Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł60 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem przy ul. Domaniewskiej 24. Oferujemy na wynajem świeżo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł63 m² 18 454,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż tylko bezpośrednio, pośrednikom dziękujemy. Bezpośrednio sprzedam 3-pokojwe dwustronne (północ/południe) mieszkanie o powierzchni 63,4m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł72 m² 57,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie, odświeżone, o powierzchni 71,5 m2 na piątym piętrze w sześciopiętrowym budynku (z windą) z 2003 roku przy ul. Kabacki Dukt. Rozkład mieszkania (poglądowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

550 000 zł48 m² 11 554,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie położone Jabłonnie przy ul. Marmurowej na terenie osiedla Sosnowy Zakątek. Lokal o powierzchni 47,60m2 położony na drugim piętrze składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł41 m² 14 439 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 2 pokojowe 40,10 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 592 000,00 pln. Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej Białołęce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł35 m² 106,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 34,8m2, piętro 7/10 z windą w budynku z 1976 przy ul. Śliskiej, śródmieście Południowe. Eleganckie, nowoczesne, funkcjonalne, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł57 m² 15 532,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Szaserów, o powierzchni całkowitej 57,30 m2 Mieszkanie: - po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł24 m² 19 877,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie przy ulicy Śniardwy na warszawskim Mokotowie. Ekspozycja Południowo-Wschodnia. Nieruchomość mieści się na trzecim piętrze w pięciokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł38 m² 115,79 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne , nowoczesne i wygodne mieszkanie na Powiślu. Lokalizacja/ budynek: świetna lokalizacja na Powiślu - dzielnicy pełnej niezależnych galerii i sklepów w stylu retro. Tętniące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł42 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Serdecznie zapraszam do kontaktu osoby które są zainteresowane zakupem mieszkania w kamienicy, w najpiękniejszej i najbardziej klimatycznej części Warszawy - na Starym Żoliborzu. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 570 250 zł103 m² 15 218,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament z antresolą i dwoma tarasami na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra M2. Bez pcc. Bez prowizji. Black week - zapytaj o rabat na prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

3 450 zł44 m² 77,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kameralny, dwupokojowy apartament w samym centrum Warszawy przy ul. Andersa 27 Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7-piętrowej kamienicy z 1958 roku z windę. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastów,mazowieckie

649 900 zł60 m² 10 831,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, o powierzchni 60 m , położonego przy ulicy Wojska Polskiego w Piastowie. Mieszkanie wymaga remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieluńska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł28 m² 19 551,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,08 m w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, tuż przy parku, co stanowi idealne miejsce do odpoczynku i rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł52 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 52 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary lub singla. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

590 000 zł52 m² 11 281,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,30 m , usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2000 roku- zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadźwingów

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł58 m² 14 587,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,2 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowej kamienicy z 1958 roku w okolicach ulicy Jadźwingów. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta aktualna - ul. Kasprowicza 37 Słoneczne, ciche jednopokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią położone na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy z lat 50. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 678 800 zł51 m² 32 655,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Większość naszych klientów docenia sąsiedztwo: varso Tower, złote Tarasy, zabytkowy Pałac Kultury i Nauki, msn- muzeum Sztuki Nowoczesnej, złota 44, intercontinental Hotel, zabytkowe kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł51 m² 20 669,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Sokratesa Park & Art na warszawskich Bielanach. Prezentowana nie ruchomość ma powierzchnię 50,8m2 i usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł62 m² 111,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brief: przeuroczy apartament w centrum Warszawy na wynajem, dzieło sztuki w każdym detalu i efekt wow w codzienności. 61.5m | 2 pokoje | łazienka z wanną i prysznicem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki 2. English description below - please do not hesitate to contact us układ: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 664 955 zł92 m² 18 036,60 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Przestronna, 4-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany z myślą o najwyższym komforcie życia. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sąchocka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38m2 usytuowane na wysokim parterze w wysokim budynku zlokalizowane na Ochocie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - dwa widne pokoje, widna osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

6 100 zł66 m² 93,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Lazurowej 9. Usytuowany w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa - w bliskim sąsiedztwie Parku Górczewska. To dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł24 m² 21 458,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. 1 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 24 m2 na warszawskim Ursynowie na pograniczu Bikepark Kazoora i Lasku Kabackiego. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blaszana

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł37 m² 17 199,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Agencja dobrachata oferuje do sprzedaży: mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,5 m2 położone na 9 piętrze w budynku 10-piętrowym przy ul. Blaszanej na warszawskiej Starej Pradze; mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

629 000 zł64 m² 10 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz dużego mieszkania, w którym zamieszkasz z rodziną ? A może potrzebujesz oddzielnego pomieszczenia na gabinet ? Ważna jest dla Ciebie bliskość najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

2 184 000 zł93 m² 23 438,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Przedmiotem sprzedaży jest największy, najwyższy i niewątpliwie najbardziej prestiżowy apartament w tej inwestycji. Szczegóły inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł66 m² 13 393,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,63 m2, parter/5 z windą, w budynku z 1999 r., Praga-Południe, Grochów. Idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 594 700 zł94 m² 16 909,10 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

800 800 zł31 m² 25 658,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycyjna kawalerka usytuowana na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku na pograniczu warszawskiej Woli i Śródmieścia. Mieszkanie jest gotowe do odbioru. Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł73 m² 16 301,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 ( 73m2 według pomiaru ) zlokalizowane na Ursynowie / Kabaty. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 990 000 zł194 m² 25 712,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronny, komfortowy Penthouse z pięcioma pokojami i prywatną windą prowadzącą bezpośrednio do apartamentu, zlokalizowany w prestiżowej części Miasteczka Wilanów. Budynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł350 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament na Dolnym Mokotowie. Standard Prezentowany apartament o powierzchni 350 m2 znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł55 m² 94,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne, przytulne, wygodne mieszkanie o powierzchni 55m2 z balkonem przy ul. Bukowińska na Mokotowie 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 55 m2: sypialnia z przestronnym łóżkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł43 m² 12 731,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Doskonała lokalizacja - piękna zielona I cicha okolica Blok znajduje się na nowoczesnym osiedlu położony w znakomitej oraz bardzo spokojnej części Piaseczna przy urokliwej ulicy Energetycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głucha

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł68 m² 20 882,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż prezentujemy piękne, nowoczesne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe. Mieszkanie składa się z: przedpokoju mieszczącego bardzo pojemne szafy w zabudowie, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł47 m² 19 107,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Oferta Sprzedaży Mieszkania ul. Kopińska 25 - Ochota, warszawa Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47.05 m2, usytuowane na I piętrze w kamienicy III piętrowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3 letnie 2 pokojowe mieszkanie na granicy Włoch i Ochoty. 6 piętro z 8. Piękny widok na południe. Klimatyzator w salonie. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł106 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia: po podłodze: około 104 m W księdze wieczystej: 75 m Możliwość rozszerzenia przestrzeni o dodatkowe 50 m Piętro: mieszkanie dwupoziomowe, na 4. i 5. piętrze (bez.