rozkładowe mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 75m2! **********umów się już dziś!***************** Atuty nieruchomości: - doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł37 m² 76,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia mieszkanie typu studio na pograniczu Ursynowa i Mokotowa położne przy ul. Złoty Potok. Budynek | Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w budynku liczącym tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł46 m² 65,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z oddzielną sypialnią i dużą loggią na Starej Pradze gotowe do wprowadzenia się. Osiedle chronione z dużą ilością zieleni w pobliżu stacji metra Szwedzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

549 286 zł39 m² 14 135 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

38,86m2 | 2 pokoje + 2 Loggie Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo! Zamieszkaj na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waliców

Warszawa,mazowieckie

1 167 600 zł33 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękne mieszkanie 33,36 M2 - waliców budynek: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Waliców w Warszawie. Budynek wyróżnia się elegancką architekturą, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł64 m² 12 890,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Państwa przez ten proces | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji w samym centrum Warszawy - przy Placu Zbawiciela. Mieszkanie znajduje się przy Alei Wyzwolenia 14. 200m. do metra Politechnika, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

745 216 zł52 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | 52,48m2 | Tarchomin klucze za miesiąc ostatnie mieszkanie W inwestycji Zamieszkaj na nowoczesnym kameralnym osiedlu zlokalizowanym na Tarchominie. Zielona okolica pozwoli Ci odetchnąć od.