Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, mieszkanie do remontu w otoczeniu zieleni na spokojnym osiedlu na warszawskim Służewcu. Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji i blisko Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 249 999 zł55 m² 22 653,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Nieruchomość usytuowana jest w apartamentowcu z 2020 r. Znajduje się na 6 z 7 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Melomanów

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł34 m² 18 235,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zakupu jednopokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i łazienką o powierzchni 34 metrów kwadratowych przy ulicy Melomanów 10, na Mokotowie. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu blisko Parku Ujazdowskiego, łazienek Królewskich i placu Trzech Krzyży. Idealne miejsce dla miłośników kamienic - budynek zachował neobarokowy kostium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł74 m² 12 876,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Tylko W the estate warsaw! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 73,7 m , zlokalizowanego na wysokim parterze w pięciopiętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na Wilanowie. Mieszkanie o metrażu 50m/2 z dwoma pokojami i przestronnym tarasem. Salon połączony z kuchnia tworzy spójną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

578 200 zł41 m² 14 099 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

od dewelopera * bez podatku * bez prowizji - uprzedzę pytania dla moich klientów przewidziane atrakcyjne ceny - promocyjne. Dla kogo? Czy zależy Ci na bliskości sprawnej komunikacji? Czy 10 min. do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł36 m² 17 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2, usytuowane na parterze w 10 piętrowym budynku z 1966 roku przy ulicy Wojciecha Żywnego, 5 min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 542,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Ząbkach o powierzchni 55,73m2 z przynależnym tarasem i ogródkiem. Mieszkanie jest świeżo odmalowane oraz ale wymaga remontu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Taborowa

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł78 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieruchomość : Mieszkanie 78 m2 zlokalizowane na V piętrze : * Salon, * Sypialnia, * gabinet/pokój, * Aneks kuchenny, * Garderoba, * Łazienka, * Druga łazienka, * Duży balkon narożny okalający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Radom,mazowieckie

229 777 zł48 m² 4 817,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ciche, ustawne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkania na Osiedlu Jagiellońska. Świetna lokalizacja: obok Ronda Starzyńskiego z licznymi liniami autobusowymi, tramwajowymi i kolejowymi, 6 min do Metro Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 064 000 zł36 m² 29 971,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

2 pokoje w sercu Powiśla / Kamienica z 1925 r. / pierwsze piętro / Balkon Wyjątkowa nieruchomość o pow. 35,5 m2 w prestiżowej lokalizacji, niedaleko stacji metra cnk, elektrowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

2 395 000 zł115 m² 20 826,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 115m2 - 5 pokoi, 3 łazienki na Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Apartament położony jest w sercu Miasteczka Wilanów. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 198 000 zł51 m² 23 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, przy ul. Marszałkowskiej 9/15. Mieszkanie jest położone na pograniczu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu dobrze skomunikowaną nieruchomość na Warszawskiej Woli przy ulicy Szulborskiej. W pełni umeblowana - 24,5 metrowa + balkon kawalerka w tej lokalizacji to świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyklamenów

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł58 m² 13 012,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży pięknego dwupoziomowego segmentu mieszkalnego z ogrodem oferującą wygodę i spokój umiejscowionego w dzielnicy Wawer. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

4 850 zł45 m² 107,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia nowoczesny i stylowy apartament w prestiżowej dzielnicy Wilanów przy ulicy Kieślowskiego 5a. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł43 m² 18 837,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Klimatyzowane, ładne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie na Wyczółkach, na ekskluzywnym osiedlu. Mieszkanie jasne, w 9 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł44 m² 91,53 zł/m²

 

Piętro:8/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Oferujemy piękne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,70 m2 usytuowane na 8. piętrze na prestiżowym osiedlu Bliska Wola. Doskonała lokalizacja- niedaleko centrum Warszawy. Rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł59 m² 24 576,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ciche, jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 ( okna mieszkania na patio -ekspozycja południowo wschodnia ) składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł36 m² 16 456 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż klimatyczne, 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią, w świetnej lokalizacji, ochota-Rakowiec przy ulicy Korotyńskiego. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. 1 Maja

Warszawa,mazowieckie

414 000 zł25 m² 16 494 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na Starym Ursusie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - oddzielna kuchnia, pokój dzienny, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł47 m² 16 716,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować bardzo przyjemne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m na warszawskich Bielanach, przy ulicy Kochanowskiego. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urle

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł49 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Okazja! Obniżka ceny mieszkania do kwoty 715000 zł w terminie do dnia 31.01.2025. Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o doskonałym rozkładzie. Każdy pokój ma wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 197 000 zł76 m² 15 696 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc I prowizji Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie o pow. 76,26 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nowego 5-piętrowego budynku, powstającego na warszawskim Bemowie 450 m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

656 000 zł36 m² 18 126,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup komfortowego mieszkania w dobrej cenie i ciekawej lokalizacji - dzielnica Praga Południe. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Bardzo dobra komunikacja w każdym kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł70 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1961

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 apartamenty w jednym mieszkaniu na Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

967 000 zł64 m² 14 992,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Cenisz sobie starą architekturę z historycznym rysem - preferujesz wysokie sufity i grube ściany? Ta kamienica jest jedynym takim budynkiem w okolicy. To mieszkanie sprawdzi się idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie z jedną sypialnią i dużym salonem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy powiśle/solec. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 840 000 zł72 m² 25 555,60 zł/m²

 

Piętro:19/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Apartament znajduje się przy ulicy Grzybowskiej 61 z niesamowitym widokiem na Warsaw Spire. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł37 m² 15 725,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania na start lub szukasz mieszkania idealnego na zakup inwestycyjny? Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą! Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł60 m² 13 206,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Rodzinna i zielona okolica- pl. Hallera, zoo, doskonała komunikacja oraz potencjał mieszkania- możliwość 4 pokoi- to wszystko sprawia, że jest to idealna propozycja dla rodziny 2+1 lub 2+2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł95 m² 72,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pragnę przedstawić wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na prestiżowym, strzeżonym osiedlu przy ul. Przy Bażantarni 11. Główne atuty: 26m salon z podwójnym wyjściem na balkony Dwie eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

650 500 zł47 m² 13 899,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie Forma własności: grunty uregulowane, jest kw, można posiłkować się kredytem. Mieszkanie z balkonem, na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łokuciewskiego

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowy, w pełni wyposażony, komfortowy 45-cio metrowy apartament. Mieszkanie umeblowane i wyposażone na IV piętrze w nowoczesnym budynku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rapackiego

Radom,mazowieckie

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronną kawalerkę o powierzchni 33 M2 położoną w apartamentowcu Magnoliana os.Gołębiów II. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł66 m² 74,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak Ua Pl En Ru Numer propozycji 517184 **do wynajęcia od zaraz - komfortowe mieszkanie na Osiedlu Echo Investment przy ul. Inflanckiej** Oferujemy do wynajęcia przestronne, umeblowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

924 000 zł66 m² 14 106,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie na Bielanach gotowe do wprowadzenia. Chcesz umówić się na prezentację? -> Dzwoń mieszkanie Stylowe, trzypokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni 65,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

2 184 000 zł93 m² 23 438,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Przedmiotem sprzedaży jest największy, najwyższy i niewątpliwie najbardziej prestiżowy apartament w tej inwestycji. Szczegóły inwestycji:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij