Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banderii

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł97 m² 18 614,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Unikalny, 4-pokojowy Lokal na Sprzedaż w Dzielnicy Wola, warszawa english below Lokalizacja: wola, warszawa, ul. Banderii 4 Osiedle: kameralne, zamknięte, z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

677 000 zł72 m² 9 402,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 72m2 zlokalizowane w przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł46 m² 13 774 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na starym Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł55 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane w starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł73 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym - ul. Szeligowska 32C, bemowo Bez prowizji - oferujemy wynajem mieszkania bez dodatkowych opłat pośrednictwa. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję bezpośrednio na sprzedaż, gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie w centrum Piaseczna, przy ulicy Strusiej. Przytulne, piękne i ciche mieszkanie o powierzchni 37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 800 zł30 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29,70m2 znajdująca się na 3 piętrze bloku mieszkalnego w centrum Żyrardowa. W pełni umeblowana i wyposażona, gotowa do zamieszkania. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł61 m² 29 450,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie w kameralnym pięciopiętrowym budynku ,zlokalizowane na 1 piętrze na żoliborzu przy Ul.Zygmunta Krasińskiego. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł57 m² 13 951,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż śliczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,27m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ulicy Marywilskiej 65 na Żeraniu. Dla kogo? Mieszkanie idealne jest dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

2 150 zł29 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta agencji, pobieramy prowizję od najemcy. Oferujemy do najmu mieszkanie (29 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ekologiczna

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł19 m² 115,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować jednopokojowe, nowoczesne mieszkanie, które idealnie sprawdzi się dla singla lub pary. Położone w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Kabaty, mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Loteryjki

Warszawa,mazowieckie

855 323 zł64 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach tuz przy Kampinosie 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Miodowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Ładne, funkcjonalne 43 m kw. mieszkanie (salon, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc i przedpokój) w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Miodowej. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husa

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ulicy Jana Husa 18b. Osiedle strzeżone, ogrodzone, z całodobową ochroną. Bezpośrednio graniczy z lasem, w którym znajdziemy wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, zlokalizowane przy ul. Obozowej 20 na Woli, mieszczące się w budynku apartamentowym oddanym do użytku w 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł70 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! wysokiej jakości mieszkanie usytuowane W prestiżowej inwestycji strefa bohema - nowa praga. Ponadczasowy design | Dwie sypialnie | Klimatyzacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł64 m² 14 713,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie na warszawskiej Białołęce pośród ciszy i zieleni przy ulicy Marcina z Wrocimowic. Do wprowadzenia od zaraz, budynek z 2023r, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Do wynajęcia przytulne, wyremontowane mieszkanie na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Branickiego 11. Osiedle jest strzeżone, z zamkniętym terenem, co zapewnia mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł48 m² 14 791,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 48m2 + taras z widokiem na panoramę Białołęki 3min od tramwaju i autobusu Rzadko spotykane mieszkanie o powierzchni 48m2 + taras położone na Białołęce Nowodworach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 599 750 zł81 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na 17 piętrze o powierzchni 81 m2 zlokalizowane w wieżowcu przy ul. Słomińskiego 5 w bardzo rozwiniętej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wagonowa

Warszawa,mazowieckie

623 700 zł27 m² 23 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Elegancka, pełna słońca, całkowicie urządzona kawalarka - studio o powierzchni 27 m2. Idealna nieruchomość inwestycyjna jako lokata rosnącego kapitału, pod wynajem lub do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 780 000 zł77 m² 22 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość w rezerwacji. Prezentuję do sprzedaży klimatyczne i nowocześnie urządzone mieszkanie 3-pokojowe na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Nabywca nie pokrywa kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł116 m² 15 417,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego apartamentu na Warszawskim Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, strzeżonym kompleksie mieszkaniowy - Osiedle Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

871 000 zł63 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Praga-Południe Mieszkanie 3 pokoje Oferta bez prowizji i bez podatku pcc! Prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni 62,98 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł65 m² 184,62 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 65m , zlokalizowane w prestiżowej okolicy Woli przy ul. Grzybowskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł66 m² 22 712,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Luksusowe mieszkanie w sercu Warszawy przestrzeń, która łączy komfort, funkcjonalność i miejskie udogodnienia! Wyobraź sobie życie w eleganckim apartamentowcu w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe 42 m Wola Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ul. Skierniewickiej na Woli, w Warszawie. To doskonała nieruchomość dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hallera

Radom,mazowieckie

229 000 zł34 m² 6 819,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie jednopokojowe na Gołębiowie II. Kawalerka o metrażu 33,58m, położona na parterze. Posiada pokój dzienny, zawierający pokaźny balkon, z zachodnią ekspozycją i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

4 350 zł44 m² 98,86 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskich Odolanach położoną w Warszawie przy Marcina Kasprzaka ( osiedle Bliska Wola) Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł33 m² 106 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwustronne mieszkanie dwupokojowe położone w pobliżu placu Zamkowego. Do mieszkania prowadzi mały przedpokój. Na lewo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł60 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedaż bezpośrednia nie podpisuje umów z pośrednikami Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Sansara przy ul. Górczewskiej 222 na Warszawskim Bemowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem (55 m2), znajdujące się na 4 piętrze 6-piętrowego budynku z 2008 roku budowy przy alei Wilanowska, 81, na osiedlu Ażurowe okiennice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł90 m² 27 771,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego apartamentu na Mokotowie, w kompleksie Eko Park, przy ulicy Chodkiewicza. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

4 950 zł70 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie : ciche i słoneczne, 4 niezależne pokoje ( 20,14,11,8), salon z wyjściem na oszklony balkon, oddzielna widna kuchnia, łazienka (wanna i prysznic), oddzielne wc (wc, bidet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Warszawa,mazowieckie

1 998 000 zł74 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Widok na Pałac Kultury! Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu! Polecam piękne z klimatem, wysokie (350 cm) i ciche mieszkanie 3 pokojowe (74 m2) z widokiem na Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urugwajska

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł57 m² 80,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Urugwajskiej na warszawskiej Saskiej Kępie. Dostępne od teraz. Opis: salon z aneksem kuchennym i jadalnią 2 sypialnie Łazienka Balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł56 m² 21 592,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Kapitalne, obecnie dwupokojowe (z możliwością przearanżowania na trzypokojowe) mieszkanie o pow. 56.6 m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z windą tuż przy kinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł39 m² 14 559,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku z 2013 roku zlokalizowane spokojnej, zielonej części warszawskiej Białołęki. Osiedle jest zamknięte i strzeżone, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 58m2, piętro 3/7 z windą, w budynku od 2023r. przy ul. Żupniczej, praga-Południe, kamionek. Nowe, czeka na pierwszego lokatora, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ateńska

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł83 m² 78,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowy apartament na wynajem zlokalizowany na warszawskiej Saskiej Kępie. | budynek| Mieszkanie w zadbanym apartamentowcu z 2001 vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

2 259 000 zł114 m² 19 815,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

English version below Niepowtarzalny Apartament 114m z 260m Ogrodem - Twój Prywatny Raj w Miejskim Stylu - Oferujemy na sprzedaż unikatowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 114 m ,.