Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł59 m² 66,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam, wynajmę bezpośrednio (wynajem okazjonalny) mieszkanie 56mkw. na Ursusie (skorosze). Komfortowe, czyste mieszkanie położone na Skoroszach, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

2 222 222 zł121 m² 18 365,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio jasne i przestronne 4 pokoje 121m Miasteczko Wilanów Sarmacka Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 120,6 m , z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 44 m2, parter/6 z windą, w budynku z 2024r. przy. ul. Lazurowej, bemowo Chrzanów. Nowoczesne, komfortowe, idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

949 000 zł118 m² 8 042,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie dwu poziomowe w Ząbkach. Doskonałe połączenie niezależności mieszkania w bloku ( tylko po 2 lokale na piętrze) oraz powierzchni życiowej na poziomie domu/segmentu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł65 m² 20 801,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Ursynowie Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Warszawskiej dzielnicy Ursynów. Dzięki doskonałemu połączeniu komunikacyjnemu szybko można udać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ponarska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł38 m² 16 578,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Ponarskiej na Targówku. Budynek: lokal położony jest na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

2 210 000 zł170 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Pomyśl o mieszkaniu, które idealnie spełni oczekiwania Twojej rodziny. O wspaniałych porankach i wspólnych śniadaniach w przestronnym salonie oraz niezliczonej ilości wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płomyka

Warszawa,mazowieckie

4 990 zł80 m² 62,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia luksusowy klimatyzowany dwupoziomowy 3-pokojowy apartament przy ulicy Płomyka 15 (włochy). *Przestronne, starannie wykończone. *Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł46 m² 14 978 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Tylko u nas. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem z przeznaczeniem do generalnego remontu znajdujące się w doskonałej lokalizacji na Sadach Żoliborskich przy ulicy Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

980 000 zł64 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwa poziomy Z garażem I ogródkiem Do sprzedani dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 57,6m2 z poddaszem około 51m2 po podłodze. Położone na kameralnym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł58 m² 13 847,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,70m2 zlokalizowane na Mokotowie / Służew nad Dolinką. Tuż obok Metra. Nieruchomość położona jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł45 m² 21 877,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość na sprzedaż Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,75 m , usytuowane na trzecim piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł57 m² 17 556,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja do 17/03/2025 na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji soho by Yareal. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, które daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

3 999 zł46 m² 86,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, nowe mieszkanie w Wilanowie przy ul. Jerzego Holzera 1, w ekskluzywnym kompleksie Royal Residence. To doskonała okazja aby zamieszkać w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Woli przy ulicy Elektoralnej 12a o powierzchni 46 m2, znajdujące się na 6 piętrze w bloku z windą. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł102 m² 19 471,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m zlokalizowane na Kabatach w pobliżu Lasu Kabackiego. Mieszkanie znajduje się na parterze, w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Józefa Becka

Warszawa,mazowieckie

878 667 zł51 m² 17 228,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Mieszkania 3-Pokojowego w Nowopowstającym Osiedlu Zadzwoń Lokalizacja: warszawa, mokotów Opis Nieruchomości: w sercu tętniącej życiem Warszawy, gdzie każdy dzień przynosi nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł67 m² 23 134,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości wykończonej w wysokim standardzie, który łączy funkcjonalność z elegancją. Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

440 000 zł38 m² 11 671,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,70 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy - Piastów, ul. ks. Ignacego Skorupki. Na powierzchnię użytkową mieszkania składa się: -dwa pokoje 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kluczborska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 56m2, parter/3 z windą w budynku z 2001. przy ul. Kluczborskiej, bemowo Górce. Mieszkanie idealne dla singla/singielki lub pary. Grzeczne zwierzaki mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

1 870 000 zł91 m² 20 617,40 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

: zwięźle: 90,7 m | 4 pokoje | 2 łazienki | wysoki standard | IV piętro | nowe budownictwo | miejsce garażowe | : Dla kogo? Wygodne dla rodziny 2+1 lub 2+2, pary potrzebującej przestrzeni, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł55 m² 23 379,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta bez prowizji Z przyjemnością prezentuję Państwu słoneczne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskim Wilanowie. Podstawowe informacje: lokalizacja: warszawa, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 973,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, jedynie 100 m do Metro Bródno! Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie w Warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego, w apartamenowcu. Gotowe do wprowadzenia. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł120 m² 150 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English transcription hereunder Luksusowy apartament na wynajem w sercu Warszawy Śródmieście Oferuję na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni blisko 120 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

1 423 800 zł68 m² 20 938,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji /cena obejmuje w pełni wykończone, wyposażone i umeblowane mieszkanie w wysokim standardzie opisanym poniżej. Obecnie na mieszkaniu trwa remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

1 365 000 zł55 m² 24 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament. Dwa pokoje. Apartament przy metrze. Apartament dedykowany zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. Zlokalizowany blisko centrum. Budynek posiada kameralne patio z ławeczkami, leżakami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł74 m² 27 137 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Szukasz idealnego mieszkania, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Śródmieściu ul. Lwowska 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajkowicza

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł63 m² 13 433,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż 3-pokojowe rozkładowe dwustronne mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1976r. Powierzchnia nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł57 m² 11 736,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe narożne mieszkanie na cichym, strzeżonym osiedlu Dębowy Park w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z: -salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powązkowska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł42 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie (42 m2) na wynajem, znajdujące się na 2 piętrze 6-piętrowego budynku z 2022 roku budowy przy ul. Powązkowska, 42. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł61 m² 15 573,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą stylowej, funkcjonalnej 3 - pokojowej nieruchomości znajdującej się w zadbanym, wykonanym z cegły budynku z 2022 roku znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł43 m² 21 008,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1935 roku, blisko metra na Żoliborzu. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, znajdujące się na Woli, przy ulicy Św. Stanisława. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w nowoczesnym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym na Mokotowie - ul. Domaniewska. W okolicy pełna infrastruktura: tramwaje, autobusy, metro oraz centrum biznesowe Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł43 m² 90,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli położoną w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej Mieszkanie z 2019 roku znajduje się na 4 piętrze. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł131 m² 122,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 130 m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Patria na Powiślu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rydza Śmigłego. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł68 m² 12 869,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Bez prowizji od kupującego Do sprzedania bardzo przyjemne, ciche, widne, z przyjemnymi widokami z okien, 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,6 m2 z balkonem usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Santocka

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł50 m² 20 597,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulny apartament w zielonym kompleksie zen Garden na obrzeżach warszawskiej Sadyby. Kompleks kilku kameralnych apartamentowców jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Santocka

Warszawa,mazowieckie

1 185 000 zł68 m² 17 447 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Trzypokojowe mieszkanie położone w kompleksie zen Garden, w otulinie rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bielawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

538 000 zł41 m² 13 186,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pure Estates ma przyjemność prezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,8 m kw położone na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Konstancinie. Mieszkanie położone na 1.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij