Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Radom,mazowieckie

229 000 zł30 m² 7 610 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka na osiedlu Akademickim. Położona w odnowionym bloku z windą. Posiada słoneczny balkon z zachodnią eskpozycją oraz pięknym widokiem. Dogodny rozkład pomieszczeń, duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł31 m² 15 372 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym w sercu Tarchomina. w pobliżu dużo zieleni i terenów rekreacyjnych. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu piękne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 w cichej i zielonej okolicy Piaseczna, bardzo blisko centrum. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł38 m² 77,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję klimatyczne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 37,5 mkw zlokalizowane na warszawskim śródmieściu przy ul. Podole 19. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w kamienicy bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzeckiego

Pruszków,mazowieckie

852 000 zł75 m² 11 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1996 roku -pruszków, ul. Rzeckiego. Blok zadbany, z cegły. Mieszkanie składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkingowa

Żyrardów,mazowieckie

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe przestronne mieszkanie po remoncie na sprzedaż. Lokalizacja: żyrardów, ul. Parkingowa (osiedle Wschód). Mieszkanie wyposażone jest w klimatyzację. W cenie zawarte umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

801 600 zł66 m² 12 130,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie i cena - szczegóły u doradcy. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 3-y.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł48 m² 16 474,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przeszło kapitalny remont. Wszystkie instalacje są nowe, położono świeże tynki i gładzie. Podłogi z drewna w stylu jodełki francuskiej dodają wnętrzu wyjątkowego uroku. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

535 000 zł48 m² 11 145,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, usytuowane na 7 piętrze w 11 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w stanie do remontu. Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem! Lokal zlokalizowany na parterze, w jednym z bloków na os. Wschód. Na powierzchnie 44 m2 składają się: salon z w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł36 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak pl / ukr / ru / eng Nowy ekskluzywny apartament w prestiżowej inwestycji na Grzybowskiej 37! Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego, komfortowego 2-pokojowego apartamentu w sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płużańska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł117 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia luksusowy 4-pokojowy apartament przy ulicy Płużańskiej 21 w Warszawie *znajduje się w apartamentowcu 'płużańska 21', o eleganckiej architekturze *usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeżeli szukasz przestronnego mieszkania w tej wyjątkowej cześci Warszawy - to ta oferta jest dla Ciebie. Prezentowana nieruchomość znajduje się w budynku przy ulicy Sarmackiej 9 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

5 400 zł66 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english 3 pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, na wynajem na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Informacje o mieszkaniu: - 3 pokoje - 66m2 - składa się z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taśmowa

Warszawa,mazowieckie

1 298 000 zł60 m² 21 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, mokotów, ul. Taśmowa 4 Metraż: 58,29 m2 Piętro: 3/6 Rok budowy: 2020 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 1 298 000 zł + 70 000 zł platforma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł31 m² 16 171,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Duże studio - 1/2 pokoje Aleja Stanów Zj. Trasa Łazienkowska! Idealne dla singla, pary i młodych ludzi, bardzo towarzyska Saska Kępa, jednocześnie żabi skok przez most Łazienkowski na uczelnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 420 000 zł90 m² 26 963,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

UA and en below eurovilla prezentuje przestronne, 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, wykończone w bardzo wysokim standardzie. To doskonałe miejsce do życia dla rodziny 2+2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nicejska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 1 piętrze w 12 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Nicejskiej. Mieszkanie składa się z: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Żuromińskiej w budynku z 1972 roku na Targówku. Bezpośrednie sąsiedztwo malowniczego Parku Bródnowskiego. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł77 m² 19 480,50 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwustronny i cichy 3-pokojowy apartament o powierzchni 77m2 w bezpośredniej okolicy stacji Metra Wilanowska. Lokal znajduje się na 15 ostatnim piętrze apartamentowca z 2008r. Basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł56 m² 16 517,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Mieszkanie: bardzo ładne z niesamowitym klimatem i urokiem. Słoneczne (pd./wsch.), wysokie na 3,20m. Kilka lat temu przeszło gruntowny remont. Salon z wyjściem na balkon i do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł31 m² 20 322,60 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy Metrze Wilanowska Prezentowane mieszkanie ma 31m ; składa się z otwartej kuchni w salonie, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł38 m² 13 192,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie na Bródnie - ul. Turmoncka, warszawa Powierzchnia: 37,9 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3/10 Rodzaj własności: spółdzielcze własnościowe prawo bez księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł31 m² 115,46 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie generalnym, nowe wyposażenie, nikt jeszcze nie mieszkał. Lokalizacja: al. Jerozolimskie - 200 m od centrum. Mimo położenia w centrum miasta, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł54 m² 15 941,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,26m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym z 1942 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Marymonckiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia kawalerka na Ochocie 36,7 m2 w trzypiętrowym budynku przy ulicy Białobrzeskiej 2. Bardzo blisko do przystanku autobusowego (naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stokłosy

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł46 m² 16 883,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche, zadbane mieszkanie w otoczeniu zieleni na spokojnym osiedlu na Ursynowie. Ta wyjątkowa oferta tylko w naszym biurze! Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczyńska

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł31 m² 15 774,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Viva Invest prezentuje. Mam przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, jednopokojowe mieszkanie z loggią położone na Mokotowie przy ul. Korczyńskiej. Lokal usytuowany jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

6 450 zł120 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Budynek z calodobowym monitoringiem i ochrona. W budynku punkty uslugowe, a takze sklep Zabka. Wjazd do garazu od ulicy Luckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy przy Lesie Kabackim na Ursynowie. Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub jako lokaty kapitału, ta oferta jest idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

924 426 zł58 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 58,14 M2 | 2 pokoje | ursynów prywatne osiedle dla kogo: mieszkanie idealnie spełni oczekiwania dla pary lub inwestora poszukującego mieszkania na wynajem. Budynek: mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł30 m² 18 178,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w nowoczesnym budynku, przy metrze Chrzanów na Bemowie. Bez pcc. Bez prowizji. Metraż: 30,20 m2 - salon z aneksem kuchennym - 21,68 m2 - przedpokój - 4,39m2 - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, zlokalizowane przy ul. Bukowińskiej 10. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, strzeżonym i zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 40 m2 z oddzielna kuchnią w ścisłym centrum, przy stacji metra Rondo onz. Blisko Dworzec Centralny i Złote Tarasy, liczne linie tramwajowe, autobusowe i metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł65 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Lazurowej 9. Usytuowany w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa - w bliskim sąsiedztwie Parku Górczewska. To dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 38 m2, piętro 4/8 z windą, w budynku z 1965r., przy Al. Solidarności, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 2700 zł + 800 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng version below Prezentujemy na wynajem urządzony w wysokim standardzie, komfortowy, 2 pokojowy apartament położony w świetnej lokalizacji na Miasteczku Wilanów. Jest to rewelacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

2 359 000 zł91 m² 25 869,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Czy jest coś cenniejszego niż życie w samym sercu tętniącego życiem miasta? Czy można sobie wyobrazić lepszą inwestycję niż 4 pokoje w najszybciej rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł74 m² 39 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł55 m² 23 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu przy ul. Czerniakowskiej, w pobliżu ul. Szwoleżerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

3 450 zł38 m² 90,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki 2 pok. apartament 38m2 w prestiżowym osiedlu Capital Art Apartments przy ul Giełdowej 4. Mieszkanie w ogrodzonym, strzeżonym (24h) osiedlu, z dwiema recepcjami, tuż przy Centrum,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij