Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 636 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogólne Informacje Typ lokalu: studio o powierzchni 30 m . Stan: po remoncie, gotowe do indywidualnego urządzenia według własnych potrzeb. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w piwnicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: trzy pierwsze zdjęcia to przykładowe wizualizacje, jak można zaaranżować to mieszkanie. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 27 m , znajdującego się w gruntownie rewitalizowanym budynku z 1987 roku. Oferta skierowana jest do klientów gotówkowych, stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

493 272 zł40 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najniższa cena - szczegóły u doradcy. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-u pokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaorskiego

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł101 m² 18 298,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Lokal mieszkalny, stanowiący odrębną własność, znajduje się w trzykondygnacyjnym budynku położonym w Warszawie przy ul. Jana Zaorskiego 2, na Ursynowie Północnym. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł39 m² 15 744 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 39,38 m położonego w nowoczesnej inwestycji Bliżej Gwiazd przy ulicy Mehoffera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł56 m² 20 638,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis nieruchomości: przedstawiam Państwu nowocześnie urządzone mieszkanie tuż przy II stacji linii metra (bemowo) o powierzchni 56 m2 + 34 m2 ogródka z zadaszonym tarasem. Wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 552 000 zł67 m² 22 999,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronny trzy pokojowy apartament z balkonem i dwoma loggiami w prestiżowej lokalizacji w sercu Miasteczka Wilanów na osiedlu Ostoja Wilanów , które wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowa

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Studencie nie czekaj. Wynajmij póki oferta jest jeszcze aktualna! Zapraszamy do zapoznania z ofertą wynajmu apartamentu dwupokojowego na Mokotowie blisko najważniejszych uczelni Warszawy. Powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł67 m² 29 104 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną na Śródmieściu Południowym. Budynek wybudowany w 2003 roku, znajduje się w niedalekiej odległości od Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł34 m² 16 839 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż przytulne, a zarazem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie wraz z przynależnym schowkiem (znajdującym się na piętrze obok mieszkania), o łącznej powierzchni ok. 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandów

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł37 m² 12 831,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 2 pokojowe 37,33m2 z balkonem 7m2 na 2 piętrze. Cena 479 159,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł53 m² 11 722,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe (obecnie w układzie 3-pokojowym: do wyburzenia ścianka z karton gipsu) ustawne mieszkanie położone przy parku i jeziorze "balaton" na Gocławiu (praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

908 811 zł69 m² 13 144,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji oraz podatku pcc! Oferujemy czteropokojowe mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni prawie 70 m , w nowoczesnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaciszna

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł63 m² 93,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla przedstawia mieszkanie na wynajem w przedwojennej kamienicy w wyjątkowym miejscu na Sadybie, koło jeziorka Czerniakowskiego. Lokalizacja Mieszkanie położone w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

419 000 zł48 m² 8 649,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie przy ulicy Kościelnej 17 - Wołomin mieszkanie: powierzchnia w Księdze Wieczystej - 48,44 m2 (w tym piwnica około 5m2) Nieruchomość składa się z: - korytarz - sypialnia - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leszka

Kobyłka,mazowieckie

850 000 zł148 m² 5 743,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 6-pokojowego, dwupoziomowego segmentu z przynależącym ogrodem o łącznej powierzchni 148 m2. Segment znajduje się na kameralnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

1 026 050 zł45 m² 22 933,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na Woli Bez prowizji agencji! We speak pl/en/ua/ru Mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej dzielnicy Warszawy - Woli. To miejsce pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

528 000 zł33 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel. *inwestycja zrealizowana* apartament W pełni wykończony I wyposażony Z klimatyzacją ***gotowy do zamieszkania*** Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

1 365 000 zł65 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bemowo ul. Dywizjonu 303 | 3 Pokoje | 65 m2 | 2 Balkony 50 m2 | Ogród Zimowy | Wykończone w Wysokim Standarcie | 1 Piętro | Winda | Jasne | Rozkładowe | Dwustronne | Pełna Własność | Księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł36 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Umowa najem okazjonalny! Mieszkanie wolne od 1 stycznia 2025 dla solidnych najemców. Inwestycja położona w Warszawie ul. Złota 6. Funkcjonalne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł37 m² 21 594,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia na Saskiej Kępie. Nieruchomość ma 37m2, usytuowana jest na 6 piętrze w budynku z 1969 roku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł43 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe mieszkanie pierwszy raz wynajmowane 2024r! Wszystkie meble i sprzęty są nowe! Zdjęcia nie odzwierciedla w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo wygląda jeszcze ładniej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

876 000 zł58 m² 15 025,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ulica Afrykańska 7 *8 piętro, wysoki blok po termomodernizacji, 2 windy, odnowiona klatka schodowa, *budynek pięknie położony wśród zieleni, mieszkanie intymne, dużo przestrzeni w stosunku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriańska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł29 m² 17 931 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Praga Północ ul. Floriańska > stacja metra Dworzec Wileński 350 m > przystanki tramwajowe i autobusowe bezpośrednio pod blokiem > niesamowity widok z okien na wewnętrzne podwórko oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

737 677 zł43 m² 17 348,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli poszukujesz mieszkania, zapraszam do kontaktu telefinicznego, sms, email, wyślę pełną ofertę niepublikowanych mieszkań - różne rozkłady, atrakcyjne ceny, wszystko W jednym miejscu Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bielawska

Warszawa,mazowieckie

3 176 800 zł104 m² 30 499,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany w sercu zielonego Mokotowa. Nieruchomość Dwupoziomowy apartament o powierzchni 104,16 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł56 m² 13 112,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie + piwnica 6 m ! Oferujemy na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 56,36 m , usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł37 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dzień Dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach- jedynie 15 minut spacerem od Metro Młociny! Nieruchomość o powierzchni 37 mk znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł66 m² 14 659,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 z 55 m2 intymnym tarasem wykonane w wysokim standardzie przy Ul. Powstańców 39 (osiedle Neptun).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

629 000 zł64 m² 10 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz dużego mieszkania, w którym zamieszkasz z rodziną ? A może potrzebujesz oddzielnego pomieszczenia na gabinet ? Ważna jest dla Ciebie bliskość najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł59 m² 23 623,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowy apartament 58,84 M2, trzy pokoje, ogródek, burakowska 16, wola. Budynek: apartament znajduje się na parterze w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

I speak eng|pol|ukr|rus Jest możliwość dokupienia telewizora. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i stylowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł48 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 48m2, piętro 9/24 z windą, w budynku z 2022r. przy ul. Marcina Kasprzaka, wola Odolany. Nowoczesne, pięknie zaaranżowane, idealne dla singla/singielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł26 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie jednopokojowe na Mokotowie o powierzchni 25,85m2 z logią 7m2 i piwnicą 2,45m2, za 440.000 PLN. Cena zawiera wyposażenie kuchni i zabudowę stałą(szafa wnękowa) Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł52 m² 21 941,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu bezpośrednią ofertę sprzedaży dotyczącą mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na III piętrze 7-piętrowego budynku zbudowanego w technologii rama H, przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł27 m² 22 434,50 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż! Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne i po remoncie 2-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy przy al. Jana Pawła dostępne od zaraz! Atuty nieruchomości: - mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł48 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak Ua Pl Ru En Wyjątkowe mieszkanie na wynajem od zaraz - ul. Górnośląska, solec, warszawa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jedynego takiego mieszkania dostępnego w słynnych.